DOLAR 13,5463
EURO 15,2767
ALTIN 801,74
BIST 1.941,12
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Çok Bulutlu
İstanbul
3°C
Çok Bulutlu
Çar 5°C
Per 7°C
Cum 6°C
Cts 6°C

2. Amatör Lig 16 Şubat 2020 Pazar Maç Sonuçları

16.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde tekli gruplarda oynanacak olan maçların sonuçları sitemizde olacaktır.

1. Grup
Subaşı 1-6 Gümüşpınar
Celaliye 0-2 Çanakça
Çakılköy 1-2 Esenyurt Gümüşhane
Silivri Kadıköy 1-3 Yalıköy
Değirmenköy 1963 3-0 Haraççı

3. Grup
Dağyenice 2-0 Tepecik Anadolu
Esenyurt Kartal-Medicell Mimaroba
Silivri Mimarsinan 0-3 Arnavutköy
Karaağaç 2-4 Akörenköy


5. Grup
Zeytinburnu 1957 3-2 Yenişehir
Arena Olimpik Gençlik 0-0 Şişli Anadolu
Altınyıldız 4-0 Yavuzsultanselim

7. Grup
Gürzafer 1-4 Altınaslar
Küçükayasofya 15-0 Topçular
Bahçelievler 3-1 Sarıyer Maden
Ceylan 1-3 Telsiz

9. Grup
Hürriyet Eğitim 1-3 Avcılar Gençlerbirliği
Mahmutşevketpaşa 1-1 Gümüşdere
Yeşilılgaz 6-0 Muratpaşa
Haydar 4-0 İstanbul Gençlergücü
İstanbul Sivas 2-3 Ayazağa Esen


11. Grup
Gaziosmanpaşa Barbaros 0-9 Şişli Gençlik
Günyamaç 2-4 Neslişah
Haznedar Çetinkaya 3-6 Zeytinburnu Yeşiltepe
Filiz 2-1 Bağcılar Gençlergücü
Küçükçekmece Tokat Bereketli-Poligon Fethiye

13. Grup
İTÜ 2-3 Avcılar 1903
Alemdar 1-3 Ateştuğla
Avcılar Gümüşpala 1-3 Esenler Kulüp Atletik
Gedikpaşa 2-1 Sarıyer FSM
Avcılar Cihangir 5-1 Ataken 2015

15. Grup
Çiğdem 2-1 Tuzla Gençlerbirliği
Tuzla Mimarsinan-Ferah
Maltepe Fındıklı-Sarıgazi
Üsküdar Çınar 0-0 Pendik Doğan
Pendikgücü-Erenköy Acar

17. Grup
İdealtepe 6-0 Ömerli
Beykoz Elmalı 3-1 Pendik Yenişehir Kartallar
İstanbul Altınordu 1-6 Harb İş

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!