DOLAR 7,8203
EURO 9,4454
ALTIN 456,61
BIST 1.334
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C
Paz 15°C

2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları
20.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de tekli gruplarda 12. hafta maç sonuçları haberimizin devamında olacaktır.

1. Grup
Avcılar Gençlerbirliği 3-2 Gümüşyaka
Medicell İstanbul Mimaroba 3-2 Esenkent Gençlik
Yalıköy 0-7 Karacaköy Bld.

3. Grup
Esenyurt Kartal 4-2 Silivri Kadköy
Anadolu Esenyurt 3-1 Arnavutköy
Karaağaç 2-3 Tepecik Anadolu
Esenyurt Örnek İdmanyurdu 0-2 Esenyurt İncirtepe
Ormanlı Köyü 4-0 Selimpaşa




5. Grup
Neslişah 3-1 Nurtepe Güneyyıldızı
Tozkoparan Birlik 4-0’ken tatil edildi Taşlıtarla
Esenay 3-2 Hürriyet Eğitim
Gümüşdere 1-2 Gedikpaşa

7. Grup
Mahmutşevketpaşa 6-3 Ayazağa Esen
Kadim 3-0 GOP Şemsipaşa
Bayrampaşa Doğan 0-2 Şehremini

9. Grup
Bağcılar Evren 1-3 Cankurtaran
Boyacıköy 5-3 Yavuzsultanselim
Öz Alibeyköy 4-6 Sanayi Mahallesi
Zeytinburnu Yeşiltepe 0-4 Yeni Ufuk




11. Grup
Altınyıldız 3-1 Özyavuzselim
Şafak 76 6-1 Esenler Turgutreis
Sultanmurat 3-1 Bahçelievler İdmanyurdu

13. Grup
Pendik Çamlık 1-4 Yakacık
Üsküdar Çınar 3-0 Örnekköy
Girne Gençlik-Selami Ali Yeşilsaha
Pendik Yenişehir Kartalları 1-2 Balkan Yeşilbağlar

15. Grup
Anadolu Üsküdar 6-1 Beykoz Yenimahalle
Üsküdar İcadiye 2-1 İstanbul Altınordu
Maltepe Fındıklı 3-2 Pendik Güllübağlar
Küçükbakkalköy 2-1 İdealtepe

17. Grup
Hasanpaşa 1-2 1923 Esenkent
Üsküdar Salacak 4-1 Ataşehir Arena
İçerenköy İY. 6-2 Ferah
Kozyatağı 4-0 1453 Maltepe Gençlik

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!