Dolar 18,5927
Euro 18,4526
Altın 1.024,75
BİST 3.484,42
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Az Bulutlu
İstanbul
21°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 21°C
Cts 21°C
Paz 21°C

2. Amatör Lig 24 Mart Cumartesi Maç Skorları

A+
A-
24.03.2018

İstanbul 2. Amatör Lig 8. Hafta maçları bugün başlıyor. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,17 ve 19. Grup takımları maçlarını bugün oynayacaklar. Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

24 Mart 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
15.00 Kumburgazspor 2-0 Karaağaçspor (Kemal Karasu)
15.00 Gümüşyakaspor 1-0 Çakılköyspor (Silivri)
15.00 Haraççıspor 1-0 Beylikgücüspor (Hadımköy)
15.00 Gökçealispor 2-3 Silivri Kadıköyspor (İzzettin)
15.00 Çanakçaspor 2-3 Öz örencik Köyüspor (Çatalca)

3. Grup
13.00 Kabakçaspor 1-1 Karacaköy bld.spor (Çatalca)
13.00 Alipaşaspor 2-3 Doğa Hospital Yeşilkentspor (Müjdat Gürsu)
15.00 5 Mevsim Gençlik 0-0 Akörenköyspor (Şehit Erdem Özçelik)
–.– Büyük Çavuşluspor 0-3 Medicell Beylikdüzü 2011 Spor (Hükmen)
–.– Silivri Mimarsinanspor 3-0 Çeltikköyspor (Hükmen)

5. Grup
15.00 Büyükderespor 3-5 Esentepe Şahinspor (Göktürk)
15.00 İstanbul Gümüşhanespor 4-1 Çeliktepe Ümitspor (Yahya Kemal)
14.30 Molla Aşkıspor 0-4 Güzelhisarspor (Mimar Sinan)
15.00 Sarıyer Yeni Mahallespor 5-1 Yenişehirspor (Çayırbaşı)
–.– Şişli Gençlikspor 0-3 THY Spor (Hükmen)




7. Grup
13.00 Çınaraltıspor 4-0 Bağcılar Evrenspor (Çayırbaşı)
15.00 GOP Şemsipaşaspor 2-5 Ihlamurdere Spor (Kazım Karabekir)
15.00 Nişanca Gençlikspor 7-1 Sarıgöl Birlikspor (Alibeyköy)
15.00 Bahçelievler İY  0-0 Çeliksporspor (İFA)
17.00 Esenyurt İncirtepespor 2-1 Bağcılar Gençlergücüspor (Esenyurt Belediye)

9. Grup
15.00 Cerrahpaşaspor 4-0 Halkalıspor (Namık Sevik)
15.00 İTÜ 2-4 Emirganspor (İTÜ)
–.– Öz Gayrettepespor 0-3 Yeniufukspor (Hükmen)
–.– Avcılar Gençlerbirliğispor 3-0 Esen Bayburtspor (Hükmen)
–.– Tozkoparan Birlikspor  (BAY)

11. Grup
14.00 Bağcılar Asil Kartal 2-10 Halilrıfatpaşaspor (Mahumutbey)
15.00 Gümüşderespor 1-3 Etiler Kartalspor (Bahçeköy)
15.00 İgdaşspor 1-0 Fişekspor (Yıldıztabya)
18.30 R. Hisarıspor 1-4 Balat Yeşilovaspor (Çilekli)
–.– Beyoğluspor  (BAY)




13. Grup
12.30 Merterspor 3-1  Fatihspor (İBB Bayrampaşa)
14.00 Nurtepe Güneyyıldızıspor 1-2 Eyüp Çırçır İmarspor (Nurtepe)
15.00 İstanbul Gençlergücüspor 2-2 Y. Güneşspor (Gazi Mahallesi)
–.– Zeytinburnu Zaferspor 0-3 Y.S. Selimspor (Hükmen)
–.– GOP Venüsspor (BAY)

15. Grup
12.30 Taçspor 3-1 Fk 1864spor (Dudullu)
15.30 Çekmeköy Çarşıspor 1-1 Anadolu Kartallarıspor (Alemdağ)
16.00 İstanbul Ataşehirspor 2-4 Atalarspor (Başıbüyük)
16.00 Sapanbağlarıspor 1-0 Ataşehirgücüspor (Kartal Yunus)
–.– İstanbul Kartallarıspor 3-0 Pendik Velibabaspor (Hükmen)

17. Grup
12.30 Hasanpaşaspor 7-1 Kirazlıtepespor (Asım Kara)
14.00 Üsküdar Çınarspor 2-3 Tuzla Mimarsinanspor (Selimiye)
14.00 Haydarpaşa Demirspor 0-1 Marmara Karayollarıspor (Çakmak)
15.00 Maltepe Belediyespor 1-3 Fetih Kelkitspor (İdealtepe)
17.00 Beykoz İncirköyspor 0-4 Beykoz Göllüköyüspor (Ortaçeşme)

19. Grup
14.30 1453 Maltepe Gençlik 2-1 Erenköy Acar (Asım Kara)
14.30 Kozyatağı 2-4 Selamsız (Yeni Sahra)
16.00 Acıbadem Üsküdar 2-0 Öz Karacaahmet (Selimiye)
16.30 Ferahspor 1-7 Adalar (Selimiye)
–.– Soğanlık (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!