DOLAR 7,8232
EURO 9,4630
ALTIN 455,14
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C
Paz 15°C

2. Amatör Lig 21 Mayıs Cumartesi programı

2. Amatör Lig 21 Mayıs Cumartesi programı
21.05.2016
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 13. hafta, bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır.

Skorunu bildiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

2. Grup
14.00 Çakılköyspor 2-2 Esenkent Gençlikspor (Çatalca)
16.00 Kabakçaspor 2-5 Haraççıspor (Çatalca)
16.00 Yeşilbayırspor 3-2 Yalıköyspor (Hadımköy)
16.00 Gazitepespor 3-1 Taşolukspor (Silivri)
–.– Esenyurt Örnek İY 3-0 Büyük Çavuşluspor (Hükmen)
2gr

4. Grup
16.00 Yeşilılgazspor 0-1 Başekşehir İkitellispor (Merkezefendi)
16.00 Gültepespor 3-0 Esentepe Şahinspor (Seyrantepe)
16.00 Güzeltepespor 4-5 Neslişahspor (Alibeyköy)
16.00 Altınaslarspor 2-3 Öz Yarımburgazspor (Bayrampaşa Belediye)
–.– İstanbul Barışspor 0-3 Göktürk Sarayspor (Hükmen)
4gr

6. Grup
14.00 Molla Aşkıspor 1-6 Harmantepespor (Rami)
14.00 Gültepe Özgençlikspor 4-2 Kosova Güçspor (K.Ç. Yeşilova Esnaf)
14.00 Emniyettepespor 3-4 Kağıthane Sadabadspor (Alibeyköy)
16.00 Eyüp Çırçır İmarspor 1-1 Emlakbank (Yıldıztabya)
16.00 Beylikdüzü Gelişimspor 0-3 Özgenspor (Beylikdüzü)
6gr

8. Grup
14.00 Bayrampaşa Doğanspor 1-0 Çelikspor (Bayrampaşa Belediye)
Piyalepaşa 11-0 Ayazağa Esenspor (Hafta içi oynandı)
–.– Kilyosspor 3-0 Esenler Kentyıldızspor (Hükmen)
–.– Sümerspor 0-3 Gedikpaşaspor (Hükmen)
–.– Gümüşderespor 3-0 Filizspor (Hükmen)
2a8





10. Grup
14.00 Yıldıztabya Mimarsinanspor 1-2 Halkalıspor (Yıldıztabya)
14.00 Rumelihisarıspor 0-3 Langaspor (Çayırbaşı)
16.00 Ateştuğlaspor 2-2 Haydarspor (Mahmutbey)
16.00 Haznedar Çetinkayaspor 1-3 İstanbul Gençlergücüspor (Bakırköy 2 Nolu)
16.00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-5 Etiler Kartalspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
10gr

 

12. Grup
12.00 Esenayspor 4-1 Arnavutköyspor (Alibeyköy)
13.00 Abide-i Hürriyetspor 4-2 Sarıyer FSM (Nurtepe)
16.00 Gelişimspor 1-3 GOP Bağlarbaşıspor (Beyoğlu)
16.00 Zekeriyaköyspor 1-8 Büyük Ümitlerspor (Çayırbaşı)
–.– Şehreminispor 3-0 Çağrım Marmara 1907 (Hükmen)
12gr


14. Grup
14.00 Ataşehir Yoncaspor 2-0 Esenköy Acarspor (Yenisahra)

15.00 Kirazlıtepespor 5-1 Maltepe Belediyespor (Çakmak)
16.00 Artukbey İÖ 6-0 Rivaspor (Pendik Çamlık)
16.00 Girne Gençlikspor 0-1 İstanbul Sahilspor (Başıbüyük)
16.00 Beykoz Göllü Köyüspor 2-2 KBS Kurtköyspor (Riva)
14gr

 

16. Grup
15.00 Ortadağspor 3-1 İstanbul Ataşehirspor (Sarıgazi)
16.00 Kemahspor 2-0 Ataşehir Doğuşspor (Çavuşbaşı)
16.30 Ataşehir Gücüspor 0-4 Hilalspor (Dudullu)
–.– Pendik Esenyalıspor 3-0 Yenidünyaspor (Hükmen)
16gr

 

AmatorLig.Net

Skorunu bildiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!