Dolar 18,8163
Euro 20,7331
Altın 1.181,04
BİST 4.713,39
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Az Bulutlu
İstanbul
8°C
Az Bulutlu
Cum 7°C
Cts 4°C
Paz 3°C
Pts 3°C

2. Amatör Lig 8 Nisan Pazar Maç Sonuçları

A+
A-
08.04.2018

İstanbul 2. Amatör Ligde 10. hafta bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16 ve 18. gruplardaki takımlar maçlarını bugün oynayacak.

8 Nisan 2018 Pazar
2. Grup
13:30 Ovayenice 0-2 Subaşı (Çatalca)
13:30 Esenyurt Acar 1-0 Anadolu Esenyurt Spor (Esenyurt Belediye)
15:00 Tem Terkos 0-0 Esenyurt Örnek İ.Y. (Terkos)
15:30 Gümüşpınar 1-5 Ormanlı Köyü Spor (Çatalca)
15:30 Esenyurt Kartal 3-2 Arnavutköy (Esenyurt Belediye)

4. Grup
12:00 Alemdar 0-4 Sarıyer Maden (Gazi Mahallesi)
15:30 Haznedar İdman Ocağı 1-1 Poligon Fethiye (Albayrak Suni)
15:30 Gençosman 1-6 Sarıyer FSM (Kazım Karabekir)
15:30 Eroğlu 3-2 Şenlik Gençlerbirliği (Zeytinburnu Bld. Hasan Doğan)

6. Grup
11:00 Yeni Ortabayır 0-2 Damlaspor (Yahya Kemal)
13:30 Altınyıldız 4-0 Zekeriyaköy (Fatih Mimarsinan)
15:30 Mecidiyeköy Tayfun 4-2 Ateştuğla Spor (Seyrantepe)



8. Grup
11:00 Aslantepe 1-3 CFS Bağcılar (Sadabad)
15:00 Gedikpaşa 4-2 İstanbul Sivas (Halkalı Etap)
15:30 Cankurtaran 4-0 Esenler Turgutreis (Fatih Mimarsinan)
15:30 Tepebağ Kültür 4-3 Kemerburgaz (Merkezefendi)
15:30 Yeşildirek 3-2 Altınok (Namık Sevik Stadı )

10. Grup
12:30 Esenler Kentyıldız 5-1 Sanayi Mahallesi (İBB Esenler)
13:30 Beştelsiz 2-1 Göktürkspor (Merkezefendi)
13:30 Selvispor 4-1 Göktürk Sarayspor (Zeytinburnu Bld. Hasan Doğan)

12. Grup
10:45 Avcılar 1903 Spor 3-2 Yeşilılgaz (AvcılarAtatürk)
11:00 Kağıthane Çağlayan 2-0 Altınaslar (Hasbahçe)
14:00 Bayrampaşa Doğan 5-1  Ayazağa Esen (İBB Bayrampaşa)
15:00 Güneşli 1-1 Muratpaşa (Bağcılar Bld. Mahmutbey)



14. Grup
12:00 Anadolu Üsküdar 0-1 Batı Ataşehirspor (Selimiye)
12:00 Erenköy Gençlik 1-6 Küçükbakkalköy (Yenisahra Suni)
15:00 Maltepe Fındıklı 3-2 Küçüksu Yeni Mahalle (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Şile 7-1 Özataşehir ( Şile Stadı )

16. Grup
12:30 Beykoz Elmalıspor 0-1 Girne Gençlik (Paşabahçe)
14:00 Doğangüneş 1-1 Pendik Yenişehir Kartalları (Selimiye)
14:30 Balkan Yeşilbağlar 1-4 TED İstanbul Koleji (Kartal Yunus)
14:30 Ataşehir Arenaspor 1-14 Selami Ali Yeşilsaha (Yenisahra Suni)
15:30 Atlasspor 7-4 Ataşehir Yoncaspor (Alemdağ)

18. Grup
14:00 Üsküdar Salacak 2-2 Çiğdemspor (Çakmak)
15:00 Sultan Mehmed Han 2-4 Feneryolu (İdealtepe Suni Çim)
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 2-1 Pendik Doğan (Dolayoba)
16:00 Üsküdar İcadiye 2-1 Harb-İş (Selimiye)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!