DOLAR 8,6693
EURO 10,3507
ALTIN 495,78
BIST 1.410
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Gök Gürültülü
İstanbul
27°C
Gök Gürültülü
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 29°C
Paz 29°C

2. Amatör Lig 7 Nisan Cumartesi Maç Sonuçları

07.04.2018
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 10. hafta bugün oynanacak maçlarla başlayacak. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 17 ve 19. gruplardaki takımlar maçlarını bugün oynayacak.

7 Nisan 2018 Cumartesi 
1. Grup
11.30 Çakılköy 4-1 Gökçeali (İzzettin)
15.00 Karaağaç 1-4 Haraççı (Büyükçekmece)
15.30 Kumburgaz 3-0 Gümüşyaka (Celaliye Kemal Karasu)
15.30 Öz Örenck 7-0 Silivri Kadıköy (İzzettin)

3. Grup
11.30 DH Yeşilkent 3-1 5 Mevsim Gençlik (Avcılar Atatürk)
13.30 Kabakça 3-0 Alipaşa (İzzettin)
15.00 Karacaköy Belediyespor 2-0 Silivri Mimarsinan (Karacaköy)
15.30 Medicell Beylikdüzü 2011 1-6 Akörenköy (Güzelce)

5. Grup
12.30 Büyükdere 2-3 İstanbul Gümüşhane (Çayırbaşı)
12.30 Güzelhisar 2-7 Sarıyer Yenimahalle (Namık Sevik)
14.30 Esentepe Şahin 5-2 Molla Aşkı
15.30 Yenişehir 2-1 THY (Beyoğlu)



7. Grup
11.30 Sarıgöl Birlik 3-6 Esenyurt İncirtepe (KK Mevlana)
13.30 Bağcılar Gençlergücü 3-2 Çelikspor (Mahmutbey)
15.00 Ihlamurdere 2-3 Nişanca Gençlik (Çilekli)
15.30 GOP Şemsipaşa 1-5 Çınaraltı (KK Mevlana)
15.30 Bağcılar Evren 3-2 Bahçelievler İY (Mahmutbey)

9. Grup
12.30 Halkalı 1-3 Avcılar Gençlerbirliği (Halkalı)
15.30 Yeniufuk 3-11 İTÜ (Sefaköy Kartal)

11. Grup
13.00 Rumeli Hisarı 3-1 Bağcılar Asil Kartal (Çilekli)
13.30 Fişekspor 7-0 Beyoğluspor (Kazım Karabekir Mevlana)
15.30 Halilrıfatpaşa 3-0 Gümüşdere (Yusuf Tunaoğlu)
17.30 Balat Yeşilova 3-1 İGDAŞ (Namık Sevik)

13. Grup
11.30 Fatih 3-1 Nurtepe Güneyyıldızı (Fatih Mimarsinan)
15.30 Yavu Sultan Selim 0-0 İstanbul Gençlerbirliği (Fatih Mimarsinan)
15.30 Yenidoğan Güneş  GOP Venüs (Zeytinburnu Hasan Doğan) konuk takım sahaya çıkmadı



15. Grup
14.00 Anadolu Kartalları 1-5 FK 1864 (Çamlık)
14.30 Ataşehirgücü 3-1 Taçspor (Dudullu)
15.00 İstanbul Ataşehir 0-5 Sapanbağları (Başıbüyük)

17. Grup
12.00 Tuzla Mimarsinan 3-1 Hasanpaşa (Çamlık)
13.30 Beykoz Göllü Köyü 3-3 Üsküdar Çınar (Ortaçeşme)
14.00 Fetih Kelkit 1-7 Haydarpaşa Demir (Çakmak)
15.30 Beykoz İncirköy 2-5 Maltepe Belediyespor (Ortaçeşme)
15.30 Kirazlıtepe 0-6 Marmara Karayolları (Çavuşbaşı)

19. Grup
12.00 Selamsız 3-1 1453 Maltepe Gençlik (Selimiye)
14.00 Öz Karacaahmet 5-1 Ferahspor (Selimiye)
15.00 Adalar 3-1 Soğanlık (Kartal Yunus)
16.00 Acıbadem Üsküdar 2-3 Kozyatağı (Selimiye)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!