Dolar 32,6015
Euro 34,7765
Altın 2.414,40
BİST 9.645,02
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
24°C
Hafif Yağmurlu
Çar 22°C
Per 20°C
Cum 19°C
Cts 17°C

2. Amatör Lig 27 Nisan Cumartesi Sonuçları

A+
A-
27.04.2019

İstanbul 2. Amatör Lig çiftli gruplarda oynanacak olan 13. hafta maç sonuçları haberimizin devamında olacaktır.

2. Grup
Çanakca 2-1 Silivri Ortaköy
Akörenköy 4- 0 Avcılar 1903
İhsaniye 8-3 Celaliye
Gümüşpınar 3-2 Seymenköy

4. Grup
Beştelsiz 0-2 Küçükçekmece Tokat Bereketli
Çelik-Rumelihisarı
Nurtepe 2-2 Zafer
Haznedar Çetinkaya 2-1 Sarıyer Maden
Etiler 5-0 Çatalzeytin Zümrüt



6. Grup
Etiler Kartal 7-0 Güngören Doğuş
Bağcılar İdmanyurdu Cem 0-8 Kocamustafapaşa
Avcılar Gümüşpala 2-5 Yenişehir
Yeni Özkartal 2-5 Alemdar
Poligon Fethiye 6-0 Beyoğlu

8. Grup
İstanbul Artvin 3-3 Altınok
Yeni Ortabayır 5-2 Öz Yarımburgaz
Güzelhisar-Altınaslar
Şenlik Gençlerbirliği 0-4 İstanbul Barış  0-4’ken  TATİL

10. Grup
Olimpiyat-Molla Aşkı
Aslantepe Gençlik 2-0 Bağcılar Gençlergücü
Yenidoğangüneş 9-1 İstanbul Gençlergücü
İTÜ-Şişli Anadolu



12. Grup
Harmantepe 3-3  Ateştuğla
Halkalı Taştepe 4-6 Fatih
Yeşilılgaz 2-1 Şişli Gençlik
Söğütlüçeşme Birlik 1-0 Zeytinburnu
Bahçelievler 1-0 İstanbul Erzincan

14. Grup
Tuzla Gençlerbirliği 3-0 (H) Beykoz Göllü Köyü
Atlas Yıldız 11-1 Çekmeköy Çarşı
Anadolu Hisarı 4-1 Feneryolu

16. Grup
Sapanbağları İdmanyurdu 3-0 Çiğdem
Hekimbaşı 7-3 Ataşehir Yonca
Erenköy Acar 2-4 FK 1864
Pendik Doğan 3-2 Sultan Mehmed Han

18. Grup
Selamsız 3-2 Doğangüneş
Öz Ataşehir 3-14 Acıbadem Üsküdar
Anadolu Kartalları 2-3 Ömerli
İnkılap 2-1 Kavakpınar

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!