2. Amatör Lig 10 Nisan Pazar Programı
İstanbul 2.Amatör Lig’de 7. haftadaki karşılaşmalar bugün oynanacak. 10 Nisan 2016 Pazar Günü oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.
1. Grup
11:00 Öz Örencik Köyüspor 1–1 Akalanspor (Çatalca)
11:30 Karaağaçspor 6–0 Tem Terkosspor (Büyükçekmece İlçe Stadı)
14:00 Karacaköy Belediye 6–0 Kumburgazspor (Karacaköy)
14:00 Akörenspor 0–1 Avcılar Yeşilkent (İhsaniye)
15:30 Çantaköy 0-1 Esenyurt Acarspor (Silivri Ortaköy)
3. Grup
12:30 Rumeli Kavağıspor 1–1 Küçükpazar (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Yeni Gayretspor 4–2 Yeşildirek (Namık Sevik)
15:30 Emirefendispor 1–3 Ulusspor (Beyoğlu Stadı)
15:30 Yeni Doğangüneş 3–1 Beştelsiz (Z.Burnu Hasan Doğan Stadı)
5. Grup
09:00 Çayırbaşı Özkanspor 5–4 Öz Şişli (Sarıyer Çayırbaşı)
12:30 Büyükderespor 2–2 Sultançifliğispor (Bahçeköy Orman Fakültesi)
15:30 Beylikdüzü 2011 0–7 İstanbul Ünye (Beylikdüzü)
00:00 Gürselspor 0-3 Rumeli İdmanyurdu (Hükmen)
00:00 Eroğluspor 3-0 Esenler Turgutreisspor (Hükmen)
7. Grup
12:00 Şirintepespor 4–0 İstanbul Balkanspor (Kağıthane Yahya Kemal)
13:00 Bahçelievlerspor 8-1 Şenlik Gençlerbirliği (Kocasinan Stadı)
14:30 Halkalı Taştepe 1–3 İstanbul Artvin (Halkalı Etap)
14:30 İstanbul Kayaşehir 3–2 Alemdar (Cebeci Kompleksi)
15:30 İstanbul Sivasspor 2–5 Hürriyet Eğitimspor (Bağcılar Belediye Mahmutbey Stadı)
9. Grup
09:30 İzzetpaşaspor 5–1 Sarıgöl Birlik (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
10:45 Güzelhisar 2–2 Sakarya İmç. (Namık Sevik)
10:45 Çatalzeytin Zümrüt 1–5 Yeni Ufukspor (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
10:45 İstanbul Trabzon 2–2 Etiler (Halkalı Etap)
11:30 Halil Rıfatpaşaspor 0–0 Halkalı Çamlıkaltıspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
11. Grup
10:45 Pınarspor 14–1 Beyoğluspor (Sarıyer Çayırbaşı)
10:45 Ambarlıspor 0–3 Ferahevler (Avcılar Fıruzköy Stadı)
11:00 Bahçelievler İdmanyurdu 3–2 Güngören Doğuşspor (Kocasinan)
14:30 1453 Fatih Gençlik 2–1 Fıruzköy (Fatih Mimarsinan Stadı)
14:30 Cevat Köprübaşı 8–0 Zeytnburnu Yeşiltepespor (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Stadı)
13. Grup
11:00 Esenkentspor 1–7 İstanbul Sitespor (Maltepe Başıbüyük)
12:30 Denizcilik İşletmeleri 2–1 1453 Maltepe Gençlik (Paşabahçe)
14:30 Kozyatağı İdmanyurdu 2–2 Beykoz İncirköy (Dudullu)
14:30 Ünalanspor 3–0 Harb-İşspor (Çakmak)
15:30 Barbarosspor 2–1 İstanbul Altınordu (Selimiye)
15. Grup
12:00 Üsküdar İcadiyespor 5–1 Üsküdar Salacak (Alemdağ)
15:30 Küçükbakkalköy 2–4 Pendik Kaynarca (Site Sahası)
15:30 Anadolu Kartalları 6–0 Öz Ataşehir (Kaynarca)
15:30 Sancaktepespor 3–0 Örnekspor (Sultanbeyli 75.Yıl)
17. Grup
10:30 Kınalıadaspor 0–3 Cevizli Anadolu (Kartal Bulvar)
13:30 Selamsızspor 1–3 Haydarpaşa Demir (Selimiye)
16:30 Üsküdar Ferahspor 8–0 Hasanpaşaspor (Dudullu)
00:00 Gülenspor 3-0 FK 1864 (Hükmen)
AmatorLig.Net