Dolar 32,2480
Euro 34,9545
Altın 2.425,95
BİST 10.733,10
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Az Bulutlu
İstanbul
23°C
Az Bulutlu
Cts 23°C
Paz 22°C
Pts 23°C
Sal 24°C

2. Amatör Lig 28 Mart Perşembe Maç Sonuçları

A+
A-
28.03.2019

İstanbul 2. Amatör Ligde 9. hafta bugün oynanacak maçlarla son bulacak.

2. Grup
Seymenköy 1-1 Celaliye
Silivri Ortaköy 3-0 Gümüşpınar
Akörenköy 1-1 İhsaniye
Avcılar 1903 0-5 Dağyenice

4. Grup
Beştelsiz 1-1 Çelik
Çatalzeytin Zümrüt 2-5 Rumeli Hisarı
Zafer 3-2 Etiler
Nurtepe 4-0 Haznedar Çetinkaya
Küçükçekmece Tokat Bereketli 5-0 Sarıyer Maden




6. Grup
Avcılar Gümüşpala 3-0 Bağcılar İdmanyurdu Cem
Alemdar 4-1 Beyoğlu
Yenişehir 2-7 Yeni Özkartal
Etiler Kartal 1-0 Poligon Fethiye
Güngören Doğuş 0-3 h Kocamustafapaşa

8. Grup
Özyarımburgaz 0-1 Altınaslar
Büyük Ümitler 1-2 Yeni Ortabayır
İstanbul Artvin 0-3 h Güzelhisar
Altınok 0-1 İstanbul Barış

10. Grup
Şişli Anadolu 0-5 Küçükpazar
Yenidoğangüneş 3-0 h Arena Olimpik
İstanbul Gençlergücü 2-5 Molla Aşkı
Aslantepe 1-2 Olimpiyat
Bağcılar Gençlergücü 0-4 İTÜ

12. Grup
Söğütlüçeşme Birlik 4-1 Halkalı Taştepe
Ateştuğla 6-1 Fatih
İstanbul Erzincan 2-4 Şişli Gençlik
Zeytinburnu 3-3 Bahçelievler
Harmantepe 3-6 Yeşilılgaz




14. Grup
Beykoz Göllü Köyü 1-4 Rüzgarlıbahçe
Tuzla Gençlerbirliği 0-9 Atlas Yıldız
Kartal Cevizligençlergücü 6-1 Anadolu Hisarı

16. Grup
Sultan Mehmed Han 0-2 İstanbul Ataşehir
Pendik Doğan 4-2 Sapanbağları
FK 1864 3-1 Çiğdem
Erenköy Acar 1-4 Ümraniye Hekimbaşı

18. Grup
İnkılap 0-0 Selamsız
Ömerli 1-2 Doğangüneş
Anadolu Kartallar 6-0 Öz Ataşehir

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!