DOLAR 13,5421
EURO 15,3418
ALTIN 789,58
BIST 1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Açık
İstanbul
8°C
Açık
Per 10°C
Cum 2°C
Cts 2°C
Paz 3°C

2. Amatör Lig 8 Mart 2020 Pazar Maç Skorları

08.03.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 7. hafta bugün oynanacak maçlarla sona erecek.

Maçların skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz. Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS ile mesaj gönderebilirsiniz.


8 Mart 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
14:30 Büyük Çavuşluspor 0-5 Gümüşyakaspor (Müjdat Gürsu)
14:30 Kamilobaspor 0-5 Selimpaşaspor (Celaliye Kemal Karasu)
15:30 Esenkent Gençlikspor 0-0 B.Çekmece Karadeniz İdmanocağı (Esenyurt)
Tem Terkosspor – * Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
Ovayenicespor – * Beycilerspor

4. Grup
12:30 Boyacıköyspor 1-0 Yeniyüzyıl Gençlikspor (Çayırbaşı)
13:00 Çağlayan Gençlerbirliği 0-2 Sefaköy (Hasbahçe)
14:30 Öz Yarımburgazspor 1-0 Suceyin Yeşilyaylaspor (Halkalı Etap)
14:30 Çatalzeytin Zümrüt 80 1-4 Güzelhisarspor (Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Çelikspor 2-3 – Fatih Görkem Atletikspor (Namık Sevik)

6. Grup
12:00 Öz Alibeyköy 2-0 Esenler Turgutreis Gençlikspor (Karadolap)
12:30 Taşlıtarlaspor 9-0 Beyoğluspor (Küçükköy)
14:30 Zeytinburnuspor 4-2 Öz Yavuzselimspor (Merkezefendi)
14:30 Büyükderespor 6-0 Ulusspor (Çayırbaşı)
16:30 Ihlamurderespor 3-0 Eyüp Çırçır İmarspor (İsmet İnönü)

8. Grup
10:45 Beştelsizspor 2-6 İstanbul 25 Çatspor (Merkezefendi)
12:30 Nurtepe Güney Yıldızıspor 0-0 Cevizlispor (Mehmet Akif Ersoy)
12:30 Bağcılar İY Cemspor 0-6 Gaziosmanpaşa Şemsipaşaspor (Mahmutbey)
13:30 Esenyurt Örnek İY 2-0 Atışalanıspor (Esenyurt)
14:30 İEM İlter Kültür Sanatspor 2-1 Abidei Hürriyet (Beyoğlu)

10. Grup
10:45 Şafak 76 Spor 0-1 Yeşildirek (Mahmutbey)
14:00 Aslantepe Gençlikspor 2-0 Topkapıspor (Sadabad)
14:30 Gültepe Özgençlikspor 1-1 Sarıyer Yenimahallespor (Küçükçekmece Metin Oktay)
14:30 Altınayspor 1-12 FK 1864 Spor (Fatih Mimarsinan)
16:30 Kadimspor 0-0 Güngören Doğuşspor (Bakırköy 1 Nolu)

12. Grup
11:00 Malkoçoğluspor 2-3 Şenlik Gençlerbirliği (Cebeci)
12:30 Sanayi Mahallesispor 2-2 Harmantepespor (Seyrantepe)
14:30 Nişanca Gençlikspor 2-1 Yenidoğan Güneşspor (Alibeyköy)
16:30 Fatih Hilal Gençlikspor 2-1 Molla Aşkıspor (Namık Sevik)
Altınokspor – * Yeni Özkartalspor



14. Grup
12:00 Üsküdar İcadiyespor 6-1 Cevizli Kültürspor (Selimiye)
12:30 Kozyatağı İdman Yurdu 1-1 Beykoz Yenimahallespor (Yenisahra)
14:00 Beykoz Göllü Köyüspor 1-0 Girne Gençlikspor (Ortaçeşme)
14:30 Pendik Kavakpınarspor 2-0 Tuzla Anadoluspor (Kaynarca)
15:00 Fetih Kelkitspor 3-0 Ataşehir Arenaspor (Gülsuyu Asım Kara)

16. Grup
10:45 Çekmeköy Çarşıspor 0-3 Taçspor (Alemdağ)
14:30 Anadolu Hisarı İY 0-1 Fikirtepe Dumlupınarspor ( 15 Temmuz Şehitler)
14:30 Koşuyoluspor 1-3 Hasanpaşa (Yenisahra)
16:00 Doğan Güneşspor 0-0 Feneryoluspor (Çakmak)
16:00 Ataşehirgücü 0-0 1453 Maltepe Gençlikspor (Tuncay Karartı)

16. Grup
12:00 Şilespor 10-1 Erenköy Gençlikspor (Şile)
14:00 Üsküdar Salacakspor 1-1 Pendik Çamlıkspor (Çakmak)
14:30 Balkan Yeşilbağlarspor 5-2 Acıbadem Üsküdarspor (Kartal Yunus)
16:00 Haydarpaşaspor 2-1 Atalarspor (Selimiye)
16:30 Pendik Güllübağlarspor 3-2 Sultan Mehmed Hanspor (Pendik Çamlık)

AmatorLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!