DOLAR 7,3632
EURO 8,9678
ALTIN 442,68
BIST 1.569
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 10°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
10°C
Parçalı Bulutlu
Cum 13°C
Cts 14°C
Paz 15°C
Pts 15°C

2. Amatör Lig 4 Mart Pazar Sonuçları

2. Amatör Lig 4 Mart Pazar Sonuçları
04.03.2018
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 4. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarla start alacak. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ve 19. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

4 Mart 2018 Pazar Maç Programı

1. Grup
11:00 Çakılköy 4-2 Öz Örencik Köyü (Çatalca)
13:00 Çanakça 0-8 Gümüşyaka (Çatalca)
15:00 Gökçeali 1-2 Haraççıspor (Çatalca)
15:00 Beylikgücüspor 0-3 Karaağaç (Mimarsinan Baba Hakkı)
15:00 Silivri Kadiköy 0-4 Kumburgaz (Silivri Ortaköy)


3. Grup

10:45 Doğa Hospital Yeşilkent 4-1 Medicell Beylikdüzü 2011 (Avcılar/Firuzköy)
13:00 Akörenköy 3-1 Kabakça (Silivri Ortaköy)
15:00 5 Mevsim Gençlik 2-1 Silivri Mimarsinan (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
15:00 Çeltikköy 0-4 Karacaköy Belediyespor (Silivri)
__ __ Büyük Çavuşlu 0-3 Alipaşa (Hükmen)


5. Grup

10:45 Güzelhisar 2-0 Esentepe Şahin (Namık Sevik)
11:00 Sarıyer Yeni Mahalle 1-1 İstanbul Gümüşhane (Çayırbaşı)
13:00 THY 3-2 Büyükdere (Bakırköy 1 Nolu Saha)
15:00 Şişli Gençlik 2-5 Molla Aşkı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Çeliktepe Ümit 4-3 Yenişehir (Kağıhane Seyrantepe)




7. Grup
15:00 Bağcılar Evren 1-2 Bağcılar Gençlergücü (Bağcılar/İstoç)
15:00 Esenyurt İncirtepe 1-1 Çınaraltı (Esenyurt Stadı)
15:00 Bahçelievler İY 2-0 Nişanca Gençlik (İFA)
15:00 Sarıgöl Birlik 0-3 Ihlamurdere (Kazım Karabekir Mevlana) (Sarıgöl Birlik Sahaya Çıkmadı)
17:00 Çelikspor 0-0 GOP Şemsipaşa (Namık Sevik)

9. Grup
13:00 Emirgan 5-0 Cerrahpaşa (Bahçeköy Orman Fakültesi)
13:00 İTÜ 1-2 Avcılar Gençlerbirliği (İTÜ Ayazağa Kampüsü)
__ __ Esen Bayburt 0-3 Halkalı (Hükmen)
__ __ Tozkoparan 3-0 Öz Gayrettepe (Hükmen)
__ __ Yeni Ufukspor (BAY)

11. Grup
10:30 Beyoğluspor 3-0 Bağcılar Asil Kartal (Beyoğlu)
15:00 Gümüşdere 1-3 İGDAŞ (Bahçeköy İÜ Orman Fakültesi)
15:00 Fişekspor 1-8 Balat Yeşilova (Yıldızyabya)
16:00 Etiler Kartal 1-1 Rumeli Hisarı (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
__ __ Halilrıfatpaşa (BAY)




13. Grup
14:00 Yeni Doğangüneş 0-0 Yavuz Selimspor (Merkezefendi)
15:00 GOP Venüs 1-9 Merter (Karadeniz Tekin Küçükali)
15:00 Nurtepe Güneyyıldızı 5-0 İstanbul Gençlergücü (Kağıthane Nurtepe)
__ __ Eyüp Çırçır İmar 3-0 Zeytinburnu Zafer (Hükmen)
__ __ Fatihspor (BAY)


15. Grup

12:30 FK 1864 2-0 İstanbul Ataşehir (Dolayoba)
14:00 Ataşehirgücü 5-2 Anadolu Kartalları (Sarıgazi)
14:30 Taçspor 2-0 İstanbul Kartalları (Dudullu)
16:30 Çekmeköy Çarşı 1-2 Sapanbağları (Alemdağ)
__ __ Pendik Velibaba 0-3 Atalarspor (Hükmen)




17. Grup
11:00 Tuzla Mimarsinan 3-0 Beykoz Göllü Köyü (Pendik Çamlık)
12:00 Haydarpaşa 0-1 Üsküdar Çınarspor (Çakmak)
14:00 Marmara Karayolları 5-0 Beykoz İncirköy (Kartal Yunus)
15:30 Fetih Kelkit 4-2 Kirazlıtepe (Yeni Sahra)
16:30 Hasanpaşa 0-5 Maltepe Belediye (Dudullu)


19. Grup

12:00 Adalar 3-1 Öz Karacaahmet (Kartal Yunus)
12:00 Erenköy Acarspor 0-4 Acıbadem Üsküdar (Yeni Sahra)
13:00 1453 Maltepe Gençlik 4-4 Ferahspor (Gülsuyu Asım Kara)
14:00 Soğanlık 0-0 Kozyatağı (Maltepe Başıbüyük)
__ __ Selamsız (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!