2. Amatör Lig 3 Nisan 2016 Pazar programı
İstanbul 2. Amatör Lig’de 7. hafta karşılaşmaları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. Oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır. Güncel skorları görmek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.
Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.
2. GRUP
11.30 Esenyurt Örnek İdmanyurdu 0 –2 Yeşilbayır (Esenyurt Bld.)
14.30 Yalıköy 1-3 Gazitepe (Karacaköy)
15.30 Haraççı 0-0 Taşoluk (Taşoluk)
15.30 Esenkent Gençlik 5-0 Kabakça (Esenyurt Bld.)
15.30 Büyük Çavuşu 0-7 Çakılköy (Silivri)
4. GRUP
12.00 Neslişah 3-1 Yeşilılgaz (Vefa)
13.30 Öz Yarımburgaz 5-1 Güzeltepe (Kanarya) (84. dakikada Güzeltepe 6 kişi kaldı ve maç bitti)
15.30 Başakşehir İkitelli 7-1 Göktürk Saray (Kanarya)
15.30 Esentepe Şahin 3-1 İstanbul Barış (Yıldıztabya)
15.30 Altınaslar 1-2 Gültepe (Bayrampaşa Bld.)
6. GRUP
11.00 Sadabad 2-7 Beylikdüzü Gelişim (Nurtepe)
12.30 Harmantepe 2-3 Gültepe Öz Gençlik (Yahya Kemal)
13.30 Emniyettepe 2–5 Molla Aşkı (Yıldıztabya)
14.30 Özgenspor 1-2 Eyüp Çırçır İmar (Albayrak)
15.30 Emlakbank 0-3 Kosova Güç (Bakırköy Bld.)
8. GRUP
10.45 Gedikpaşa 3–0 Çelikspor (Halkalı Etap)
10.45 Kilyos 3–1 Gümüşdere (Çayırbaşı)
10.45 Esenler Kentyıldız 3–10 Piyalepaşa (Albayrak)
14.00 Ayazağa Esen 3-0 Sümerspor (Ayazağa Atatürk)
00.00 Filizspor 0-3 Bayrampaşa Doğan (Hükmen)
10. GRUP
10.45 İstanbul Gençlergücü 1–2 Mecidiyeköy Tayfun (Bakırköy Bld. 2 Nolu)
12.00 Etiler Kartal 1–4 Haydar (Çilekli)
13.30 Langa 4-2 Haznedar Çetinkaya (Namık Sevik)
14.30 Rumeli Hisarı 2-1 Yıldıztabya Mimarsinan (Bahçeköy Orman Fakültesi)
14.30 Halkalı 1-2 Ateştuğla (İFA)
12. GRUP
09.30 Esenay-Abide 0–2 Abide-i Hürriyet (Yıldıztabya)
12.30 Fatih Sultan Mehmet Spor 5–2 Gelişim (Bahçeköy Orman Fakultesi)
13.30 Arnavutköyspor 0-1 Zekeriyaköy (Taşoluk)
13.30 Büyük Ümitler 4-3 Şehremini (Rami)
00.00 Çağrım Marmara 1907 0-3 Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı (Hükmen)
14. GRUP
12.30 Yoncaspor 5-2 Girne Gençlik (Yenisahra)
14.30 Riva 1-1 Beykoz Göllü Köyü (Riva)
15.30 KBS Kurtköy 2-3 Maltepe Bld. (Kurtköy)
16.00 İstanbul Sahil 2-1 Kirazlıtepe (Kartal Yunus)
16.30 Erenköy Acar 0-4 Artukbey İ.Ö. (Yenisahra)
16. GRUP
11.00 İstanbul Ataşehir 2-3 Ataşehirgücü (ilMaltepe Başıbüyük)
14.30 Ataşehir Doğuş 0-0 Göztepe Hilal (Yenisahra)
16.30 Üsküdar Çınar 1-4 Ortadağ (Çakmak)
16.30 Yenidünya 0-9 İstanbul Kemah (Dudullu)
AmatorLig.Net