DOLAR 7,8832
EURO 9,4383
ALTIN 453,79
BIST 1.301
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Yağışlı
İstanbul
9°C
Yağışlı
Çar 10°C
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C

2. Amatör Lig 8 Şubat 2020 Cumartesi Maç Skorları

2. Amatör Lig 8 Şubat 2020 Cumartesi Maç Skorları
08.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 2. haftada oynanan 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımlarının maç skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

8 Şubat 2020 Cumartesi Maç Bülteni

1. Grup
14:30 Çanakçaspor 3-0 Haraççıspor (İzzettin)
14:30 Gümüşpınarspor 6-2 Çakılköyspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Celaliyespor 0-2 Subaşıspor (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Yalıköyspor 1-1 Değirmenköy 1963 (Karacaköy)
14:30 Esenyurt Gümüşhanespor 2-2 Silivri Kadıköyspor (Esenyurt Turgut Özal)

3. Grup
12:30 Medicell Mimarobaspor 1-3 Tepecik Anadoluspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Yeşilbayırspor 2-2 Karaağaçspor (Hadımköy)
14:30 Arnavutköyspor 8-2 Dağyenicespor (Bolluca)
14:30 Akörenköyspor ö   ,uçl  kkkj,,,,jmö  Silivri Mimarsinanspor (Silivri Müjdat Gürsu)
— . — Esenyurt Kartalspor 3-0 h Esen Bayburtspor

5. Grup
12:30 Fişekspor 1-5 Altınyıldızspor (Küçükköy)
14:30 Yavuzsultanselimspor 3-1 Zeytinburnu 1957 (Fatih Mimarsinan)
14:30 Giresun Emeksan 0-0 Arena Olimpik  (Albayrak Suni Çim)
— . — Nurtepespor 0-3 h Şişli Anadoluspor
— . — Yenişehirspor 3-0 h Büyük Ümitlerspor

7. Grup
12:30 Altınaslarspor 5-2 Telsizspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Sarıyer Maden Gençlikspor 4-2 Ceylanspor (Çayırbaşı)
14:30 Topçular 0-18 Pınarspor (Rami)
14:30 Gürzafer 0-11 Küçükayasofya (Bayrampaşa Belediye) 73. dk ev sahibi takım 6 kişiye düştü
— . — Esenyurt İncirtepespor 0-3 h Bahçelievlerspor


9. Grup
10:45 Gümüşdere 3-4 Hürriyet Eğitim (Sarıyer Çayırbaşı)
12:30 Muratpaşaspor 2-3 Ayazağa Esen (İBB Bayrampaşa)
14:30 İstanbul Gençlergücü 2-1 İstanbul Sivasspor (İBB Bayrampaşa)
14:30 Avcılar Gençlerbirliği 1-4 Haydarspor (Avcılar Bld. Atatürk)
16:30 Yeşilılgazspor 2-1 Mahmut Şevket Paşa (Merkezefendi)

11. Grup
14:00 Günyamaçspor 2-1 GOP Barbaros (Sadabad)
14:30 Şişli Gençlik 7-2 Haznedar Çetinkaya (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Bağcılar Gençlergücü 0-4 Küçükekmece Tokat Bereketli (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Zeytinburnu Yeşiltepe 1-4 Filizspor (Zeytinburnu Hasan Doğan)
16:30 Neslişahspor 5-2 Poligon Fethiye (Fatih Mimarsinan)

13. Grup
10:45 Gedikpaşa 3-3 İTÜ (Halkalı Etap)
12:30 Avcılar 1903 1-1 Avcılar Cihangirspor (Avcılar Atatürk)
12:30 Ateştuğla 8-0 Avcılar Gümüşpala (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Sarıyer FSM 1-1 Esenler Kulüp Atletik (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Atakent 2015  1-4 Alemdarspor (Halkalı Etap)

15. Grup
12:30 Pendik Doğanspor 0-0 Pendikgücü Gençlikspor (Dolayoba)
12:30 Tuzla Gençlerbirliği 5-1 Üsküdar Çınarspor (Orhanlı)
14:00 Ferahspor 0-9 Erenköy Acarspor (Dudullu)
14:00 Sarıgazispor 0-1 Çiğdemspor (Sarıgazi)
16:30 Tuzla Mimarsinanspor 0-4 Maltepe Fındıklıspor (Orhanlı)

17. Grup
14:30 Selami Ali Yeşil Saha 0-6 Acıbademspor (Selimiye)
14:30 Pendik Yenişehir Kartalları 0-2 İdealtepespor (Pendik Çamlık)
15:00 İstanbul Harb-İş 0-0 Beykoz Elmalıspor (Gülsuyu Asım Kara)
— . — Kartal Atlasspor 0-3 h İstanbul Altınordu

AmatorLig.Net




 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!