DOLAR 7,6281
EURO 8,9023
ALTIN 458,71
BIST 1.120
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
27°C
Parçalı Bulutlu
Cts 30°C
Paz 26°C
Pts 26°C
Sal 28°C

2. Amatör Lig 6 Nisan Cumartesi Sonuçları

2. Amatör Lig 6 Nisan Cumartesi Sonuçları
06.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig tekli gruplarda 10. hafta maç sonuçları haberimizin devamında olacaktır.

1. Grup
Öz Örencik Köyü 1-6 Esenkent Gençlik
Avcılar Gençlerbirliği 0-2 Gökçeali
Medicell İstanbul Mimaroba 1-1 Karacaköy Bld.

3. Grup
Esenyurt Kartal 3-4 Tepecik Anadolu
Esenyurt Örnek İY. 2-2 Arnavutköy
Silivri Kadıköy 0-6 Esenyurt İncirtepe
Karaağaç 1-1 Selimpaşa
Ormanlı Köyü 3-1 Anadolu Esenyurt




5. Grup
Esenay 7-0 Gümüşdere
Neslişah 4-1 Hürriyet Eğitim
Taşlıtarla 1-4 Büyükdere
Tozkoparan Birlik 5-2 Nurtepe Güneyyıldızı

7. Grup
Kadim 2-2 Bayrampaşa Doğan
İstanbul Giresun 1-4 Göktürk
Mahmutşevketpaşa 2-3 GOP Şemsipaşa
Öz Gayrettepe 4-1 Ayazağa Esen

9. Grup
Boyacıköy 0-2 Sanayi Mahallesi
Yavuzsultanselim 1-3 Cankurtaran
Öz Alibeyköy 2-4 Yeni Ufuk
Zeytinburnu Yeşiltepe-Fişek




11. Grup
Sultanmurat 2-1 Öz Yavuzselim
Cevizli 2-2 Esenler Turgutreis
Günyamaç 8-1 Gençosman
Altınyıldız 1-1 Şafak 76

13. Grup
Pendik Yenişehir Kartalları 1-2 Selami Ali Yeşilsaha
Üsküdar Çınar 1-4 Yakacık
İstanbul Esnaf 4-1 Balkan Yeşilbağlar
Pendik Çamlık 0-5 Girne Gençlik

15. Grup
Üsküdar İcadiye 0-2 İdealtepe
Maltepe Fındıklı 0-0 Küçükbakkalköy
Anadolu Üsküdar 6-1 Pendik Güllübağlar
Atalar 5-1 İstanbul Altınordu

17. Grup
Harb-İŞ 4-2 Ferah
Hasanpaşa 6-0 1453 Maltepe Gençlik
İçerenköy İdmanyurdu 12-1 Ataşehir Arena
Kozyatağı 7-1 Üsküdar Salacak

AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!