2. Amatör Lig 21 Mayıs Pazar Canlı Skorları
İstanbul 2. Amatör Lig’de 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ve 19. Grupta oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.
Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.
21 Mayıs 2017 Pazar maç skorları ve puan durumları
1. Grup
16.00 Büyük Çavuşlu 1-5 Taşoluk (Silivri Ortaköy)
16.00 Gümüşyaka 4-1 Celaliye (Silivri)
16.00 Dağyenice 3-1 Karacaköy Belediyespor (Çatalca)
16.00 Kabakça 5-5 Seymenköy (Güzelce)
–.– Arnavutköy 3-0 Öz Örencik (Hükmen)
3. Grup
14.00 Çantaköy 5-0 Çeltikköy (Silivri)
16.00 Kumburgaz 2-1 Firuzköy (Kemal Karasu)
16.00 TEM Terkos 4-0 Silivri Kadıköy (Terkos)
16.00 Ambarlı Işık 4-1 Haraççı (Avcılar Atatürk)
–.– Ovayenice 3-0 Gümüşpınar (Hükmen)
5. Grup
14.00 Özgenspor 2-5 Emirgan (Abayrak)
16.00 Bağcılar Evren 8-1 Eyüp Çırçır İmar (Mahmutbey)
16.00 Beştelsiz 2-6 Şirintepe (Merkezefendi)
16.30 Neslişah 4-1 Mecidiyeköy Tayfun (F. Mimar Sinan)
–.– Tozkoparan 3-0 Beylikdüzü 2011 (Hükmen)
7. Grup
16.00 Sakarya İMÇ 1-1 Haznedar Çetinkaya (Namık Sevik)
16.00 Esentepe Şahin 7-0 Küçükköy Kültür (Yıldıztabya)
16.00 Öz Şişlispor 3-0 Zeytinburu Yeşiltepe (Yusuf Tunaoğlu)
–.– Bağcılar Ordu – Esenay (İki takım da ligden çekildiğinden dolayı hükmen mağlup)
–.– Sarıyer FSM (BAY)
9. Grup
16.00 Öz Yarımburgazspor 2-7 Sağmalcılarspor (Halkakı Etap)
–.– Muratpaşa 3-0 Nurtepe Güneyıldızı (Hükmen)
–.– Fatih 0-3 İstanbul Balkanspor (Hükmen)
–.– Büyükdere 0-3 Yenidoğan Güneş (Hükmen)
–.– Bağcılar Gençlergücü (BAY)
11. Grup
14.00 Zeytinburnu Zafer 1-2 GOP Şemsipaşa (Merkezefendi)
14.30 Altınyıldız 4-1 Söğütlüçeşme (F. Mimarsinan)
16.00 Aslantepe 3-3– İstanbul Gençlergücü (Sadabad)
–.– İTÜ 0-3 Kemerburgaz (Hükmen)
–.– İstanbul Ünye (BAY)
13. Grup
16.00 İstanbul Artvin 1-3 Halilrıfatpaşa (İFA)
16.00 Emlakbank 0-2 Ferahevler (Bakırköy 1 Nolu)
–.– Büyük Ümitler 3-0 İstanbul Giresun (Hükmen)
–.– Esenler Turgutreis 0-3 Kısırkaya (Hükmen)
–.– Göktürk Saray (BAY)
15. Grup
14.00 Kirazlıtepe 6-0 Sultan Mehmed Han (Çakmak)
16.00 Sitespor 1-0 Girne Gençlik (Site)
16.00 Pendik Esenyalı 4-3 Kozyatağı (Kaynarca)
14.00 Ataşehirgücü 3-0 Selamsız (Sultanbeyl 75. Yıl)(Hükmen)
–.– Ataşehir Yoncaspor 0-3 FK 1864 (Hükmen)
17. Grup
14.30 Üsküdar Çınarspor 4-1 Rüzgarlıbahçe (Dudullu)
16.00 Üsküdar Salacak 3-1 Marmara Karayolları (Çakmak)
16.00 Onayspor 1-3 Esenkent (Sultanbeyli 75. Yıl)
16.00 Öz Karacaahmet 6-0 Selami Ali Yeşilsaha (Yenisahra)
16.00 Öz Karacaahmet 0-0 Esenkent (Yenisahra) 24 Mayıs Çarşamba
19. Grup
16.00 Altınaslar 3-2 Alemdar (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Öz Yavuzselim 6-1 Halkalı Çamlıkaltı (Albayrak)
16.00 Yıldız Kanaryalar 6-2 Langa (Çayırbaşı)
–.– Türk Telekomspor 3-0 Zekeriyaköyspor (Hükmen)
–.– Yıldıztabya Mimarsinan (BAY)
AmatorLig.Net