Dolar 31,0391
Euro 33,6226
Altın 2.032,18
BİST 9.374,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Açık
İstanbul
18°C
Açık
Cts 18°C
Paz 15°C
Pts 13°C
Sal 15°C

2. Amatör Lig 21 Mayıs Pazar Canlı Skorları

A+
A-
21.05.2017

İstanbul 2. Amatör Lig’de 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ve 19.  Grupta oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

21 Mayıs 2017 Pazar maç skorları ve puan durumları

1. Grup
16.00 Büyük Çavuşlu 1-5 Taşoluk (Silivri Ortaköy)
16.00 Gümüşyaka 4-1 Celaliye (Silivri)
16.00 Dağyenice 3-1 Karacaköy Belediyespor (Çatalca)
16.00 Kabakça 5-5 Seymenköy (Güzelce)
–.– Arnavutköy 3-0 Öz Örencik (Hükmen)

 

3. Grup
14.00 Çantaköy 5-0 Çeltikköy (Silivri)
16.00 Kumburgaz 2-1 Firuzköy (Kemal Karasu)
16.00 TEM Terkos 4-0 Silivri Kadıköy (Terkos)
16.00 Ambarlı Işık 4-1 Haraççı (Avcılar Atatürk)
–.– Ovayenice 3-0 Gümüşpınar (Hükmen)

 

5. Grup
14.00 Özgenspor 2-5 Emirgan (Abayrak)
16.00 Bağcılar Evren 8-1 Eyüp Çırçır İmar (Mahmutbey)
16.00 Beştelsiz 2-6 Şirintepe (Merkezefendi)
16.30 Neslişah 4-1 Mecidiyeköy Tayfun (F. Mimar Sinan)
–.– Tozkoparan 3-0 Beylikdüzü 2011 (Hükmen)

 

7. Grup
16.00 Sakarya İMÇ 1-1 Haznedar Çetinkaya (Namık Sevik)
16.00 Esentepe Şahin 7-0 Küçükköy Kültür (Yıldıztabya)
16.00 Öz Şişlispor 3-0 Zeytinburu Yeşiltepe (Yusuf Tunaoğlu)
–.– Bağcılar Ordu  Esenay (İki takım da ligden çekildiğinden dolayı hükmen mağlup)
–.– Sarıyer FSM (BAY)



9. Grup
16.00 Öz Yarımburgazspor 2-7 Sağmalcılarspor (Halkakı Etap)
–.– Muratpaşa 3-0 Nurtepe Güneyıldızı (Hükmen)
–.– Fatih 0-3 İstanbul Balkanspor (Hükmen)
–.– Büyükdere 0-3 Yenidoğan Güneş (Hükmen)
–.– Bağcılar Gençlergücü (BAY)

 

11. Grup
14.00 Zeytinburnu Zafer 1-2 GOP Şemsipaşa (Merkezefendi)
14.30 Altınyıldız 4-1 Söğütlüçeşme (F. Mimarsinan)
16.00 Aslantepe 3-3– İstanbul Gençlergücü (Sadabad)
–.– İTÜ 0-3 Kemerburgaz (Hükmen)
–.– İstanbul Ünye (BAY)

 

13. Grup
16.00 İstanbul Artvin 1-3 Halilrıfatpaşa (İFA)
16.00 Emlakbank 0-2 Ferahevler (Bakırköy 1 Nolu)
–.– Büyük Ümitler 3-0 İstanbul Giresun (Hükmen)
–.– Esenler Turgutreis 0-3 Kısırkaya (Hükmen)
–.– Göktürk Saray (BAY)

 

15. Grup
14.00 Kirazlıtepe 6-0 Sultan Mehmed Han (Çakmak)
16.00 Sitespor 1-0 Girne Gençlik (Site)
16.00 Pendik Esenyalı 4-3 Kozyatağı (Kaynarca)
14.00 Ataşehirgücü 3-0 Selamsız (Sultanbeyl 75. Yıl)(Hükmen)
–.– Ataşehir Yoncaspor 0-3 FK 1864  (Hükmen)

 

17. Grup
14.30 Üsküdar Çınarspor 4-1 Rüzgarlıbahçe (Dudullu)
16.00 Üsküdar Salacak 3-1 Marmara Karayolları (Çakmak)
16.00 Onayspor 1-3 Esenkent (Sultanbeyli 75. Yıl)
16.00 Öz Karacaahmet 6-0 Selami Ali Yeşilsaha (Yenisahra)
16.00 Öz Karacaahmet 0-0 Esenkent (Yenisahra) 24 Mayıs Çarşamba

 

19. Grup
16.00 Altınaslar 3-2 Alemdar (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Öz Yavuzselim 6-1 Halkalı Çamlıkaltı (Albayrak)
16.00 Yıldız Kanaryalar 6-2 Langa (Çayırbaşı)
–.– Türk Telekomspor 3-0 Zekeriyaköyspor (Hükmen)
–.– Yıldıztabya Mimarsinan (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!