2. Amatör Ligde 19 Mayıs Cumartesi Sonuçları
İstanbul 2. Amatör Lig 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmaların programı şöyledir.
1. Grup
14:00 Öz Örencik 3-2 Çanakça (Çatalca)
16:00 Çakılköy 7-1 Gümüşyaka (Çatalca)
16:00 Karaağaç 0-3 (H) Kumburgaz (Mimarsinan Baba Hakkı)
__ __ Beylikgücü 0-3 Haraççıspor (Hükmen)
__ __ Silivri Kadıköy 3-0 Gökçeali (Hükmen)
3. Grup
16:00 Doğa Hospital Avcılar Yeşilkent 3-0 (H) Alipaşa (Avcılar Atatürk Stadı)
__ __ Karacaköy Belediye 0-3 Kabakça (Hükmen)
__ __ Çeltikköy 0-3 Silivri Mimarsinan (Hükmen)
__ __ Akörenköy 3-0 5 Mevsim Gençlik (Hükmen)
__ __ Beylikdüzü 2011 3-0 Büyük Çavuşlu (Hükmen)
5. Grup
14:00 Güzelhisar 4-5 Molla Aşkı (Namık Sevik)
16:00 Çeliktepe Ümit 0-3 İstanbul Gümüşhane (Kağıthane Seyrantepe)
– – Esentepe Şahin 3-0 Büyükdere (Hükmen)
__ __ THY 3-0 Şişli Gençlik (Hükmen)
__ __ Yenişehir 3-0 Sarıyer Yeni Mahalle (Hükmen)
7. Grup
14:00 Bağcılar G.Gücü 3-0 (H) Esenyurt İncirtepe (Bağcılar/Mahmutbey)
16:00 Bağcılar Evren 2-4 Çınaraltı (Bağcılar/Mahmutbey)
16:00 İhlamurdere 6-1 Gop. Şemsipaşa (Beşiktaş Çilekli)
16:00 Çelikspor 1-7 Bahçelievler İ.Y. (Namık Sevik)
16:00 Sarıgöl Birlik 0-4 Nişanca Gençlik (Yıldıztabya)
9. Grup
16:00 Halkalı 3-6 Cerrahpaşa (İFA)
__ __ Emirgan 3-0 İ.T.Ü (Hükmen)
__ __ Yeni Ufuk 3-0 Öz Gayrettepe (Hükmen)
__ __ Esen Bayburt 0-3 Avcılar Gençlerbirliği (Hükmen)
__ __ Tozkoparan Birlik (BAY)
11. Grup
14:00 Halilrıfatpaşa 12-1 Bağcılar Asil Kartal (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:00 Fişekspor 4-1 İGDAŞ (Yıldıztabya)
16:00 Balat Yeşilova 7-2 Rumeli Hisarı (Beyoğlu)
19:30 Etiler Kartal – Gümüşdere (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Beyoğluspor (BAY)
13. Grup
15:00 Yenidoğan Güneş 3-2 İstanbul Gençlergücü (Zeytinburnu Hasan Doğan)
18:00 Eyüp Çırçır İmar 4-1 Nurtepe Güney Yıldızı (Yıldıztabya)
18:00 Fatih 1-2 Merter (Fatih Mimarsinan)
__ __ Yavuz Sultan Selim 3-0 Zaferspor (Hükmen)
__ __ Gop.Venüs (BAY)
15. Grup
15:00 Anadolu Kartalları 6-7 Çekmeköy Çarşı (Pendik Çamlık)
16:00 FK 1864 3-1 Taçspor (Dolayoba)
17. Grup
12:00 Fetih Kelkit 3-1 Maltepe Belediye (Çakmak)
16:00 Kirazlıtepe 5-10 Hasanpaşa (Çavuşbaşı)
17:00 Marmara Karayolları 1-3 Haydarpaşa Demir (Bulvar Stadı)
17:00 Tuzla Mimarsinan 5-1 Üsküdar Çınarspor (Pendik Çamlık)
19. Grup
13:45 Erenköy Acar 6-3 1453 Maltepe Gençlik (Yeni Sahra)
14:00 Selamsız 3-3 Kozyatağı (Selimiye)
16:00 Öz Karacaahmet 4-6 Acıbadem Üsküdar (Selimiye)
AmatorLig.Net