DOLAR 7,4670
EURO 9,0722
ALTIN 443,72
BIST 1.565
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
7°C
Parçalı Bulutlu
Per 10°C
Cum 13°C
Cts 15°C
Paz 15°C

2. Amatör Lig 6 Mayıs Cumartesi Canlı Maç Skorları

2. Amatör Lig 6 Mayıs Cumartesi Canlı Maç Skorları
06.05.2017
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde heyecan devam ediyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18 Grup takımları maçlarını bugün oynanıyor. Maçların skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
12.00 Çakılköyspor 1-1 Silivri Mimarsinanspor (Ziya Altınoğlu)
16.00 Esenket Gençlikspor 8-0 Avcılar 1903 Spor (Esenyurt Belediye)
16.30 Yalıköyspor 3-1 Ambarlıspor (Karacaköy)
— . — Esenyurt Acarspor 3-0 Sayalarspor (Hükmen)
— . — Esenyurt Örnek İY 3-0 Akörenspor (Hükmen)

 

4. Grup
13.30 Gelişimspor 1-4 Yeşilılgazspor (Beyoğlu)
15.00 İstanbul Gençlerbirliğispor 6-0 Hürriyet Eğitimspor (Seyit Ateş)
16.00 Ayazağa Esenspor 3-1 Söğütlüçeşme Birlikspor (Ayazağa Atatürk)
16.30 Çayırbaşı Özkanspor 5-0 Sarıgöl Birlikspor (Çayırbaşı)
–. — Gedikpaşaspor 3-0 Halkalı Taştepespor (Hükmen)

 

6. Grup
09.30 THY 2-3 GOP Barbarosspor (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
10.00 Rumeli Hisarıspor 7-0 Esenler Kentyıldızspor (Çayırbaşı)
12.30 İncirlispor 1-0 Yeniufukspor (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Yeni Gayretspor 4-0 Çınaraltıspor (Namık Sevik)
— . — Samatyaspor 3-0 Gençosmanspor (Hükmen)

 

8. Grup
12.00 Çatalzeytin Zümrütspor 2-5 Molla Aşkıspor (M. Akif Ersoy)
14.00 1453 Fatih Gençlikspor 7-0 Beyoğluspor (Namık Sevik)
15.00 Altınokspor 1-4 Telsizspor (Fatih Mimar Sinan)
16.00 Karaağaçspor 6-1 Cankurtaranspor (K. Metin Oktay)
— . — Halkasıspor 3-0 Gürzaferspor (Hükmen)

 

10. Grup
16.00 Haznedar İdmanocağıspor 4-1 Şenlik Gençlerbirliğispor (Gazi Mahallesi)
16.00 Göktürkspor 3-1 Yavuzsultanselimspor (Göktürk)
16.00 Rumeli İY 2-3 Çelikspor (Mahmutbey)
16.00 Bayrampaşa Doğanspor 4-2 Çağlayan Gençlerbirliğispor (Bayrampaşa Belediye)
— . — Etiler Kartalspor (BAY)



12. Grup
16.00 İzzetpaşaspor 3-0 Yeni Ortabayırspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Ulusspor 6-0 Emniyettepespor (Çilekli)
— . — Güzelhisarspor 3-0 Bahçelievler İY (Hükmen)
— . — Esenyurt Kartalspor 3-0 Bağcılar Asil Kartalspor (Hükmen)
— . — Kireçburnuspor (BAY)

 

14. Grup
14.00 Öz Ataşehirspor 0-8 İstanbul Ağrıspor (Başıbüyük)
16.00 Haydarpaşa Demirspor 3-4 Kartal Yunusspor (Çakmak)
16.00 Küçüksu Yenimahallespor 5-7 Kavakpınarspor (Paşabahçe)
— . — Harb-İşspor 0-3 Erenköy Gençlikspor (Hükmen)
— . — Pendik Doğanspor (BAY)

 

16. Grup
14.00 Doğangüneşspor 1-4 Rivaspor (Çakmak)
14.30 Feneryoluspor 0-6 Üsküdar İcadiyespor (İdealtepe)
14.30 Üsküdar Ferahspor 2-1 Erenköy Acarspor (Dudullu)
15.00 Örnekspor 0-2 Tokatköyspor (Asım Kara)
16.00 Şilespor 1-0 Çekmeköy Çarşıspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
— . — Pendik Doğanspor (BAY)

 

18. Grup
12.00 Tunusbağıspor 1-9 Denizcilik İşletmelerispor (Çakmak)
14.00 Kınalıadaspor – 1453 Maltepe Gençlikspor (Kartal Yunus) 1-3’ken 87. dakikada hakeme saldırı nedeniyle yarıda kaldı.
14.30 Ortadağspor 6-1 Fetih Kelkitspor (Sarıgazi)
17.00 Hasanpaşaspsor 2-6 Küçükbakkalköyspor (Asım Kara)
— . — Maltepe Belediyespor 3-0 Beykoz Göllü Köyüspor (Hükmen)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!