Dolar 17,9331
Euro 18,4099
Altın 1.039,38
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Paz 27°C
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 30°C

2. Amatör Lig 19 Mart Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
19.03.2017

İstanbul 2. Amatör Ligde 6. haftanın perdesi bugün kapanıyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları maçlarını bugün oynayacaklar. Maçların skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandıktan sonra skorlar tamamlanıp puan durumları eklenecek.

2. Grup
14.00 Silivri Mimarsinan 1-7 Çakılköy (Silivri Müjdat Gürsu)
14.00 Akörenköy 1-4 Esenyurt Örnek İ.Y. (Silivri Ortaköy)
16.00 Sayalar 1-8 Esenyurt Acar (Silivri)
14.30 Avcılar 1903 0-1 Esenkent Gençlik (Avcılar Atatürk)
16.30 Ambarlı 1-0 Yalıköy (Avcılar Atatürk)

 

4. Grup
13.30 Hürriyet Eğitim 2-0 İstanbul Gençlerbirliği (Hasbahçe)
16.00 Söğütlüçeşme Birlik 2-7 Ayazağa Esen (İFA)
16.00 Sarıgöl Birlik 2-3 Çayırbaşı Özkan (Yıldıztabya)
16.30 Yeşilılgaz 2-1 Gelişimspor (Merkezefendi)

 

6. Grup
11.00 Çınaraltı 1-0 Yenigayret (Çayırbaşı)
15.00 Yeni Ufuk 2-2 İncirlispor (Yeşilova Kemal Aktaş)
16.00 Esenler Kentyıldız 0-0 Rumeli Hisarı (Albayrak) (Güvenlik olmadığından tatil edildi.)
16.00 Gençosman 1-2 Samatya (Gazi Mahallesi)
16.30 GOP Barbaros 0-0 THY (Küçükköy) (6. dakikada güvenlik olmadığından tatil edildi.)

 

8. Grup
11.00 Beyoğlu 0-5 1453 Fatih Gençlik (Beyoğlu) dün
13.30 Molla Aşkı 0-0 Çatalzeytin Zümrüt (Mimarsinan) (Güvenlik olmadığı için iptal edildi)
14.30 Telsiz 1-0 Altınok (Merkezefendi)
16.30 Gürzafer 3-6 Halkalı (Bayrampaşa Bld.)
18.00 Cankurtaran 0-1 Karaağaç (Namık Sevik)

 

10. Grup
10.45 Çelikspor 2-3 Rumeli İdmanyurdu (Namık Sevik)
11.00 Çağlayan Gençlerbirliği 4-0 Bayrampaşa Doğan (Nurtepe)
15.30 Yavuzsultanselim 1-2 Göktürkspor (Mimarsinan)
16.00 Şenlik Gençlerbirliği 0-1 Haznedar İdmanocağı (Sefaköy Kartal)
— . — Etiler Kartal (BAY)



12. Grup
13.00 Bahçelievler İdmanyurdu 1-4 Güzelhisar (Kocasinan)
14.00 Emniyettepe 0-13 Ulusspor (Yıldıztabya)
15.00 Yeni Ortabayır 0-4 İzzetpaşa (Yahya Kemal)
16.00 Bağcılar Asil Kartal 0-4 Esenyurt Kartal (Mahmutbey)
— . — Kireçburnu (BAY)

 

14. Grup
12.00 İstanbul Ağrı 5-0 Öz Ataşehir (Kaynarca)
15.00 Kartal Yunusspor 1-2 Haydarpaşa Demir (Kartal Yunus)
15.00 Erenköy Gençlik 1-1 HARB-İŞ (Yenisahra)
16.00 Kavakpınar 1-2 Küçüksu Yeni Mahalle (Kaynarca)
— . — Pendik Doğan (BAY)

 

16. Grup
13.00 Tokatköy 1-2 Örnekspor (Ortaçeşme)
13.00 Rivaspor 1-0 Doğangüneş (Riva)
16.00 Üsküdar İcadiye 3-2 Feneryolu (Çavuşbaşı)
16.00 Çekmeköy Çarşı 0-4 Şile (Alemdağ)
17.00 Erenköy Acar 0-2 Ferahspor (Yenisahra)

 

18. Grup
12.30 Küçükbakkalköy 1-1 Hasanpaşa (Dudullu)
13.00 Denizli İşletmeleri 3-1 Tunusbağı (Paşabahçe)
13.30 Fetih Kelkit 0-4 Ortadağspor (Çakmak)
15.00 Beykoz Göllü Köyü 1-3 Maltepe Belediye (Riva)
16.00 1453 Maltepe Gençlik 4-2 Kınalıada (Başıbüyük)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!