DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

2. Amatör Lig 25 Mart Pazar Maç Skorları

25.03.2018
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 8.Hafta maçları bugün tamamlanacak. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları maçlarını bugün oynayacak. Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

25 Mart 2018 Pazar Maç Programı

2. Grup
13.00 Anadolu Esenyurtspor 1-1 Ovayenicespor (Esenyurt Belediye)
14.00 Ormanlı Köyüspor 1-1 Subaşıspor (Karacaköy)
15.00 Esenyurt Örnek İY 3-2 Gümüşpınarspor (Esenyurt Belediye)
15.00 Arnavutköyspor 2-3 Esenyurt Acarspor (Bolluca)
15.00 TEM Terkosspor 3-2 Esenyurt Kartal (TEM Terkos)

4. Grupo
12.30 Sarıyer FSM Spor 3-2 Seyrantepe Ofspor (Çilekli)
12.30 Sarıyer Madenspor 3-1 Haznedar İdman Ocağıspor (Çayırbaşı)
13.00 Eroğluspor 6-2 Alemdarspor (Merkezefendi)
15.00 Şenlik Gençlerbirliğispor 3-0 Gençosmanspor (İBB Şenlikköy)
–.– Poligon Fethiyespor (BAY)

6. Grup
10.45 Zekeriyaköyspor 0-2 Mecidiyeköy Tayfunspor (Çayırbaşı)
12.30 Şehreminispor 2-1 Öz Y.Selimspor (Namık Sevik)
14.00 Damlaspor 1-0 Altınyıldızspor (İBB Bayrampaşa)
–.– İstanbul Artvinspor 0-3 Ateştuğlaspor (Hükmen)
–.– Zeytinburnu Yeşiltepespor 0-3 Yeni Ortabayırspor (Hükmen)




8.Grup
11.00 Aslantepespor 1-4 Yeşildirekspor (Sadabad)
12.30 Altınok 1-2 Gedikpaşaspor (F. Mimarsinan)
14.00 CFS Bağcılarspor 3-3 Tepebağ Kültürspor (Mahmutbey)
15.00 Kemerburgazspor 7-2 Esenler Turgutreisspor (ŞehitOsman Yumuk)
15.00 İstanbul Sivasspor 3-1 Cankurtaranspor (İSTOÇ)

10.Grup
11.00 Selvispor 6-2 Beştelsizspor (Merkezefendi)
13.30 Göktürkspor 5-1 Söğütlüçeşme Birlikspor (Göktürk)
15.30 Göktürk Sarayspor 1-1 Esenler Kentyıldızspor (Göktürk)
–.– Sanayi Mahallesispor 3-0 (H) Güngören Doğuşspor
–.– Gürzaferspor (BAY)

12.Grup
12.00 Güneşlispor 3-2 Avcılar 1903 (Mahmutbey)
13.00 Ayazağa Esenspor 5-1 Samatyaspor (Alibeyköy)
16.00 Muratpaşaspor 1-0 Bayrampaşa Doğanspor (İBB Bayrampaşa)
15.00 Yeşilılgazspor 4-1 Kağıthane Çağlayanspor (Merkezefendi)
–.– Altınaslarspor (BAY)




14.Grup
12.00 Küçükbakkalköyspor 0-4 Anadolu Üsküdarspor (Dudullu)
14.00 Şilespor 9-1 Erenköy Gençlikspor (Şile)
15.30 Küçüksu Yeni Mahallespor 0-2 Kavakpınarspor (Çavuşbaşı)
15.30 Özataşehirspor 0-4 Maltepe Fındıklıspor (İdealtepe)
–.– Batı Ataşehirspor (BAY)

16.Grup
12.00 Doğangüneşspor 2-8 Beykoz Elmalıspor (Selimiye)
15.00 Pendik Yenişehir Kartallarıspor 0-7 Balkan Yeşilbağlarspor (Çamlık)
15.00 TED İstanbul Kolejispor 3-0 Ataşehir Yoncaspor (Paşabahçe)
15.30 Girne Gençlikspor 4-1 Ataşehir Arenaspor (Başıbüyük)
16.00 Selami Ali Yeşilsahaspor 2-4 Atlasspor (Selimiye)

18.Grup
15.00 Çiğdemspor 10-0 Sultan Mehmed Hanspor (Ortaçeşme)
14.30 Harb-İşspor 0-4 Tunusbağıspor (Asım Kara)
16.00 Feneryoluspor 3-2 Pendik Doğanspor (Yenisahra)
16.00 Üsküdar Salacakspor 2-2 Üsküdar İcadiyespor (Çakmak)
–.– Rüzgarlıbahçespor 0-3 Pendik 571 Velibaba Şahingücüspor (Hükmen)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!