DOLAR 8,1403
EURO 9,7109
ALTIN 453,24
BIST 1.376
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Çok Bulutlu
İstanbul
16°C
Çok Bulutlu
Çar 17°C
Per 15°C
Cum 13°C
Cts 14°C

2. Amatör Lig Kura Çekimi

05.02.2016
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig kura çekimi Sarıyer İstinye’deki Orhan Saka Amatörler evinde çekiliyor.

Kura çekimi ile ilgili detayları sizlere canlı olarak anlatacağız. Güncel bilgiler için lütfen sayfayı yenileyiniz.

158 takımın katıldığı İstanbul 2. Amatör Lig’de kuralar bugün çekiliyor.

Yaş sınırlamasının olmadığı bu ligde yine 18 kişilik esame listesine 1997 ve daha küçük doğumlu en az iki futbolcu yer alması zorunlu olacak. Ancak, iki yaşı küçük futbolcu yazılmadığı takdirde müsabaka listesi 16 kişi ile, bir yaşı küçük futbolcu yazılmadığı takdirde müsabaka listesi 17 kişi ile sınırlıdır.

20 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan zorlu maratonda, gruplarında birinci ve ikinci sırayı alan toplam 34 takım 1. Amatör Lig’e yükselecek.

Kısa kısa…
– Kura çekiminde iyi dilek ve temenniler bölümü geride kaldı ve birazdan merakla beklenen kura çekimi başlayacak.

Kura çekimi başlıyor…

1.GRUP
1 – TEM TERKOS
2 – AVCILAR YEŞİLKENT
3 – AKALAN
4 – KUMBURGAZ
5 – ESENYURT ACAR
6 – GAZİTEPE
7 – KARACAKÖY BLD.
8 – ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ
9 – AKÖRENKÖY
10 – KARAAĞAÇ

2.GRUP
1 – HARAÇÇISPOR
2 – YALIKÖY
3 – ESENKENT GENÇLİK
4 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
5 – ÇAKILKÖY
6 – YEŞİLBAYIR
7 – KABAKÇA
8 – ÇANTAKÖY
9 – TAŞOLUK
10 – BEYCİLER

3.GRUP
1 – BEŞTELSİZ
2 – KÜÇÜKPAZAR
3 – SİYAVUŞPAŞA
4 – ULUSSPOR
5 – YEŞİLDİREK
6 – YENİGAYRET
7 – EMİREFENDİ
8 – ALTINOK
9 – R.KAVAĞI
10 – Y.GÜNEŞ

4.GRUP
1 – BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
2 – ESENTEPE ŞAHİN
3 – NESLİŞAH
4 – ALTINASLAR
5 – GÜZELTEPE
6 – GÜLTEPE
7 – YEŞİLILGAZ
8 – İSTANBUL BARIŞSPOR
9 – GÖKTÜRK SARAYSPOR
10 – ÖZ YARIMBURGAZ

5.GRUP
1 – İSTANBUL ÜNYE
2 – ÖZŞİŞLİ
3 – RUMELİ İDMANYURDU
4 – SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
5 – ESENLER TURGUTREİS
6 – EROĞLU
7 – BÜYÜKDERE
8 – GÜRSELSPOR
9 – ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
10 – BEYLİKDÜZÜ 2011

6.GRUP
1 – EMLAKBANK
2 – HARMANTEPE
3 – ÖZGENSPOR
4 – EMNİYETTEPE
5 – BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM
6 – MOLLA AŞKI
7 – EYÜP ÇIRÇIR İMAR
8 – GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
9 – KOSOVA GÜÇSPOR
10 – KAĞITHANE SADABAD

7.GRUP
1 – İSTANBUL BALKAN SPOR
2 – ALEMDAR
3 – ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ
4 – HÜR.EĞİTİM
5 – İSTANBUL ARTVİN
6 – HALKALI TAŞTEPE
7 – İSTANBUL SİVAS
8 – BAHÇELİEVLER
9 – İSTANBUL KAYAŞEHİR
10 – ŞİRİNTEPE

8.GRUP
1 – GEDİKPAŞA
2 – FİLİZSPOR
3 – AYAZAĞA ESEN
4 – KİLYOS
5 – PİYALEPAŞA
6 – GÜMÜŞDERE
7 – SÜMERSPOR
8 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
9 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
10 – ESENLER KENTYILDIZ

9.GRUP
1 – ETİLERSPOR
2 – SARIGÖL BİRLİK
3 – YENİUFUK
4 – HALKALI ÇAMLIKALTI
5 – SAKARYA İMÇ.
6 – GÜZELHİSAR
7 – HALİLRIFATPAŞA
8 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
9 – İZZETPAŞA
10 – İSTANBUL TRABZON

10.GRUP
1 – ETİLER KARTALSPOR
2 – HALKALI
3 – İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
4 – R.HİSARI
5 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
6 – YILDIZTABYA MİMARSİNAN
7 – MECİDİYEKÖY TAYFUN
8 – ATEŞTUĞLA SPOR
9 – HAYDARSPOR
10 – LANGA

11.GRUP
1 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
2 – FERAHEVLER
3 – FİRUZKÖY
4 – BEYOĞLUSPOR
5 – GÜNGÖREN DOĞUŞ
6 – BAHÇELİEVLER İ.Y.
7 – PINARSPOR
8 – 1453 FATİH GENÇLİK
9 – AMBARLI
10 – CEVAT KÖPRÜBAŞI

12.GRUP
1 – ÇAĞRIM MARMARA 1907
2 – SARIYER F.S.M.
3 – BÜYÜK ÜMİTLER
4 – ESENAY
5 – ZEKERİYAKÖY
6 – ABİDEİ HÜRRİYET
7 – ŞEHREMİNİ
8 – GELİŞİMSPOR
9 – SÖĞÜTLÜÇEŞME
10 – ARNAVUTKÖY

13.GRUP
1 – HARB-İŞ
2 – SİTESPOR
3 – BEYKOZ İNCİRKÖY
4 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
5 – İSTANBUL ALTINORDU
6 – BARBAROS
7 – DNZ. İŞLETMELERİ
8 – KOZYATAĞI
9 – ESENKENT
10 – ÜNALANSPOR

14.GRUP
1 – KBS KURTKÖY
2 – İSTANBUL SAHİL SPOR
3 – RİVASPOR
4 – ATAŞEHİR YONCASPOR
5 – ARTUKBEY İ.Ö
6 – GİRNE GENÇLİK
7 – BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ
8 – KİRAZLITEPE
9 – MALTEPE BELEDİYE
10 – ERENKÖY ACAR

15.GRUP
1 – ÖRNEKSPOR
2 – TUNUSBAĞI
3 – ÜSKÜDAR SALACAK
4 – ÖZATAŞEHİR
5 – PENDİK KAYNARCA
6 – KÜÇÜKBAKKALKÖY
7 – ANADOLU KARTALLARI
8 – ÜSKÜDAR İCADİYE
9 – ÖZESATPAŞA
10 – SANCAKTEPE

16.GRUP
1 – İSTANBUL ATAŞEHİR
2 – ORTADAĞSPOR
3 – ATAŞEHİR DOĞUŞ
4 – PENDİK ESENYALI
5 – HİLALSPOR
6 – ÇINARSPOR
7 – ATAŞEHİRGÜCÜ
8 – YENİDÜNYA SPOR
9 – KEMAHSPOR

17.GRUP
1 – FK 1864
2 – KINALIADA
3 – FENERYOLU
4 – CEVİZLİ ANADOLU
5 – GÜLENSU SPOR
6 – HAYDARPAŞA DEMİR
7 – FERAHSPOR
8 – HASANPAŞA
9 – SELAMSIZ

AmatorLig.NEt

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!