Dolar 18,6817
Euro 18,1144
Altın 1.014,53
BİST 3.567,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
20°C
Hafif Yağmurlu
Cts 21°C
Paz 22°C
Pts 21°C
Sal 21°C

2. Amatör Lig 24 Nisan Pazar Programı

A+
A-
24.04.2016

İstanbul 2. Amatör Lig’de 9. haftadaki karşılaşlar bügün oynancak. 24 Nisan 2016 Pazar Günü oynancak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.
Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

1. Grup
15:00 Karacaköy Belediye 0-1 Çantaköy (Karacaköy)
15:30 Tem Terkos 0-3 Akalan (Taşoluk)
15:30 Öz Örencik Köyüspor 5-1 Esenyurt Acar (Çatalca)
15:30 Akörenspor 7-1 Kumburgazspor (Silivri)
15:30 Karaağaçspor 0-1 Avcılar Yeşilkent (Büyükçekmece)

2a1

 

3. Grup
11:30 Yenidoğan Güneş 4-0 Küçükpazar (Z.Burnu Hasan Doğan)
13:30 Rumeli Kavağı 3-1 Ulusspor (Çayırbaşı)
15:30 Emirefendispor 2-2 Yeni Gayretspor (Beyoğlu)
00:00 Altınokspor 0-3 Yeşildirek
00:00 Beştelsiz 3-0 Siyavuşpaşa

2a3

 

5. Grup
11:30 Büyükdere 2-4 Eroğlu (Çayırbaşı)
15:30 İstanbul Ünye 4-1 Rumeli İdmanyurdu (İFA)
15:30 Çayırbaşı Özkan 2-2 Sultançifliği (Çayırbaşı)
15:30 Beylikdüzü 2011 3-6 Öz Şişli (Beylikdüzü)

2a5

 

7.Grup
12:00 Şirintepe 5-0 Alemdarspor (Kağıthane Yahya Kemal)
13:30 Bahçelievlerspor 1-1 İstanbul Artvinspor (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)
15:30 İstanbul Balkanspor 5-2 Şenlik Gençlerbirliğ (Sefaköy)
15:30 İstanbul Sivasspor 2-1 Halkalı Taştepe (Bağcılar Mahmutbey)
15:30 İstanbul Kayaşehir 5-1 Abide-i Hürriyet (Cebeci)

2a7

9. Grup
10:30 Çatalzeytin Zümrüt 4-1 Sakarya İMÇ (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
11:00 Halil Rıfatpaşa 3-2 Güzelhisar (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Etiler  Yeni Ufukspor (Ayazağa Stadı) Konuk takım geç geldiği için oynanmadı
15:30 İzzetpaşa 2-1 Halkalı Çamlıkaltı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 İstanbul Trabzonspor 1 -1 Sarıgöl Birlik (Halkalı Etap)
9gr

 

 

11. Grup
09:30 Pınarspor 1-1 Bahçelievler İdmanyurdu (Çayırbaşı)
15:00 Cevat Köprübaşı 2-4 Ferahevler (Kemerburgaz)
15:30 Zeytinburnu Yeşiltepe 2-7 Fıruzköy (Z.Burnu Hasan Doğan)
15:30 Ambarlı 2-5 Beyoğluspor (Avcılar Fıruzköy)
00:00 1453 Fatih Gençlik 3-0 Güngören Doğuş (HÜKMEN)
11gr

 

13. Grup
11:00 Esenkentspor 0-2 1453 Maltepe Gençlik (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Harb-İş 7-1 Beykoz İncirköy (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
15:30 Denizcilik İşletmeleri 0-2 Barbarosspor (Paşabahçe)
16:30 Kozyatağı İdmanyurdu 1-2 İstanbul Altınordu (Yeni Sahra)
16:30 Ünalanspor 0-3 İstanbul Sitespor (Çakmak) Ev sahibi takım maça çıkmadı

2a13

 

15. Grup
15:30 Anadolu Kartalları 1-0 Küçükbakkalköy (Kaynarca)
15:30 Üsküdar İcadiye 2-3 Pendik Kaynarca (Alemdağ)
16:30 Örnekspor 1-4 Üsküdar Salacak (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
16:30 Sancaktepespor 3-0 Tunusbağıspor (Sultanbeyli 75.Yıl)
00:00 Özesatpaşaspor 0-3 Öz Ataşehirspor
2a15

 

17. Grup
09:00 Gülensuspor 2-0 Haydarpaşa Demir (Maltepe Başıbüyük)
12:30 Feneryolu 1-1 Hasanpaşa (Yeni Sahra)
15:30 Selamsız 0-0 Kınalıada (Selimiye)
16:30 Üsküdar Ferahspor 0-1 Cevizli Anadolu (Dudullu)
17gr

 

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!