DOLAR 7,4294
EURO 8,9820
ALTIN 412,55
BIST 1.471
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Yağışlı
İstanbul
9°C
Yağışlı
Pts 9°C
Sal 9°C
Çar 11°C
Per 10°C

2. Amatör Lig 2 Nisan Pazar Canlı Sonuçları

2. Amatör Lig 2 Nisan Pazar Canlı Sonuçları
02.04.2017
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde heyecan devam ediyor. 2, 4, 6, 8, 10 ,12 , 14 , 16 ve 18. Grup takımları maçlarını 2 Nisan Pazar Günü oynayacak. Maçların skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0532 574 3379’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
16:00 Sayalar 0-5 Avcılar 1903 (Silivri Müjdat Gürsu Stadı)
16:00 Akörenköy 0-5 Yalıköy (Silivri Ortaköy)
16:00 Esenyurt Örnek İ.Y. 2-1 Ambarlı (Gürpınar Stadı)
16:00 Esenyurt Acar 3-1 Silivri Mimarsinan (Mimarsinan Baba Hakkı Stadı)
16:00 Esenkent Gençlik 2-2 Çakılköy (Büyükçekmece Stadı)

 

4. Grup
12:30 İstanbul Gençlerbirliği 0-3 Sarıgöl Birlik (Seyit Ateş)
13:30 Hürriyet Eğitim 0-1 Çayırbaşı Özkan (Kağıthane Hasbahçe)
16:00 Gedikpaşa 0-1 Gelişimspor (Kanarya)
16:30 Ayazağa Esen 3-1 Yeşilılgaz (Ayazağa Atatürk Stadı)
__ __ Söğütlüçeşme Birlik 3-0 Halkalı Taştepe (Hükmen)

6. Grup
09:00 Yenigayret 4-3 Esenler Kentyıldız (Namık Sevik)
10:30 Çınaraltıspor 1-4 Rumeli Hisarı (Beşiktaş Çilekli)
10:45 Samatya 4-2 Yeni Ufuk (Namık Sevik)
10:45 THY 0-5 İncirlispor (Bakırköy 1 Nolu Saha)
16:00 Gençosman 2-6 Gop.Barbaros (Albayrak)

8. Grup
10:45 Altınok 7-0 Beyoğluspor (Fatih Mimarsinan)
11:00 Halkalı 2-6 1453 Fatih Gençlik (Halkalı Etap)
14:00 Çatalzeytin Zümrüt 0-0 Cankurtaran (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Sahası)
14:30 Molla Aşkı 0-0 Karaağaç (Fatih Mimarsinan)
16:30 Telsiz 12-0 Gürzafer (Merkezefendi)



10. Grup
09:00 Yavuz Sultan Selim 2-5 Çağlayan Gençlerbirliği (Fatih Mimarsinan)
14:00 Haznedar İdman Ocağı 3-2 Etiler Kartal (Albayrak)
16:00 Göktürkspor 2-0 Çelikspor (Göktürk)
16:30 Bayrampaşa Doğan 0-2 Rumeli İdmanyurdu (Bayrampaşa Belediye)
__ __ Şenlikgençlerbirliği (BAY)

12. Grup
15:00 Yeni Ortabayır 0-0 Emniyettepe (Kağıthane Yahya Kemal)
17:00 Güzelhisar 10-2 Kireçburnu (Namık Sevik)
18:30 Ulusspor 3-1 Esenyurt Kartal (Beşiktaş Çilekli Tesisleri) 89. dakikada Esenyurt Kartalspor sahadan çekildi
__ __ İzzetpaşa 3-0 Bağcılar Asil Kartal (Hükmen)
__ __ Bahçelievler İ.Y. (BAY)

14. Grup
12:00 Öz Ataşehir 4-4 Küçüksu Yenimhalle (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Harb-İş 1-4 Pendik Doğan (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
16:30 Haydarpaşa Demir 8-0 Kavakpınar (Çakmak)
16:30 Kartal Yunus 1-1 İstanbul Ağrıspor (Kartal Yunus)
__ __ Erenköy Gençlik (BAY)




16. Grup
12:30 Doğangüneş 1-6 Örnekspor (Çakmak)
14:30 Ferahspor 3-1 Çekmeköy Çarşı (Dudullu)
14:30 Feneryolu 2-5 Tokatköy (Kartal Yunus)
16:00 Erenköy Acar 1-1 Şile (Yeni Sahra)
16:30 Üsküdar İcadiye 1-1 Rivaspor (Çavuşbaşı)

18. Grup
14:00 Hasanpaşa 0-1 Fetih Kelkit (Gülsuyu Asım Kara Stadı) 34. dakikada Hakeme darp nedeniyle yarıda kaldı
14:00 1453 Maltepe Gençlik 4-2 Tunusbağı (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Küçükbakkalköy 1-0 Beykoz Göllü Köyü (Çakmak)
16:30 Maltepe Belediye 1-3 Ortadağspor (Maltepe İdealtepe)
17:00 Kınalıada 0-3 Denizcilik İşletmeleri (Kartal Bulvar)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!