Dolar 17,9550
Euro 18,5443
Altın 1.034,39
BİST 2.868,44
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
30°C
Parçalı Bulutlu
Cts 31°C
Paz 27°C
Pts 29°C
Sal 30°C

2. Amatör Lig 9 Nisan Cumartesi Programı

A+
A-
09.04.2016

İstanbul 2.Amatör Lig’de 7. haftadaki karşılaşlar bügün oynancak. 9 Nisan 2016 Cumartesi Günü oynancak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.

Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

2. Grup
11:30 Gazitepespor 3Esenkent Gençlik (Silivri Stadı)
13:30 Büyük Çavuşlu 1Haraççıspor (Silivri Stadı)
15:00 Yeşilbayır 2Çakılköy (Hadımköy)
15:00 Kabakçıspor 2Esenyurt Örnek İ.Y. (Çatalca)
15:30 Taşolukspor 6Yalıköyspor (Taşoluk Stadı)

2a2

4. Grup
14:00 Gültepespor 5Güzeltepespor (Seyrantepe Sahası)
15:30 Yeşilılgazspor 1Altınaslarspor (Merkezefendi)
15:30 Göktürk Saray 0Esentepe Şahinspor (Göktürk)
15:30 Öz Yarımburgazspor 4Başakşehir İkitelli (Kanarya)
16:30 İstanbul Barışspor 2Neslişahspor (Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha)

2a4

6. Grup
11:00 Sadabad 0Emlakbank (Kağıthane Nurtepe Suni Çim)(62.dakika tatil edildi)
11:30 Molla Aşkıspor 2Beylikdüzü Gelişim (Fatih Mimarsinan Stadı)
13:30 Kosova Güçspor 43 Harmantepespor (K.Çekmce Yeşilova Esnaf Sahası)
15:30 Eyüp Çırçır İmarspor 6Emniyettepe (Alibeyköy Stadı)
15:30 Gültepe Özgençlikspor 4Özgenspor (K.Çekmece Yeşilova Esnaf Sahası)

2a6

8. Grup
14:30 Sümerspor 0Kilyosspor (Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha)
15:30 Gümüşdere 1Piyalepaşa (Sarıyer Çayırbaşı)
15:30 Bayrampaşa Doğanspor 1Ayazağa Esenspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
15:30 Esenler Kentyıldız 3Gedikpaşa (Albayrak Suni Çim)
00:00 Çelikspor 3-0 Filizspor

2a8

10. Grup
11:30 Langaspor 3Etiler Kartal (Namık Sevik)
15:30 Haydarspor 10 Halkalıspor (Namık Sevik)
15:30 Ateştuğlaspor 3İstanbul Gençlergücü (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
15:30 Mecidiyeköy Tayfunspor 3Rumeli Hisarıspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Yıldıztabya Mimarsinanspor 2Haznedar Çetinkaya (Yıldıztabya)

2a10

12. Grup
13:00 Abide-i Hürriyetspor 2Zekeriyaköyspor (Kağıthane Nurtepe Çim)
13:30 Şehreminispor 6Esenay (Namık Sevik)
15:00 Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı-Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor (Küçükköy Ramazan Süt Stadı)
16:00 Gelişimspor 1Büyük Ümitler (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Sahası)
00:00 Arnavutköyspor 3-0 Çağrım Marmara 1907

2a12

14. Grup
14:00 Girne Gençlikspor 07Artukbey İ.Ö. (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Maltepe Belediyespor 0İstanbul Sahilspor (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
15:30 Erenköy Acarspor 4KBS Kurtköy (Yeni Sahra Suni Çim)
15:30 Beykoz Göllü Köyüspor 1Yoncaspor (Riva Stadı)
09:30 Kirazlitepespor 0Rivaspor (Çakmak Sahası)

2a14

16. Grup
13:30 Göztepe Hilalspor 3İstanbul Ataşehirgücü (Yeni Sahra Suni Çim)
15:30 Ataşehirgücü 7Yeni Dünyaspor (Dudullu Stadı)
15:30 İstanbul Kemahspor 7Üsküdar Çınarspor (Çavuşbaşı Stadı)
16:30 Ortadağspor 0Pendik Esenyalıspor (Sarıgazi Stadı)

2a16

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!