DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
İstanbul
°C
°C
°C
°C
°C

2. Amatör Lig 9 Nisan Pazar Canlı Skorları

09.04.2017
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde heyecan devam ediyor. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 ve 19. Grup takımlarının maçları 9 Nisan Pazar oynayacak. Maçların skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

1. Grup
14:00 Büyük Çavuşlu 2-1 Celaliye (Silivri)
16:00 Gümüşyaka 5-0 Seymenköy (Silivri)
16:00 Dağyenice 5-1 Taşoluk (İhsaniye)
16:00 Arnavutköy 0-4 Karacaköy Belediye (Bolluca)

3. Grup
14:00 Ovayenice 2-2 Silivri Kadıköy (İhsaniye)
15:30 Ambarlı Işık 3-0 Firuzköy (Avcılar Atatürk)
16:00 TEM Terkos 2-1 Haraççı (Terkos Stadı)
16:00 Kumburgaz 0-2 Çeltikköy (Celaliye Kemal Karasu)

5. Grup
10:00 Özgenspor 1-3 Eyüp Çırçır İmar (Albayrak)
11:00 Tozkoparan 3-6 Şirintepe (Bayrampaşa Büyükşehir)
13:00 Bağcılar Evren 8-0 Beylikdüzü 2011 (Bağcılar Mahmutbey)
16:30 Neslişahspor 2-1 Emirgan (Namık Sevik)
17:00 Beştelsiz 0-2 Mecidiyeköy Tayfun (Merkezefendi)


7. Grup
11:00 Bağcılar Ordu 3-7 Sarıyer FSM (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Sakarya İMÇ 3-0 Esenay (Namık Sevik)
16:00 Esentepe Şahin 3-0 Z.Burnu Yeşiltepe (Yıldıztabya)
16:00 Öz Şişli 0-1 Haznedar Çetinkaya (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

9. Grup
13:00 Büyükdere 2-9 Sağmalcılarspor (Çayırbaşı)
13:00 Muratapaşa 2-3 İstanbul Balkanspor (Bayrampaşa Büyükşehir Stadı)
16:00 Öz Yarımburgaz 4-4 Bağcılar Gençlergücü (Halkalı Etap)

11. Grup
10:00 Aslantepe 3-2 İstanbul Ünye (Kağıthane Sadabad)
12:00 Zeytinburnu Zaferspor 8-1 İstanbul Gençlergücü (Merkezefendi)
15:00 İTÜ 2-4 GOP Şemsipaşa (İTÜ Ayazağa Kampüsü)
15:30 Altınyıldız 2-1 Kemerburgaz (Fatih Mimarsinan)

13.Grup
11:00 Emlakbank 6-1 İstanbul Giresun (Bakırköy Belediye 1 No’lu)
14:00 İstanbul Artvin 2-5 Kısırkaya (Küçükçekmece Metin Oktay)
16:00 Büyük Ümitler 5-2 Göktürk Saray (Rami Stadı)

15. Grup
14:00 Pendik Esenyalı 4-1 FK 1864 (Kaynarca)
14:00 Ataşehir Yonca 3-5 Selamsız (Yeni Sahra)
16:00 İstanbul Site 5-0 Sultan Mehmed Han (İstanbul Site)
16:00 Ataşehirgücü 2-2 Girne Gençlik (Sultanbeyli 75.Yıl)
16:30 Kirazlitepe 1-4 Kozyatağı (Çakmak)

17. Grup
10:00 Atalar 1-2 Marmara Karayolları (Kartal Bulvar)
13:00 Üsküdar Çınarspor 1-2 Esenkent (Paşabahçe)
13:30 Üsküdar Salacak 7-2 Selami Ali Yeşilsaha (Selimiye)
15:30 Öz Karacaahmet Rüzgarlıbahçe (Selimiye)

19. Grup
11:00 Yıldız Kanaryalar 5-1 Halkalı Çamlıkaltı (Çayırbaşı)
16:00 Türk Telekomspor 4-3 Langa (Küçükçekmece Metin Oktay)
16:00 Esenler Yavuz Selimspor 4-0 Alemdar (Albayrak)
17:00 Altınaslar 4-1 Yıldıztabya Mimarsinan (Bayrampaşa Belediye)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!