Dolar 17,9131
Euro 18,2474
Altın 1.022,97
BİST 2.750,49
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Pts 32°C
Sal 31°C
Çar 28°C
Per 29°C

2. Amatör Lig 26 Mayıs Cumartesi Skorları

A+
A-
26.05.2018

İstanbul 2. Amatör Ligde 18. Hafta maçları bugün oynanacak 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.



Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
11:00 Esenyurt Örnek İ.Y 3-0 (H) Esenyurt Kartal (Esenyurt)
13:00 Anadolu Esenyurt 4-0 Subaşı (Esenyurt)
13:00 Ormanlı Köyü 0-1 Esenyurt Acar (Çatalca)
__ __ Arnavutköy 3-0 Gümüşpınar (Hükmen)

4. Grup
15:00 Poligon Fethiye 3-3 Seyrantepe Of (Çayırbaşı)
17:00 Şenlik Gençlerbirliği 2-4 Alemdar (İBB Şenlikköy)
17:00 Sarıyer F.S.M 7-1 Haznedar İ.O (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Sarıyer Maden 3-0 Gençosman (Hükmen)
__ __ Eroğluspor (BAY)



6. Grup
17:00 Şehremini 2-2 Yeni Ortabayır (Namık Sevik)
17:00 Zekeriyaköy 0-3 Ateştuğlaspor (Bahçeköy)
17:00 Damlaspor 3-0 Öz Yavuz Selim (Merkezefendi)
__ __ İstanbul Artvin 0-3 Altınyıldız (Hükmen)
__ __ Z.Yeşiltepe 0-3 Mecidiyeköy Tayfun (Hükmen)

8. Grup
16:00 Aslantepe 6-4 Cankurtaran (Kağıthane Sadabad)
17:00 CFS Bağcılar 0-5 Yeşildirek (Bağcılar Mahmutbey)
17:00 Kemerburgaz 3-2 Gedikpaşa (Kemerburgaz)
17:00 Altınok 3-7 Tepebağ Kültür (Fatih Mimarsinan)
__ __ İstanbul Sivas 0-3 Esenler Turgutreis (Hükmen)

10. Grup
15:00 Göktürkspor 2-3 Esenler Kentyıldız (Göktürk)
16:00 Sanayi Mahallesi 3-1 Söğütlüçeşme Birlik (Kağıthane Yahya Kemal)
17:00 Göktürksaray 4-2 Beştelsiz (Göktürk)
__ __ Selvispor (BAY)



12. Grup
15:00 Yeşilılgaz 1-1 Bayrampaşa Doğan (Merkezefendi)
17:00 Muratpaşa 3-2 Avcılar 1903 (Bayrampaşa Belediye)
__ __ Ayazağa Esen 3-0 Kağıthane Çağlayan (Hükmen)
__ __ Altınaslar 3-0 Samatya (Hükmen)
__ __ Güneşli (BAY)

14. Grup
15:00 Batı Ataşehir 3-2 Kavakpınar (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Küçüksu Yeni Mahalle 2-6 Anadolu Üsküdar (Ortaçeşme)
__ __ Öz Ataşehir 3-0 Erenköy Gençlik (Hükmen)
__ __ Küçükbakkalköy 0-3 Maltepe Fındıklı (Hükmen)
__ __ Şilepspor (BAY)

16. Grup
14:00 TED İstanbul Koleji 7-0 Ateşehir Arena (Paşabahçe)
15:00 Doğangüneş 2-6 Atlasspor (Ümraniye Suni Çim)
17:00 Pendik Yenişehir Kartalları 1-2 Beykoz Elmalı (Pendik Çamlık)
17:00 Selami Ali Yeşilsaha 4-2 Ataşehir Yonca (Ümraniye Suni Çim)
17:00 Girne Gençlik 1-2 Balkan Yeşilbağlar (Maltepe Başıbüyük)

18. Grup
16:00 Çiğdemspor 4-1 Üsküdar İcadiye (Paşabahçe)
16:00 Feneryolu 0-3 (H) Tunusbağı (Yeni Sahra)
16:00 Harb-İş 0-0 Sultan Mehmed Han (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 Üsküdar Salacak 4-4 Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Çakmak)
__ __ Rüzgarlıbahçe 0-3 Pendik Doğan (Hükmen)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!