Dolar 18,6308
Euro 19,5460
Altın 1.055,20
BİST 4.955,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Çok Bulutlu
İstanbul
15°C
Çok Bulutlu
Sal 16°C
Çar 15°C
Per 15°C
Cum 14°C

2. Amatör Lig 14 Nisan Cumartesi Sonuçları

A+
A-
14.04.2018

İstanbul 2. Amatör Lig 11. Haftada 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçları 14 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır.

2. Grup
14.00 Esenyurt Örnekspor 1-4 Ovayenicespor (Esenyurt)
16.00 Ormanlı Köyüspor 8-0 Esenyurt Kartalspor (Karacaköy)
16.00 Arnavutköyspor 6-0 Tem Terkosspor (Bolluca)
16.00 Subaşıspor 1-0 Esenyurt Acarspor (Çatalca)
16.00 Anadolu Esenyurtspor 9-0 Gümüşpınarspor (Esenyurt)


4. Grup
14.00 Sarıyer Maden 0-1 Eroğluspor (Çayırbaşı)
15.30 Sarıyer FSM 1-0 Alemdarspor (Çilekli)
16.00 Seyrantepe Ofspor 1-2 Haznedar İdman Ocağıspor (Yahya Kemal)
16.00 Poligon Fethiyespor 3-0 Gençosmanspor (Çayırbaşı)
— Şenlik Gençlerbirliğispor (BAY)

6. Grup
12.00 Zekeriyaköyspor 1-5 Öz Y.Selimspor (Çayırbaşı)
16.00 Ateştuğlaspor 3-2 Altınyıldızspor (İstoç)
16.00 Şehreminispor 1-1 Mecidiyeköy Tayfunspor (Namık Sevik)
İstanbul Artvinspor 0-3 Yeni Ortabayırspor (Hükmen)
Damlaspor 3-0 Zeytinburnu Yeşiltepespor (Hükmen)

8. Grup
10.45 CFS Bağcılarspor 6-3 Cankurtaranspor (İSTOÇ)
12.00 Altınokspor 9-1 Aslantepespor (Mimarsinan)
14.30 İstanbul Sivasspor 0-3 (H) Tepebağ Kültürspor (İstoç)
15.00 Kemerburgazspor 0-5 Yeşildirekspor (Osman Yumuk)
15.00 Esenler Turgutreisspor 1-2 Gedikpaşaspor (İBB Esenler)

10. Grup
16.00 Göktürkspor 1-8 Selvispor (Göktürk)
16.00 Sanayi Mahallesispor 1-3 Beştelsizspor (Yahya Kemal)
Güngören Doğuşspor 0-3 Söğütlüçeşme Birlikspor (Hükmen)
Gürzaferspor 0-3 Esenler Kentyıldız (Hükmen)
— Göktürk Sarayspor (BAY)


12. Grup
16.00 Yeşilılgazspor 2-5 Güneşlispor (Merkezefendi)
16.00 Altınaslarspor 1-2 Bayrampaşa Doğanspor (Bayrampaşa)
16.00 Ayazağa Esenspor 2-5 Avcılar 1903 Spor (Ayazağa)
Samatyaspor 0-3 Kağıthane Çağlayanspor (Hükmen)
— Muratpaşa (BAY)

14. Grup
16.00 Küçüksu Yeni Mahallespor 3-1 Erenköy Gençlikspor (Ortaçeşme)
16.00 Kavakpınarspor 1-1 Anadolu Üsküdarspor (Kaynarca)
16.30 Küçükbakkalköyspor 0-3 Şilespor (Dudullu)
16.30 Batı Ataşehirspor 1-2 Maltepe Fındıklıspor (Başıbüyük)
— Özataşehirspor (BAY)

16. Grup
12.00 Ataşehir Yoncaspor 13-1 Ataşehir Arenaspor (Yenisahra)
14.30 Girne Gençlikspor 6-2 Doğangüneşspor (Başıbüyük)
16.00 Ted İstanbul Kolejispor 2-1 Beykoz Elmalıspor (Paşabahçe)
16.00 Selami Ali Yeşilsahaspor 0-2 Balkan Yeşilbağlarspor (Selimiye)
16.00 Pendik Yenişehir Kartallarıspor 0-5 Atlasspor (Çamlık)

18. Grup
13.00 Feneryoluspor 0-4 Üsküdar İcadiyespor (Ümraniye)
14.00 Çiğdemspor 3-10 Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Ortaçeşme)
16.00 Harb-işspor 2-3 Üsküdar Salacakspor (Asım Kara)
16.00 Pendik Doğanspor 3-2 Tunusbağıspor (Dolayoba)
Rüzgarlıbahçespor 0-3 Hükmen Sultan Mehmed Hanspor


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!