DOLAR 13,4726
EURO 15,2894
ALTIN 793,64
BIST 2.011,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Karla Karışık Yağmurlu
İstanbul
3°C
Karla Karışık Yağmurlu
Paz 3°C
Pts 3°C
Sal 3°C
Çar 4°C

2. Amatör Lig 28 Nisan Pazar Sonuçları

28.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de tekli gruplarda oynanacak olan 13. hafta maçları haberimizin devamındadır.

1. Grup
Gökçeali 3-0 h Yalıköy
Öz Örencik 2-4 Avcılar Gençlerbirliği
Gümüşyaka 1-0 Medicell İstanbul Mimaroba

3. Grup
Silivri Kadıköy 0-7 Karaağaç
Esenyurt İncirtepe 1-2 Ormanlı Köyü
Arnavutköy 7-0 Esenyurt Kartal
Selimpaşa 0-5 Anadolu Esenyurt
Tepecik Anadolu 3-4 Esenyurt Örnek İ.Y.

5. Grup
Hürriyet Eğitim 6-1 Gümüşdere
Büyükdere 0-2 Esenay
Gedikpaşa 2-4 Tozkoparan Birlik
Taşlıtarla 0-9 Neslişah




7. Grup
Şehremini 4-1 Öz Gayrettepe
GOP Şemsipaşa 1-2 Bayrampaşa Doğan
Göktürk-Kadim
İstanbul Giresun-Mahmutşevketpaşa (İki takım da maça gelmedi)

9. Grup
Sanayi Mahallesi 2-1 Bağcılar Evren
Cankurtaran 6-2 Zeytinburnu Yeşiltepe
Yavuzsultanselim 4-1 Öz Alibeyköy
Yeni Ufuk 1-0 Fişek

11. Grup
Günyamaç 4-6 Sultanmurat
Bahçelievler İdmanyurdu 7-0 Cevizli
Özyavuzselim 1-4 Şafak 76




13. Grup
Balkan Yeşilbağlar 1-5 Pendik Çamlık
İstanbul Esnaf 9-2 Üsküdar Çınar
Örnekköy 2-3 Pendik Yenişehir Kartalları
Yakacık 1-3 Girne Gençlik

15. Grup
Pendik Güllübağlar 2-4 Küçükbakkalköy
Atalar 2-4 Anadolu Üsküdar
Beykoz Yenimahalle 6-0 Üsküdar İcadiye
İstanbul Altınordu 1-4 Maltepe Fındıklı

17. Grup
Ferah 6-3 Kozyatağı
Harb-İş 0-1 Hasanpaşa
1923 Esenkent 0-1 İçerenköy İ.Y.
1453 Maltepe Gençlik 1-3 Üsküdar Salacak

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!