DOLAR 9,6155
EURO 11,2367
ALTIN 554,31
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
15°C
Sağanak Yağışlı
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 18°C
Per 18°C

2. Amatör Lig 15 Haziran Çarşamba maç programı

15.06.2016
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 18. ve son hafta, bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır.

Skorunu bildiğiniz maçların sonuçlarını vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

1. Grup
16:00 Akalanspor- Tem Terkosspor (Çatalca) (Tem Terkos sahaya çıkmadı)
16:00 Çantaköyspor – Karacaköy Belediyespor (Silivri) (Karacaköy Belediyespor sahaya çıkmadı)
16:00 Kumburgazspor – Akörenköyspor (Kemal Karasu) (Akörenköy sahaya çıkmadı)
16:00 Avcılar Yeşilkentspor 9-2 Karaağaçspor (Firuzköy)
–.– Esenyurt Acarspor 3-0 Öz Örencikspor (Hükmen)
1gr

 

3. Grup
16:00 Yeni Gayretspor – Emirefendispor (Namık Sevik) (Yeni Gayretspor sahaya çıkmadı)
16:00 Ulusspor 1-5 Rumelikavağıspor (Seyrantepe)
16:00 Küçükpazarspor 1-0 Yenidoğan Güneşspor (Vefa)
–.– Siyavuşpaşaspor 0-3 Beştelsizspor (Hükmen)
–.– Yeşildirekspor 3-0 Altınokspor (Hükmen)
3gr

 

5. Grup
16:00 Rumeli İdman Yurdu – İstanbul Ünyespor (Mahmutbey)
16:00 Sultangazi Sultançiftliği 4-1 Çayırbaşı Özkanspor (Cebeci)
16:00 Özşişlispor – Beylikdüzü 2011 Spor (Yusuf Tunaoğlu) (Öz Şişli sahaya çıkmadı)
–.– Eroğluspor 3-0 Büyükderespor (Hükmen)
–.– Esenler Turgutreisspor – Gürselspor (İki takım da ligden çekildiği için ikisi de 3-0 hükmen mağlup)
5gr

 

7. Grup
16:00 Alemdarspor – Şirintepespor (Küçükköy) (Şirintepespor eksik geldiği için oynanmadı)
17:00 İstanbul Artvinspor 0-2 Bahçelievlerspor (Kocasinan)
17:00 Hürriyet Eğitimspor 2-0 İstanbul Kayaşehirspor (Hasbahçe)
–.– Şenlik Gençlerbirliği 0-3 İstanbul Balkanspor (Hükmen)
–.– Halkalı Taştepe 0-3 İstanbul Sivasspor (Hükmen)
7gr

 

9. Grup
14:00 İMÇ Sakaryaspor 0-6 Çatalzeytin Zümrütspor (Vefa)
16:00 Yeniufukspor – Etilerspor (K.Çekmece Yeşilova) (Etilerspor eksik geldiği için maç oynanmadı)
16:00 Halkalı Çamlıkaltıspor 4-0 İzzetpaşaspor (Halkalı Etap)
16:00 Sarıgöl Birlikspor – İstanbul Trabzonspor (Göktürk) (Sarıgöl Birlikspor maça gelmediğinden maç oynanmadı)
–.– Güzelhisarspor 0-7 Halil Rıfatpaşaspor
9gr




11. Grup
14:00 Firuzköyspor – Zeytinburnu Yeşiltepespor (Firuzköy) (Zeytinburnu Yeşiltepe sahaya çıkmadı)
15:00 Bahçelievler İY – Pınarspor (Kocasinan) (Bahçelievler İY sahaya çıkmadı)
15:00 Ferahevlerspor 0-2 Cevat Köprübaşı (Çayırbaşı)
–.– Beyoğluspor 3-0 Ambarlıspor (Hükmen)
–.– Güngören Doğuşspor – 1453 Fatih Gençlik (İki takım da ligden çekildiği için ikisi de 3-0 hükmen mağlup)
11gr

 

13. Grup
14:00 Beykoz İncirköyspor – Harb-İşspor (Paşabahçe) (Harb-İş sahaya çıkmadı)
16:00 Barbarosspor – Denizcilik İşletmelerispor (Selimiye) (Denizcilik İşletmeleri sahaya çıkmadı)
16:00 İstanbul Altınordu İdman Yurdu – Kozyatağı İdmanyurdu (Kartal Yunus)
16:00 1453 Maltepe Gençlikspor – Esenkentspor (Başıbüyük)
–.– İstanbul Sitespor 3-0 Ünalanspor (Hükmen)
13gr

 

15. Grup
14:00 Tunusbağıspor 0-11 Sancaktepespor (Paşabahçe)
16:00 Üsküdar Salacakspor – Örnekspor (Çakmak)
16:00 Küçükbakkalköyspor 1-5 Anadolu Kartallarıspor (Dudullu)
16:00 Pendik Kaynarcaspor – Üsküdar İcadiyespor (Kaynarca) (Üsküdar İcadiye sahaya çıkmadı)
–.– Öz Ataşehirspor 3-0 Özesatpaşa (Hükmen)
15gr

 

17. Grup
14:00 Haydarpaşa Demirspor – Gülensuspor (Selimiye)
14:00 Cevizli Anadoluspor – Üsküdar Ferahspor (Kartal Yunus)
14:00 Kınalıadaspor – Selamsızspor (Başıbüyük) (Selamsızspor sahaya çıkmadı)
16:00 Hasanpaşaspor – Feneryoluspor (Yenisahra)
17gr

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!