DOLAR 13,5421
EURO 15,3418
ALTIN 789,58
BIST 1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Açık
İstanbul
8°C
Açık
Per 10°C
Cum 2°C
Cts 2°C
Paz 3°C

2. Amatör Lig 9 Şubat 2020 Pazar Maç Skorları

09.02.2020
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig 2. haftada oynanan 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımlarının maç skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

9 Şubat 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
12:30 Büyük Çavuşluspor 3-3 Kamilobaspor (Silivri Müjdat Gürsu)
12:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 0-7 Selimpaşa (Kanarya)
14:30 Gümüşyaka 1-1 Karadeniz İdmanocağı (Silivri Müjdat Gürsu)
— . — Tem Terkosspor 0-3 h Beycilerspor
— . — Ovayenicespor 0-3 h Esenkent Gençlikspor

4. Grup
14:30 Boyacıköyspor 2-1 Güzelhisar (Çayırbaşı)
14:30 Özyarımburgaz 0-1 Çağlayan Gençlerbirliği (Halkalı Etap)
14:30 Çatalzeytin Zümrüt 80 2-2 Çelikspor (Mehmet Akif Ersoy-Örnektepe)
14:30 Suceyin Yeşilyaylaspor 0-0 Fatih Görkem Atletik (Avcılar Atatürk)
14:30 Yeni Yüzyıl Gençlik 2-1 Sefaköy (Bağcılar Mahmutbey)

6. Grup
12:30 Ihlamurdere 3-0 Beyoğlu (İsmet İnönü)
14:30 Zeytinburnu 3-0 Büyükderespor (Merkezefendi)
14:30 Taşlıtarla 1-0 Öz Alibeyköy (Albayrak Suni Çim)
14:30 Eyüp Çırçır İmar 1-2 Ulusspor (Eyüp Bahariye)
17:00 Öz Yavuzselim 0-1 Esenler Turgutreis (Esenler)

8. Grup
10:45 Bağcılar İY Cemspor 0-4 İstanbul Emniyet (Mahmutbey)
12:30 Nurtepe Güney Yıldızı 4-0 GOP Şemsipaşaspor (Mehmet Akif Ersoy-Örnektepe)
12:30 Beştelsizspor 1-2 Esenyurt Örnek İY (Merkezefendi)
12:30 İstanbul 25 Çat 3-1 Abide-i Hürriyet (Küçükköy)
12:30 Cevizlispor 3-1 Atışalanıspor (Beyoğlu)

10. Grup
10:45 Altınay 1-4 Kadimspor (Fatih Mimarsinan)
10:45 Sarıyer Yenimahalle 3-2 Yeşildirek (Çayırbaşı)
14:30 Gültepe Özgençlikspor 3-1 FK 1864 (Kemal Aktaş)
14:30 Topkapı 2-2 Güngören Doğuşspor (Fatih Mimarsinan)
15:00 Aslantepe Gençlik 0-2 Şafak 76 (Seyrantepe)


12. Grup
10:45 Sanayi Mahallesi 10-1 Nişanca Gençlik (Yahya Kemal)
11:00 Malkoçoğlu 7-5 Molla Aşkı (İBB Cebeci)
12:30 Harmantepespor 0-0 Yeni Özkartal (Yahya Kemal)
16:30 Şenlik Gençlerbirliği 2-1 Yenidoğan Güneşspor (Şenlikköy)
— . — Fatih Hilal Gençlikspor 3-0 h Altınokspor

14. Grup
14:00 Beykoz Göllü Köyüspor 3-3 Tuzla Anadoluspor (Ortaçeşme)
14:00 Girne Gençlikspor 4-2 Beykoz Yenimahallespor (Başıbüyük Tuncay Karartı)
15:00 Pendik Kavakpınarspor 4-0 Fetih Kelkitspor (Kaynarca)
16:00 Üsküdar İcadiye 0-0 Kozyatağı İdman Yurdu (Selimiye)
16:00 Cevizli Kültürspor 6-3 Ataşehir Arena (Kartal 75.Yıl)

16. Grup
12:00 Feneryolu 0-0 Hasanpaşa (Yenisahra Suni Çim)
14:00 Doğangüneşspor 4-3 1453 Maltepe Gençlik (Selimiye)
14:00 Anadolu Hisarı İY 1-0 Koşuyoluspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri)
15:00 Ataşehirgücü 2-1 Çekmeköy Çarşıspor (Sultanbeyli Belediye)
16:00 Fikirtepe Dumlupınar 2-1 Taçspor (Yenisahra Suni Çim)

18. Grup
10:00 Pendik Çamlıkspor 7-2 Erenköy Gençlik (Pendik Çamlık)
14:30 Sultan Mehmed Han SK 1-1 Atalarspor (İdealtepe)
16:00 Balkan Yeşilbağlar 7-2 Haydarpaşa (Kartal Yunus)
16:00 Üsküdar Salacak 3-2 Acıbadem Üsküdar (Ümraniye Bld. Suni Çim)
16:30 Pendik Güllübağlar 2-1 Şilespor (Pendik Çamlık)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!