DOLAR 7,7950
EURO 9,4890
ALTIN 461,75
BIST 1.329
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cts 16°C
Paz 15°C
Pts 14°C
Sal 14°C

2. Amatör Lig 19 Şubat Pazar Maç Sonuçları

2. Amatör Lig 19 Şubat Pazar Maç Sonuçları
19.02.2017
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 1. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla tamamlanacak. Maçların skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Not: Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379’a Whatsapp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

19 Şubat 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
10.45 Avcılar 1903 4-1 Yalıköy (Avcılar Atatürk)
13.00 Esenyurt Örnek İdmanyurdu 2-2 Esenkent Gençlik (Esenyurt Bld.)
15.00 Akörenköy 0-1 Silivri Mimarsinan (Silivri Ortaköy)
15.00 Sayalar 1-2 Ambarlı (Silivri)
15.00 Esenyurt Acar 1-1 Çakılköy (Esenyurt Bld.)

4. Grup
11.00 Halkalı Taştepe 1-2 Çayırbaşı Özkan (Halkalı Etap)
15.00 İstanbul Gençlerbirliği 1-2 Gedikpaşa (Seyit Ateş)
15.00 Hürriyet Eğitim 1-0 Yeşilılgaz (Hasbahçe)
15.30 Söğütlüçeşme Birlik 1-1 Sarıgöl Birlik (Sefaköy Kartal)
15.30 Ayazağa Esen 1-3 Gelişim (Ayazağa Atatürk)

6. Grup
11.00 Samatya 1-7 İncirlispor (Namık Sevik)
12.30 Çınaraltıspor 2-2 Yeni Ufuk (Çayırbaşı)
15.00 Yenigayret 4-1 THY (Namık Sevik)
15.00 GOP Barbaros 2-3 Rumeli Hisarı (Karadeniz Tekin Küçükali)
16.00 Gençosman 2-2 Esenler Kentyıldız (Albayrak)

8. Grup
09.00 Altınok 2-2 1453 Fatih Gençlik (Mimarsinan)
11.00 Molla Aşkı 2-3 Beyoğluspor (Mimarsinan)
15.00 Gürzafer 2-3 Karaağaç (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Telsiz 5-0 Cankurtaran (Merkezefendi)
15.00 Çatalzeytin Zümrüt 1-4 Halkalı (Mehmet Akif Ersoy)




10. Grup
15.00 Şenlik Gençlerbirliği 3-1 Çelikspor (Şenlikköy)
15.00 Göktürk 2-2 Rumeli İdmanyurdu (Göktürk)
15.00 Yavuz Sultan Selim 0-2 Etiler Kartalspor (Mimarsinan)
15.30 Haznedar İdmanocağı 3-4 Bayrampaşa Doğan (Rami)

 

12. Grup
13.00 Güzelhisar 1-1 Ulusspor (Namık Sevik)
15.00 Bahçelievler İdmanyurdu 7-3 Bağcılar Asil Kartal (Kocasinan)
15.00 Yeni Ortabayır 3-0 Kireçburnu (Yahya Kemal)
15.00 İzzetpaşa 9-0 Esenyurt Kartal (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

 

14. Grup
14.30 Erenköy Gençlik 3-1 Kavakpınar (Yenisahra Suni Çim)
14.30 Kartal Yunus – Pendik Doğan (Kartal Yunus)
15.30 HARB-İŞ 2-3 Öz Ataşehir (Gülsuyu Asım Kara)
16.00 Haydarpaşa Demir 0-1 Küçüksu Yeni Mahalle (Çakmak)

 

16. Grup
10.45 Feneryolu 0-5 Örnekspor (Bulvar Mimar Kubilay)
13.00 Erenköy Acar 0-7 Tokatköy (İdealtepe)
15.00 Üsküdar İcadiye 8-0 Çekmeköy Çarşı (Çavuşbaşı)
15.00 Rivaspor 0-1 Şile (Riva)
16.30 Ferahspor 2-1 Doğangüneş (Dudullu)

18. Grup
13.00 Beykoz Göllü Köyü 3-4 Tunusbağı (Riva)
14.00 Hasanpaşa 1-3 Ortadağ (Maltepe Başıbüyük)
14.30 Küçükbakkalköy 0-2 Deniz İşletmeleri (Dudullu)
16.00 Kınalıada 0-3 Maltepe Belediye (Bulvar Mimar Kubilay)
16.00 1453 Maltepe Gençlik 1-2 Fetih Kelkit (Başıbüyük)

 

AmatorLig.Net


 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!