DOLAR 7,8203
EURO 9,4454
ALTIN 456,61
BIST 1.334
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C
Paz 15°C

2. Amatör Ligde kuralar çekildi

2. Amatör Ligde kuralar çekildi
11.01.2019
A+
A-

2018-2019 Sezonunda İstanbul 2. Amatör Ligde 172 takımın katılacağı ve 18 grupta oynanacak olan ligin kuraları bugün Orhan Saka Amatörler evinde çekildi.

2. Amatör Lig takımları 1989  ve daha büyük doğumlu dilekleri kadar amatör futbolcuya lisans çıkartalabilir. Ancak takımlar 18 kişilik müsabaka isim listesine en fazla 6(altı) yaşı büyük futbolcu yazabilirler.  18 kişilik müsabaka isim listesine yaşı büyük 6’dan fazla futbolcu yazılırsa takım hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir. Ayrıca 2004 ve daha sonra doğan futbolcular da bu ligde oynamazlar. Oynatan takımlar hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

Lig 9 Şubat 2018 Cumartesi günü başlayacak.


1.GRUP
1 – MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA
2 – ÇELTİKKÖY
3 – YALIKÖY
4 – KARACAKÖY BLD.
5 – GÖKÇEALİ
6 – ESENKENT GENÇLİK
7 – GÜMÜŞYAKA
8 – ESEN BAYBURT
9 – AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
10 – SAYALAR SPOR

2.GRUP
1 – ALİPAŞA
2 – AVCILAR 1903 SPOR
3 – CELALİYE
4 – DAĞYENİCE
5 – GÜMÜŞPINAR
6 – OVAYENİCE
7 – Ç.İHSANİYE
8 – AKÖRENKÖY
9 – ÇANAKÇA
10 – ORTAKÖY SİLİVRİ

3.GRUP
1 – ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
2 – ORMANLI KÖYÜ SPOR
3 – ANADOLU ESENYURT SPOR
4 – ARNAVUTKÖY
5 – SELİMPAŞA
6 – ESENYURT İNCİRTEPE
7 – TEPECİK ANADOLU
8 – SİLİVRİ KADIKÖY
9 – KARAAĞAÇ
10 – ESENYURT KARTAL



4.GRUP
1 – KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ
2 – R.HİSARI
3 – SARIYER MADEN
4 – ETİLERSPOR
5 – HAZNEDAR ÇETİNKAYA
6 – ÇELİKSPOR
7 – BEŞTELSİZ
8 – NURTEPE
9 – ZEYTİNBURNU ZAFER
10 – ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT

5.GRUP
1 – KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 – ESENAY
3 – GÜMÜŞDERE
4 – GEDİKPAŞA
5 – HÜR.EĞİTİM
6 – BÜYÜKDERE
7 – NURTEPE GÜNEYYILDIZI
8 – TAŞLITARLA SPOR
9 – NESLİŞAH
10 – TOZKOPARAN BİRLİK




6.GRUP
1 – FİLİZSPOR
2 – BEYOĞLUSPOR
3 – KOCAMUSTAFAPAŞA
4 – YENİ ÖZKARTAL
5 – BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
6 – POLİGON FETHİYE
7 – ETİLER KARTALSPOR
8 – AVCILAR GÜMÜŞPALA
9 – YENİŞEHİR
10 – ALEMDAR

7.GRUP
1 – ÇIRÇIR
2 – KADİM SPOR
3 – BAYRAMPAŞA DOĞAN
4 – ŞEHREMİNİ
5 – GOP.ŞEMSİPAŞA
6 – GÖKTÜRKSPOR
7 – AYAZAĞA ESEN
8 – İSTANBUL GİRESUN
9 – MAHMUTŞEVKETPAŞA
10 – ÖZ GAYRETTEPE SPOR

8.GRUP
1 – ALTINOK
2 – ALTINASLAR
3 – İSTANBUL BARIŞSPOR
4 – YENİ ORTABAYIR
5 – ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ
6 – GÜZELHİSAR
7 – İSTANBUL ARTVİN
8 – HALKALI
9 – BÜYÜK ÜMİTLER
10 – ÖZ YARIMBURGAZ



9.GRUP
1 – BAĞCILAR EVREN
2 – ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
3 – FİŞEKSPOR
4 – ALTINAY
5 – YENİUFUK
6 – CANKURTARAN
7 – SANAYİ MAHALLESİ
8 – Y.S.SELİM
9 – ÖZALİBEYKÖY
10 – BOYACIKÖY SPOR

10.GRUP
1 – İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
2 – KÜÇÜKPAZAR
3 – MOLLA AŞKI
4 – SARIYER YENİ MAHALLE
5 – OLİMPİYAT
6 – ARENA OLİMPİK GSK
7 – Y.GÜNEŞ
8 – ASLANTEPE
9 – BAĞCILAR G.GÜCÜ
10 – ŞİŞLİ ANADOLU



11.GRUP
1 – CEVİZLİSPOR
2 – ALTINYILDIZ
3 – ŞAFAK 76
4 – ESENLER TURGUTREİS
5 – ÖZ Y.SELİM
6 – GENÇOSMAN
7 – BAHÇELİEVLER İ.Y.
8 – GÜNYAMAÇ
9 – SULTANMURAT
10 – FLORYA SPOR

12.GRUP
1 – ATEŞTUĞLA SPOR
2 – ŞİŞLİ GENÇLİK
3 – KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
4 – BAHÇELİEVLER
5 – GÜZELTEPE
6 – YEŞİLILGAZ
7 – HARMANTEPE
8 – SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
9 – ZEYTİNBURNU
10 – İSTANBUL ERZİNCANSPOR




13.GRUP
1 – PENDİK ÇAMLIK SPOR
2 – BALKAN YEŞİLBAĞLAR
3 – PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
4 – YAKACIK
5 – ÜSKÜDAR ÇINARSPOR
6 – SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
7 – İSTANBUL ESNAF SPOR
8 – GİRNE GENÇLİK
9 – ÖRNEKKÖY SPOR

14.GRUP
1 – FENERYOLU
2 – ANADOLU HİSARI
3 – PENDİK VELİBABA
4 – ATLAS YILDIZ SPOR
5 – BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ
6 – SARIGAZİ
7 – TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ
8 – ÇEKMEKÖY ÇARŞI
9 – K.CEVİZLİ G.GÜCÜ



15.GRUP
1 – MALTEPE FINDIKLI
2 – İSTANBUL ALTINORDU
3 – ÜSKÜDAR İCADİYE
4 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
5 – ANADOLU ÜSKÜDAR
6 – İDEALTEPESPOR
7 – ATALAR
8 – KÜÇÜKBAKKALKÖY
9 – BEYKOZ YENİMAHALLE

16.GRUP
1 – ATAŞEHİR YONCASPOR
2 – ÜMRANİYE HEKİMBAŞI
3 – FK 1864
4 – SAPANBAĞ.İD.SPOR
5 – SULTAN MEHMED HAN
6 – İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
7 – PENDİK DOĞAN
8 – ÇİĞDEMSPOR
9 – ERENKÖY ACAR



17.GRUP
1 – KOZYATAĞI
2 – FERAHSPOR
3 – İÇERENKÖY İ.Y.
4 – 1453 MALTEPE GENÇLİK
5 – HASANPAŞA
6 – ATAŞEHİR ARENA SPOR
7 – HARB-İŞ
8 – ÜSKÜDAR SALACAK
9 – 1923 ESENKENT

18.GRUP
1 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
2 – ÖZATAŞEHİR
3 – ÖMERLİSPOR
4 – SELAMSIZ
5 – KAVAKPINAR
6 – TOKATKÖY
7 – İNKILAP SPOR
8 – DOĞANGÜNEŞ
9 – ANADOLU KARTALLARI



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!