DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 14°C
Sal 15°C
Çar 6°C
Per 4°C

2. Amatör Lig 17 Şubat Cumartesi Sonuçları

2. Amatör Lig 17 Şubat Cumartesi Sonuçları
17.02.2018
A+
A-

2. Amatör Ligde 3. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarla devam edecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
13.00 Esenyurt Acar 0-0 Ovayenice (Esenyurt Bld.)
15.00 Subaşı 6-1 Gümüşpınar (Çatalca)
15.00 Ormanlı Köyüspor 7-0 TEM Terkos (Karacaköy)
15.00 Arnavutköy 2-2 Esenyurt Örnek İdmanyurdu (Bolluca)
17.00 Anadolu Esenyurt 5-0 Esenyurt Kartal (Esenyurt Bld.)

 

4. Grup
13.00 Poligon Fethiye 0-4 Alemdar (Çayırbaşı)
15.00 Sarıyer FSM 1-4 Eroğlu (Çilekli)
15.00 Seyrantepe Of 3-1 Gençosman (Seyrantepe)
15.00 Sarıyer Maden 1-5 Şenlik Gençlerbirliği (Çayırbaşı)

 

6. Grup
11.00 Zekeriyaköy 0-2 Yeni Ortabayır (Çayırbaşı)
15.00 Ateştuğla 1-0 Öz Yavuzselim (Mahmutbey)
15.00 Altınyıldız 0-2 Mecidiyeköy Tayfun (Mimarsinan)
15.00 Damlaspor 1-2 Şehremini (Merkezefendi)



8. Grup
12.00 Altınok 7-2 CFS Bağcılar (Namık Sevik)
13.30 İstanbul Sivas 1-4 Yeşildirek (Bağcılar Bld. İSTOÇ)
15.00 Esenler Turgutreis 2-6 Tepebağ Kültür (Esenler Bld.)
15.00 Gedikpaşa 2-0 Cankurtaran (Halkalı Etap)
16.00 Kemerburgaz 1-6 Aslantepe (Kemerburgaz Şehit Osman)

 

10. Grup
15.00 Gürzafer 2-5 Beştelsiz (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Göktürk 0-0 Göktürk Saray (Göktürk)
15.00 Sanayi Mahallesi 1-3 Selvi (Kağıthane Yahya Kemal)

 

12. Grup
10.00 Samatya 2-3 Bayrampaşa Doğan (Namık Sevik)
13.00 Altınaslar 0-4 Avcılar 1903 (Bayrampaşa Bld.)
13.00 Yeşilılgaz 1-1 Muratpaşa (Merkezefendi)
15.00 Ayazağa Esen 0-12 Güneşli (Ayazağa Atatürk)

 

14. Grup
14.00 Batı Ataşehir 5-0 Erenköy Gençlik (Çakmak)
14.00 Kavakpınar 2-0 Maltepe Fındıklı (Pendik Çamlık)
14.30 Küçükbakkalköy 3-1 Öz Ataşehir (Dudullu)
15.00 Küçüksu Yeni Mahalle 1-1 Şile (Ortaçeşme)



16. Grup
12.00 TED İstanbul Koleji 3-1 Doğangüneş (Çavuşbaşı)
13.00 Selami Ali Yeşilsaha 1-0 Elmalı (Selimiye)
14.00 Ataşehir Yonca 1-2 Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra)
15.00 Girne Gençlik 11-1 Pendik Yenişehir Kartalları (Başıbüyük)
16.00 Ataşehir 1-1 Atlas (Yenisahra)

 

18. Grup
12.00 Rüzgarlıbahçe 0-5 Üsküdar İcadiye (Kavacık)
12.00 Feneryolu 1-1 Üsküdar Salacak (Yenisahra)
14.30 Harb-İş 2-6 Çiğdemspor (Gülsuyu Asım Kara)
14.30 Pendik Doğan 13-0 Sultan Mehmed Han (Dolayoba)
15.00 Tunusbağı 3-2 Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Selimiye)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!