Dolar 32,4961
Euro 34,9558
Altın 2.393,14
BİST 10.391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
30°C
Hafif Yağmurlu
Cum 26°C
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C

2. Amatör Lig 25 Şubat Cumartesi Canlı Skorları

A+
A-
25.02.2017

İstanbul 2. Amatör Ligde heyecan devam ediyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16 ve 18. grup takımları maçlarını bugün oynandı. Biten maçların skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Puan durumları maçların skorlarını toplama işlemi tamamlandıktan sonra eklenmeye başlayacaktır.

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a WhatsApp’tan ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

25 Şubat Cumartesi

2. Grup
15:30 Çakılköy 4-1 Sayalarspor (Çatalca)
15:30 Esenkent Gençlik 2-1 Esenyurt Acar (Esenyurt Belediye)
15:30 Silivri Mimarsinan 2-2 Avcılar 1903 (Silivri)
15:30 Ambarlı 2-1 Akörenköy (Avcılar Firuzköy Atatürk)
15:30 Yalıköy 2-1 Esenyurt İdmanyurdu (Karacaköy)

4. Grup
12:30 Gelişimspor 2-0 Söğütlüçeşme Birlik (Beyoğlu)
15:30 Gedikpaşa 1-1 Ayazağa Esen (Kanarya)
15:30 Yeşilılgaz 4-1 Halkalı Taştepe (Merkezefendi)
15:30 Sarıgöl Birlik 2-3 Hürriyet Eğitim (Gaziosmanpaşa)
15:30 Çayırbaşı Özkan 1-0 İstanbul Gençlerbirliği (Çayırbaşı)

 

6. Grup
13:30 THY 2-1 Samatya (Bakırköy Belediye 1 No’lu Saha)
15:30 İncirlispor 5-1 Gençosman (Bakırköy Belediye 1 No’lu Saha)
15:30 Esenler Kentyıldız 2-4 Çınaraltıspor (Albayrak Suni Çim)
16:00 Yeni Ufuk 3-0 GOP Barbarosspor (Küçükçekmece Kemal Aktaş)
16:00 Rumeli Hisarı 1-1 Yenigayret (Beşiktaş Çilekli)

 

8. Grup
10:45 Cankurtaran 1-3 Molla Aşkı (Namık Sevik)
11:00 Halkalı 0-1 Altınok (Halkalı Etap)
12:30 1453 Fatih Gençlik 0-3 Telsiz (Namık Sevik)
15:30 Karaağaç 3-0 Çatalzeytin Zümrüt (Zara Ekinli)
17:30 Beyoğluspor 2-1 Gürzafer (Beyoğlu)

10. Grup
13:30 Bayrampaşa Doğan 2-1 Göktürk (Bayrampaşa Belediye)
13:30 Rumeli İdmanyurdu 3-1 Yavuz Sultan Selim (Bağcılar Mahmutbey)
14:00 Etiler Kartal 3-0 Şenlik Gençlerbirliği (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
17:30 Çelikspor 5-4 Çağlayan Gençlerbirliği (Namık Sevik)
__ __ Haznedar İdman Ocağı (BAY)




12. Grup
12:00 Ulusspor 0-1 İzzetpaşa (Beşiktaş Çilekli)
13:30 Esenyurt Kartal 0-8 Yeni Ortabayır (Esenyurt Belediye)
13:30 Kireçburnu 1-2 Bahçelievler İdmanyurdu (Sarıyer Çayırbaşı)
15:30 Bağcılar Asil Kartal 2-0 Emniyettepe (Bağcılar Mahmutbey)
__ __ Güzelhisar (BAY)

 

14. Grup
15:30 Kavakpınar 0-1 İstanbul Ağrıspor (Kaynarca)
15:30 Öz Ataşehir 2-3 Haydarpaşa (Maltepe Başıbüyk)
15:30 Pendik Doğan 3-0 Erenköy Gençlik (Dolayoba)
15:30 Küçüksu Yeni Mahalle 0-2 Kartal Yunusspor (Ortaçeşme)
__ __ Harb-İş (BAY) 

16. Grup
13:30 Tokatköy 0-0 Rivaspor (Ortaçeşme)
14:00 Örnekköyspor 3-1 Üsküdar İcadiye (Gülsuyu Asım Kara)
15:30 Çekmeköy Çarşı 1-1 Erenköy Acar (Alemdağ)
15:30 Şile 2-1 Ferahspor (Şile)
16:00 Doğangüneş 1-0 Feneryolu (Çakmak)

 

18. Grup
12:00 Ortadağspor 4-1 Küçükbakkalköy (Sarıgazi)
12:30 Tunusbağı 1-0 Kınalıada (Dudullu)
14:00 Fetih Kelkit 3-1 Beykoz Göllü Köyü (Çakmak)
15:30 Maltepe Belediye 1-2 Hasanpaşa (İdealtepe Suni Çim)
16:00 Denizcilik İşletmeleri 0-1 1453 Maltepe Gençlik (Paşabahçe)

AmatorLig.Net

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a WhatsApp’tan ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!