DOLAR 7,5650
EURO 8,9824
ALTIN 475,13
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 25°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
25°C
Parçalı Bulutlu
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C
Cum 28°C

2. Amatör Lig 2. Hafta Maç Bülteni

2. Amatör Lig 2. Hafta Maç Bülteni
07.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig maç bültenine alt bölümden ulaşabilirsiniz. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımları maçlarını 8 Şubat 2020 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları 9 Şubat 2020 Pazar günü oynayacak.

8 Şubat 2020 Cumartesi Maç Bülteni

1. Grup
14:30 Çanakçaspor – Haraççıspor (İzzettin)
14:30 Gümüşpınarspor – Çakılköyspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Celaliyespor – Subaşıspor (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Yalıköyspor – Değirmenköy 1963 Spor (Karacaköy)
14:30 Esenyurt Gümüşhanespor – Silivri Kadıköyspor (Esenyurt Belediye)

3. Grup
12:30 Medicell Mimarobaspor – Tepecik Anadoluspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Yeşilbayırspor – Karaağaçspor (Hadımköy)
14:30 Arnavutköyspor – Dağyenicespor (Bolluca)
14:30 Akörenköyspor – Silivri Mimarsinanspor (Silivri Müjdat Gürsu)
— . — Esenyurt Kartalspor 3-0 h Esen Bayburtspor

5. Grup
12:30 Fişekspor – Altınyıldızspor (Küçükköy)
14:30 Yavuzsultanselimspor – Zeytinburnu 1957 Spor (Fatih Mimarsinan)
14:30 Giresun Emeksanspor – Arena Olimpik Gençlikspor (Albayrak Suni Çim)
— . — Nurtepespor 0-3 h Şişli Anadoluspor
— . — Yenişehirspor 3-0 h Büyük Ümitlerspor

7. Grup
12:30 Altınaslarspor – Telsizspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Sarıyer Maden Gençlikspor – Ceylanspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Topçularspor – Pınarspor (Eyüp Belediyesi Rami)
14:30 Gürzaferspor – Küçükayasofya (Bayrampaşa Belediye)
— . — Esenyurt İncirtepespor 0-3 h Bahçelievlerspor


9. Grup
10:45 Gümüşderespor – Hürriyet Eğitimspor (Sarıyer Çayırbaşı)
12:30 Muratpaşaspor – Ayazağa Esenspor (İBB Bayrampaşa)
14:30 İstanbul Gençlergücü – İstanbul Sivasspor (İBB Bayrampaşa)
14:30 Avcılar Gençlerbirliği – Haydarspor (Avcılar Bld.Atatürk)
16:30 Yeşilılgazspor – Mahmut Şevket Paşaspor (Merkezefendi)

11. Grup
14:00 Günyamaçspor – Gaziosmanpaşa Barbarosspor (Kağıthane Bld.Sadabad)
14:30 Şişli Gençlikspor – Haznedar Çetinkaya (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Bağcılar Gençlergücü – K.Çekmece Tokat Bereketlispor (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Zeytinburnu Yeşiltepespor – Filizspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan)
16:30 Neslişahspor – Poligon Fethiyespor (Fatih Mimarsinan)

13. Grup
10:45 Gedikpaşa – İ.T.Ü. (Halkalı Etap)
12:30 Avcılar 1903 Spor – Avcılar Cihangirspor (Avcılar Bld.Atatürk)
12:30 Ateştuğlaspor – Avcılar Gümüşpalaspor (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor – Esenler Kulüp Atletikspor (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Atakent 2015 Spor – Alemdarspor (Halkalı Etap)

15. Grup
12:30 Pendik Doğanspor – Pendikgücü Gençlikspor (Dolayoba)
12:30 Tuzla Gençlerbirliği – Üsküdar Çınarspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı)
14:00 Ferahspor – Erenköy Acarspor (Dudullu)
14:00 Sarıgazispor – Çiğdemspor (Sarıgazi)
16:30 Tuzla Mimarsinanspor – Maltepe Fındıklıspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı)

17. Grup
14:30 Selami Ali Yeşil Sahaspor – Acıbademspor (Selimiye)
14:30 Pendik Yenişehir Kartallarspor – İdealtepespor (Pendik Bld.Çamlık)
15:00 İstanbul Harb-İş – Beykoz Elmalıspor (Gülsuyu Asım Kara)
— . — Kartal Atlasspor 0-3 h İstanbul Altınordu


9 Şubat 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
12:30 Büyük Çavuşluspor – Kamilobaspor (Silivri Müjdat Gürsu)
12:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor – Selimpaşaspor (Kanarya)
14:30 Gümüşyakaspor – B.Çekmece Karadeniz İdmanocağı (Silivri Müjdat Gürsu)
— . — Tem Terkosspor 0-3 h Beycilerspor
— . — Ovayenicespor 0-3 h Esenkent Gençlikspor

4. Grup
14:30 Boyacıköyspor – Güzelhisarspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Öz Yarımburgazspor – Çağlayan Gençlerbirliği (Halkalı Etap)
14:30 Çatalzeytin Zümrüt 80 – Çelikspor (Kağıthane Bld.Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Suceyin Yeşilyaylaspor – Fatih Görkem Atletikspor (Avcılar Bld.Atatürk)
14:30 Yeniyüzyıl Gençlikspor – Sefaköy (Bağcılar Mahmutbey)

6. Grup
12:30 Ihlamurderespor – Beyoğluspor (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Zeytinburnuspor – Büyükderespor (Merkezefendi)
14:30 Taşlıtarlaspor – Öz Alibeyköy (Albayrak Suni Çim)
14:30 Eyüp Çırçır İmarspor – Ulusspor (Eyüp Belediyesi Bahariye)
17:00 Öz Yavuzselimspor – Esenler Turgutreis Gençlikspor (Esenler İlçe)

8. Grup
10:45 Bağcılar İY Cemspor – İEM İlter Kültür Sanatspor (Bağcılar Mahmutbey)
12:30 Nurtepe Güney Yıldızıspor – Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor (Kağıthane Bld.Mehmet Akif Ersoy)
12:30 Beştelsizspor – Esenyurt Örnek İdman Yurdu (Merkezefendi)
12:30 İstanbul 25 Çatspor – Abidei Hürriyet (Küçükköy)
12:30 Cevizlispor – Atışalanıspor (Beyoğlu İlçe)

10. Grup
10:45 Altınayspor – Kadimspor (Fatih Mimarsinan)
10:45 Sarıyer Yenimahallespor – Yeşildirek (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Gültepe Özgençlikspor – FK 1864 Spor (Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 Topkapıspor – Güngören Doğuşspor (Fatih Mimarsinan)
15:00 Aslantepe Gençlikspor – Şafak 76 Spor (Kağıthane Bld.Seyrantepe)


12. Grup
10:45 Sanayi Mahallesispor – Nişanca Gençlikspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal)
11:00 Malkoçoğluspor – Molla Aşkıspor (Cebeci Spor Kompleksi)
12:30 Harmantepespor – Yeni Özkartalspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal)
16:30 Şenlik Gençlerbirliği – Yenidoğan Güneşspor (Şenlikköy)
— . — Fatih Hilal Gençlikspor 3-0 h Altınokspor

14. Grup
14:00 Beykoz Göllü Köyüspor – Tuzla Anadoluspor (Ortaçeşme)
14:00 Girne Gençlikspor – Beykoz Yenimahallespor (Başıbüyük Tuncay Karartı)
15:00 Pendik Kavakpınarspor – Fetih Kelkitspor (Kaynarca)
16:00 Üsküdar İcadiyespor – Kozyatağı İdman Yurdu (Selimiye)
16:00 Cevizli Kültürspor – Ataşehir Arenaspor (Kartal 75.Yıl)

16. Grup
12:00 Feneryoluspor – Hasanpaşa (Yenisahra Suni Çim)
14:00 Doğan Güneşspor – 1453 Maltepe Gençlikspor (Selimiye)
14:00 Anadolu Hisarı İdman Yurdu – Koşuyoluspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitler)
15:00 Ataşehirgücü – Çekmeköy Çarşıspor (Sultanbeyli Bld.)
16:00 Fikirtepe Dumlupınarspor – Taçspor (Yenisahra Suni Çim)

18. Grup
10:00 Pendik Çamlıkspor – Erenköy Gençlikspor (Pendik Çamlık)
14:30 Sultan Mehmed Hanspor – Atalarspor (İdealtepe)
16:00 Balkan Yeşilbağlarspor – Haydarpaşaspor (Kartal Yunus)
16:30 Üsküdar Salacakspor – Acıbadem Üsküdarspor (Çakmak)
16:30 Pendik Güllübağlarspor – Şilespor (PendikÇamlık)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!