Dolar 18,6427
Euro 19,6657
Altın 1.078,16
BİST 5.005,30
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Çok Bulutlu
İstanbul
17°C
Çok Bulutlu
Cts 19°C
Paz 17°C
Pts 11°C
Sal 11°C

2. Amatör Lig 15 Nisan Pazar Sonuçları

A+
A-
15.04.2018

İstanbul 2. Amatör Lig 11. Hafta Maçlarında 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17. ve 19. Grup maçları 15 Nisan Pazar günü oynanacak.

1. Grup
16.00 Gökçealispor 0-6 Karaağaçspor (Çatalca)
16.00 Haraççıspor 1-2  Kumburgazspor (Hadımköy)
16.00 Çanakçaspor 2-5 Çakılköyspor (İzzettin)
16.00 Gümüşyakaspor 3-0 Öz Örencikköyüspor (Silivri)
Silivri Kadıköyspor 3-0 Hükmen Beylikgücüspor

3. Grup
14.00 Alipaşaspor 3-0 Medicell Beylikdüzü 2011 (Silivri)
16.00 5 Mevsim Gençlikspor 2-2 Karacaköy Belediyespor (Erdem Özçelik)
16.00 Silivri Mimarsinanspor 1-2 Kabakçaspor (Müjdat Grüsu)
Akörenköy 3-0 Hükmen Çeltikköyspor
Büyük Çavuşluspor 0-3 Hükmen Doğa Hospital Yeşilkentspor




5. Grup
14.30 Sarıyer Yeni Mahallespor 1-1 Çeliktepe Ümitspor (Çayırbaşı)
16.00 THY 2-0 Güzelhisarspor (Şenlikköy)
16.00 İstanbul Gümüşhanespor 7-1 Yenişehirspor (Yahya Kemal)
16.30 Molla Aşkıspor 7-6 Büyükderespor (Mimarsinan)
Şişli Gençlikspor 0-3 Hükmen Esentepe Şahinspor

7. Grup
13.00 Çelikspor 10-0 Sarıgöl Birlikspor (Namık Sevik)
16.00 Bahçelievler İ.Y.Spor 2-2 Ihlamurderespor (İFA)
16.00 Nişanca Gençlikspor 6-0 Gop.Şemsipaşaspor (Rami)
16.00 Çınaraltıspor 3-2 Bağcılar G.Gücüspor (Çilekli)
17.00 Esenyurt İncirtepespor 4-1 Bağcılar Evrenspor (Esenyurt)

9. Grup
14.00 İTÜ 0-2  Halkalıspor (İ.T.Ü)
16.00 Avcılar Gençlerbirliğispor 4-2 Cerrahpaşaspor (Avcılar Atatürk)
Emirganspor 3-0 Hükmen Esen Bayburtspor
Tozkoparan Birlikspor 3-0 Hükmen Yeni Ufukspor
— Öz Gayrettepespor (BAY)


11. Grup
14.00 Etiler Kartalspor 1-1 Fişekspor (Çilekli)
16.00 İGDAŞ 2-0 R.Hisarıspor (Yıldıztabya)
16.00 Beyoğluspor 0-9 Halilrıfatpaşaspor (Beyoğlu)
16.30 Gümüşderespor 0-6 Balat Yeşilovaspor (Çayırbaşı)
— Bağcılar Asil Kartal (BAY)

13. Grup
14.00 Eyüp Çırçır İmarspor 0-0 Y.Güneşspor (Yıldıztabya)
14.00 Nurtepe Güneyyıldızıspor 1-0 Y.S.Selimspor (Nurtepe)
16.00 GOP.Venüsspor 0-3 (H) Fatihspor (Tekin Küçükali)
İstanbul Gençlergücüspor 3-0 Hükmen Zeytinburnu Zaferspor
— Merterspor (BAY)

15. Grup
14.30 Taçspor 2-1 Atalarspor (Dudullu)
14.30 Sapanbağları 2-1 Anadolu Kartallarıspor (Kartal Yuvası)
16.00 Çekmeköy Çarşıspo 5-3 Ataşehirgücüspor (Alemdağ)
Fk 1864 Spor 3-0 Hükmen Pendik Velibabaspor

17. Grup
12.00 Haydarpaşa Demirspor 2-0 Beykoz Göllüköyüspor (Çakmak) (Çıkan saha olayları yüzünden Beykoz Göllü Köyüspot sahadan çekildi ve maç yarıda kaldı.) 
12.00 Hasanpaşaspor 4-3 Fetih Kelkitspor (Asım Kara)
16.00 Marmara Karayolları 3-1 Tuzla Mimarsinan (Kubilay Köse)
16.00 Maltepe Belediye 5-1 Kirazlıtepespor (İdeal Tepe)
16.30 Üsküdar Çınarspor 3-0 (H) Beykoz İncirköyspor (Dudullu)

19. Grup
16.00 Erenköy Acarspor 1-4 Adalarspor (Yeni Sahra)
16.00 Ferahspor 3-5 Acıbadem Üsküdarspor (Selimiye)
16.30 Soğanlıkspor 0-2 Selamsızspor (Kartal Yunus)
16.30 1453 Maltepe Gençlikspor 4-2 Öz Karacaahmetspor (Asım KAra)
— Kozyatağıspor (BAY)


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!