Dolar 15,5536
Euro 16,2649
Altın 911,34
BİST 2.390,79
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Açık
İstanbul
22°C
Açık
Sal 23°C
Çar 17°C
Per 18°C
Cum 19°C

2. Amatör Lig 25 Şubat Pazar Sonuçları

A+
A-
25.02.2018

İstanbul 2. Amatör Ligde 4. Hafta maçları bugün oynanacak. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
11:00 Ovayenice 1-1 Arnavutköy (İzzettin)
13:00 Esenyurt İY 1-3 Ormanlı Köyü (Esenyurt Belediye)
14:00 Tem Terkos 0-2 Anadolu Esenyurt (Terkos)
15:00 Gümüşpınar 0-9 Esenyurt Acar (İzzettin)
15:00 Esenyurt Kartal 2-5 Subaşı (Esenyurt Belediye)

4. Grup
14:00 Gençosman 0-2 Haznedar İdman Ocağı (Albayrak Suni Çim)
15:00 Alemdar 4-1 Seyrantepe Of (Gazi Mahallesi)
15:00 Şenlik Gençlerbirliği 1-5 Sarıyer FSM (K. Çekmece Metin Oktay)
15:00 Eroğlu 3-1 Poligon Fethiye (Merkezefendi)
__ __ Sarıyer Maden (BAY)




6. Grup
12:00 Öz Yavuz Selim 2-1 Altınyıldız (Esenler)
13:00 Mecidiyeköy Tayfun 6-1 Damlaspor (Kağıthane Seyrantepe)
14:00 Şehremini 5-0 İstanbul Artvin (Namık Sevik)
15:00 Yeni Ortabayır 2-1 Ateştuğla (Kağıthane Yahya Kemal)
__ __ Zeytinburnu Yeşiltepe 0-3 Zekeriyaköy (Hükmen)

8. Grup
13:00 Tepebağ Kültür 2-2 Gedikpaşa (Merkezefendi)
13:00 Yeşildirek 8-0 Esenler Turgutreis (Fatih Mimarsinan)
15:00 Cankurtaran 0-1 Altınok (Fatih Mimarsinan)
15:00 Aslantepe 7-2 İstanbul Sivas (Kağıthane Sadabad)
16:00 CFS Bağcılar 1-3 Kemerburgaz (Bağcılar/Mahmutbey)

10. Grup
11:00 Selvispor 11-0 Gürzafer (Merkezefendi)
14:00 Göktürk Saray 3-4 Sanayi Mahallesi (Göktürk)
17:00 Esenler Kentyıldız 5-2 Söğütlüçeşme Birlik (Esenler)
__ __ Beştelsiz 3-0 Güngören Doğuş (Hükmen)
__ __ Göktürkspor (BAY)


12. Grup
13:00 Muratpaşa 8-1 Ayazağa Esen (Bayrampaşa Belediye)
14:00 Güneşli 3-0 Altınaslar (Bağcılar/Mahmutbey)
15:00 Bayrampaşa Doğan 1-0 Kağıthane Çağlayan (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Avcılar 1903 9-1 Samatya (Avcılar/Firuzköy)
__ __ Yeşilılgaz (BAY)

14. Grup
14:00 Erenköy Gençlik 1-0 Kavakpınar (Yeni Sahra)
14:00 Şile 5-0 Batı Ataşehirspor (Şile)
15:00 Maltepe Fındıklı 0-2 Anadolu Üsküdar (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 Öz Ataşehir 0-5 Küçüksu Yeni Mahalle (Çakmak)
__ __ Küçükbakkalköy (BAY)

16. Grup
12:30 Doğangüneş 2-2 Selami Ali Yeşilsaha (Selimiye)
12:30 Beykoz Elmalı 5-1 Ataşehir Yonca (Paşabahçe)
14:00 Balkan Yeşilbağlar 6-1 Ataşehir Arenaspor (Kartal Yunus)
14:00 Atlasspor 3-2 Girne Gençlik (Çakmak)
16:00 Pendik Yenişehir Kartalları 0-3 TED İstanbul Koleji (Pendik Çamlık)

18. Grup
12:00 Üsküdar Salacak 10-3  Rüzgarlıbahçe (Çakmak)
12:00 Sultan Mehmed Han 2-12 Tunusbağı (Maltepe İdealtepe)
12:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 5-1  Harb-iş (Dolayoba)
14:30 Çiğdemspor 3-3 Feneryolu (Paşabahçe)
14:30 Üsküdar İcadiye 1-3  Pendik Doğan (Selimiye)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!