DOLAR 7,8158
EURO 9,4809
ALTIN 461,55
BIST 1.331
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
17°C
Parçalı Bulutlu
Paz 15°C
Pts 14°C
Sal 14°C
Çar 13°C

2. Amatör Lig 16 Haziran Perşembe maç programı

2. Amatör Lig 16 Haziran Perşembe maç programı
16.06.2016
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 18. ve son hafta, bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır.

Skorunu bildiğiniz maçların sonuçlarını vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

2. Grup
14.00 Esenkent Gençlikspor 2-5 Haraççıspor (Esenyurt Bld.)
16.00 Esenyurt Örnek İY 5-2 Taşolukspor (Esenyurt Bld.)
16.00 Çakılköyspor 2-4 Gazitepespor (Çatalca)
–.– Yalıköyspor 3-0 Büyük Çavuşluspor (Hükmen)
–.– Yeşilbayırspor 3-0 Kabakçaspor (Hükmen)
2gr

 

4. Grup
16.00 Gültepespor 8-1 Yeşilılgazspor (Seyrantepe)
16.00 Altınaslarspor 1-0 Göktürk Sarayspor (Bayrampaşa Bld.)
16.00 Esentepe Şahinspor 2-1 Öz Yarımburgazspor (Yıldıztabya)
–.– Güzeltepespor 3-0 İstanbul Barışspor (Hükmen)
–.– Neslişahspor 0-3 Başakşehir İkitellispor (Hükmen)
4gr

 

6. Grup
14.00 Molla Aşkıspor 1-5 Eyüp Çırçır İmarspor (Vefa)
16.00 Özgenspor 2-5 Emlakbankspor (Albayrak Suni Çim)
16.00 Beylikdüzü Gelişimspor 5-2 Gültepe Özgençlikspor (Beylikdüzü)
–.– Emniyettepespor 3-0 Kosova Güçspor (Hükmen)
–.– Harmantepespor 3-0 Kağıthane Sadabadspor (Hükmen)
6gr

 

8. Grup
16.00 Ayazağa Esenspor 3-3 Gedikpaşaspor (Ayazağa)
16.00 Piyalepaşaspor 3-0 Bayrampaşa Doğanspor (Beyoğlu)
–.– Gümüşderespor 3-0 Sümerspor (Hükmen)
–.– Kilyosspor 3-0 Çilikspor (Hükmen)
–.– Filizspor – Esenler Kentyıldızspor (İki takım da ligden çekildiği için ikisi de hükmen mağlup)
8gr





10. Grup
14.00 Rumelihisarıspor 0-1 Haydarspor (Çayırbaşı)
14.00 Yıldıztabya Mimarsinanspor 2-1 Mecidiyeköy Tayfunspor (Yıldıztabya)
16.00 Halkalıspor 3-1 Langaspor (Halkalı Etap)
16.00 İstanbul Gençlergücü 1-2 Etiler Kartalspor (Bahçeköy Orman Fak.)
16.00 Haznedar Çetinkayaspor 0-3 Ateştuğlaspor (Bakırköy 2 No’lu)(Haznedar Çetinkaya maça çıkmadı)
10gr

 

12. Grup
12.00 Zekeriyaköyspor 0-0 Gelişimspor (Çayırbaşı)
14.00 Sarıyer FSM 3-0 Arnavutköyspor (Bahçeköy Orman Fak.)(Arnavutköyspor maça çıkmadı)
16.00 Abide-i Hürriyetspor 2-1 Şehreminispor (Nurtepe)
–.– Esenayspor 0-3 Gaziosmanpaşa Bağlarbaşıspor (Hükmen)
–.– Büyük Ümitlerspor 3-0 Çağrım Marmara 1907 (Hükmen)
12gr

 

14. Grup
16.00 Rivaspor 5-1 KBS Kurtköyspor (Riva)
16.00 Artukbey İÖO 9-0 Kirazlıtepespor (Pendik Çamlık)
16.00 Yoncaspor 4-0 Maltepe Belediyespor (Yenisahra)
16.00 İstanbul Sahilspor 3-0 Erenköy Acarspor (Başıbüyük) (Erenköy Acarspor sahaya çıkmadı)
–.– Girne Gençlikspor 3-0 Beykoz Göllüspor (Hükmen)
14gr

 

16. Grup
16.00 Üsküdar Çınarspor 1-2 Göztepe Hilalspor (Çakmak)
16.00 Pendik Esenyalıspor 5-1 Ataşehirgücüspor (Dolayoba)
16.00 Ortadağspor 2-3 İstanbul Kemahspor (Sarıgazi)
–.– Yenidünyaspor 0-3 Ataşehir Doğuşspor (Hükmen)
16gr

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!