DOLAR 8,8648
EURO 10,3792
ALTIN 494,52
BIST 1.384
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Çok Bulutlu
İstanbul
22°C
Çok Bulutlu
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C
Paz 21°C

2. Amatör Lig 17 Mart Cumartesi Maç Sonuçları

17.03.2018
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 7. hafta bugün oynanacak maçlarla başlayacak. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.




2. Grup
11.00 Subaşı 2-1 Arnavutköy (Çatalca)
13.00 Gümüşpınar 1-2 TEM Terkos (Çatalca)
15.00 Ovayenice 3-2 Esenyurt Kartal (Çatalca)
13.00 Esenyurt Acar 5-2 Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt Bld.)
15.00 Anadolu Esenyurt 1-3 Ormanlı Köyü (Esenyurt Bld.)

4. Grup
13.00 Poligon Fethiye 2-5 Sarıyer FSM (Çayırbaşı)
15.00 Haznedar İdmanocağı 0-1 Şenlik Gençlerbirliği (Albayrak Suni Çim)
15.00 Gençosman 0-3 Eroğlu (Gazi Mahallesi)
15.00 Seyrantepe Of 0-2 Sarıyer Maden (Seyrantepe)
–.– Alemdarspor (BAY)





6. Grup
13.00 Mecidiyeköy Tayfun 2-1 Yeni Ortabayır (Seyrantepe)
15.00 Ateştuğla 0-4 Damlaspor (Mahmutbey)
15.00 Altınyıldız 1-1 Şehremini (Mimarsinan)
15.00 Zekeriyaköy 3-0 İstanbul Artvin (Çayırbaşı)
–.– Öz Yavuzselim 3-0 Zeytinburnu Yeşiltepespor (Hükmen)

8. Grup
13.00 Cankurtaran 0-3 Yeşildirek (Mimarsinan)
13.00 Esenler Turgutreis 0-8 Altınok (İBB Esenler)
15.00 İstanbul Sivas 0-4 Kemerburgaz (Bağcılar Bld. İstoç)
15.00 Gedikpaşa 2-5 CFS Bağcılar (Halkalı Etap)
15.30 Tepebağ Kültür 6-2 Aslantepe (Merkezefendi)

10. Grup
15.00 Esenler Kentyıldız 0-10 Selvispor (İBB Esenler)
19.00 Söğülüçeşme Birlik 0-0 Göktürk Saray (Halkalı Etap)
–.– Gürzafer 0-3 Sanayi Mahallesispor (Hükmen)
–.– Güngören Doğuş 0-3 Göktürk (Hükmen)
–.– Beştelsizspor (BAY)


12 .Grup
13.00 Bayrampaşa Doğan 1-5 Güneşli (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Altınaslar 2-1 Ayazağa Esen (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Kağıthane Çağlayan 1-3 Muratpaşa (Hasbahçe)
15.00 Samatya 2-5 Yeşilılgaz (Namık Sevik)
–.– Avcılar 1903 Spor (BAY)


14. Grup
15.00 Maltepe Fındıklı 3-2 Şile (Gülsuyu Asım Kara)
15.00 Kavakpınar 2-1 Küçükbakkalköy (Kaynarca)
16.00 Batı Ataşehir 1-0 Küçüksu Yeni Mah. (Maltepe Başıbüyük)
16.00 Anadolu Üsküdar 6-0 Öz Ataşehir (Selimiye)
–.– Erenköy Gençlikspor (BAY)


16. Grup
12.00 Selami Ali Yeşilsaha 0-4 TED İstanbul Koleji (Selimiye)
12.30 Atlasspor 1-5 Beykoz Elmalı (Alemdağ)
14.00 Ataşehir Arena 2-2 Pendik Yenişehir Kartalları (Yenisahra)
15.00 Balkan Yeşilbağlar 6-1 Doğangüneş (Kartal Yunus)
16.00 Ataşehir Yonca 2-3 Girne Gençlik (Yenisahra)

18. Grup
12.30 Pendik Doğan 5-0 Harb-İş (Dolayoba)
14.30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 2-0 Üsküdar İcadiye (Dolayoba)
15.00 Rüzgarlıbahçe 0-9 Feneryolu (Çavuşbaşı)
15.00 Sultan Mehmed Han 1-2 Üsküdar Salacak (İdealtepe)
15.30 Tunusbağı 4-0 Çiğdemspor (Ümraniye Suni Çim)



AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!