DOLAR 9,6155
EURO 11,2367
ALTIN 554,31
BIST 1.480
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
15°C
Sağanak Yağışlı
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 18°C
Per 18°C

AmatorLig.Net Ödülleri sahiplerini buldu

08.05.2016
A+
A-

1 Haziran 2015 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan AmatorLig.Net Sitesi ilk ödül töreninde, çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini bulurken amatör futbol camiasının törene yoğun katılımı oldu.

İlk kez düzenlenen AmatorLig.Net Ödülleri, Fatih’teki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ali Emiri Efendi Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla yapıldı.

Fatih Mimarsinanspor, Fatih Vatanspor ve Güzelhisarspor’un bütün Yöneticileri ve sporcularıyla katıldığı gecede bayan konukların çokluğu dikkatlerden kaçmadı. Törene, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş,  İBB Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Hakan Tezcan, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Darülaceze Başkan Yardımcısı ve Parseller Spor Kulübü Başkanı Ahmet Malatyalı, Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceylan, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Rıza Çavuşoğlu, İASKF Başkan Vekili Cemalettin İnanç, Zeytinburnu Kulüpler Birliği Başkanı Şenol Yurtseven, Irmakspor Başkanı Cenap Altıok, Güngören Kulüpler Birliği eski Başkanı Hakan Cemal Ergin, TÜFAD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk, Silivri Özel Sporcular Kulübü Başkanı Yetkin Karakaş, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Saha Komiserleri Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Ali Osman Özgül, Başkan Vekili Nezir Aydın, Dernek Müdürü Fahri Aşıcı, 3.Lig ekiplerimizden Halide Edip Adıvarspor Başkanı Sedat Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Saha Komiseri Erdoğan Taşkıran, İstanbul İl Hakem Kurulu Üyesi Muzaffer Urlu, Çeliktepespor Başkanı Hasan Cevahiroğlu, Yıldıztabyaspor Başkanı Yavuz Coşkun, TEK Rumeli TV ve Anadolu Ajansından Halim Tulis, Soma Zaferspor Başkanı Hakan Arslancan, Leventspor Başkanı Mehmet Şenozan, Küçükköyspor Başkanı Muzaffer Şahintürk, Başkan Vekili Bülent Karakuş, Yöneticiler, Nedim Akbal, Sebati Öztürk, Mustafa Epözdemir, Topkapıspor eski Başkanı Levent Derya Savun, Seyrantepe Yeşilcespor Başkanı Ömer Tüfekçi, Vefaspor Kulüp Müdürü Murat Köse, Tunaspor eski Başkanı Haydar Uzun, Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Veysel Zıroğlu, Tokat Ulutepespor Başkanı Ali Baytekin, Eyüp Şafakspor 2. Başkanı Adem Hanedar, Fatih Hilalspor Başkan Vekili Resul Demirci, Teknik Direktör Can Cüneyt Ömeroğlu ve siyah-beyazlı Kulübün Yöneticileri, Çapaspor Başkanı İsmail Semih Çalkaya, Davutpaşaspor Başkanı İskender Keleş ve Fatih ekibinin Yönetim Kurulu Üyeleri, Galata Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Özer, Saha Komiseri İlhan Albayrak, Teknik Direktörler Ergun Bostan, Aydın Dursun, Ahmet Yurtsever, Zeki Ersoy, Birol Yalçın, Ahmet Odabaşıoğlu, Şaban Ulusoy, Recep İlhan Karaca, Ömer Varlık, Kadir Eren Sayar, Orhan Peynir, Orhan Pekkoç, Ayhan Çınar, Abdurrahman Güneş, Öner Şen, Oktay Ocak, Tarık Karnıyarık, Ramazan Kurtulan, Selçuk Eren, Ekrem Taslak, Necdet Yılmaz, Hasan Hız, Kemal Aktaş, Nejat Öntaş, Altay Onaran, Zafer Emek, Yeni Maltepe Gazetesi Spor Müdürü Kadir Küçükay, Spor programcısı Yetkin Etkin, İBB Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Hakan Tezcan, Tek Rumeli TV’den Halim Tulis ile birlikte ödül alan Kulüplerin Antrenörleri, Yöneticileri ve sporcuları ile sporcuların aileleri katıldılar.

13161477_10206302596345620_1030146503_o

Gecede ödül alanların listesi:

Yılın En İyi İlk 11’i (Turuncu Takım)
1. Mustafa Ertuğrul İlyasoğlu (Modafen FK)
2. Mehmet Kürşat Tekin (Küçükköyspor)
3. Mert Eren (Davutpaşaspor)
4. Osman Furkan Kaygın (Erokspor)
5. Mert Yıldırım (Alibeyköyspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor)
6. Murat Gürsu (Kartal Bulvarspor)
7. Faruk Aslan (Galataspor)
8. Furkan Kalafatcı (Çeliktepespor)
9. Murat Dilek (Yeşilköyspor)
10. Zakir Caferoğlu (Ataşehir Çamolukspor)
11. Onur Kurt (Çekmeköyspor)

Yılın En İyi İlk 11’i (Mavi Takım)
1. Mesut Güneş (Beykozspor – Ataşehir Çamolukspor)
2. Hasan Yıldız (Yeşilpınarspor – Çekmeköyspor)
3. Feyfullah Saray (İstanbul Kastamonuspor – Öz Trabzonlular)
4. Osman Adıgüzel (Kartal Bulvarspor)
5. Mustafa Ali Duyar (Şafakspor – Bahçelievler Gümüşhanespor)
6. Cengiz Akçal (Irmakspor)
7. Deniz Bağlan (Avcılar Belediyespor)
8. Birkan Tonyalı (Yeşilköyspor)
9. Recep Hasan Hazır (Modafen FK)
10. Yusuf Türk (Erokspor)
11. Muhammed Raşit Yöndem (Bağlarbaşıspor)

13148031_10206302595385596_547129671_o

Yılın Hakemleri 
1. Selim Özen
2. Erol Ernek
3. Ömer Kibiroğlu
4. Agah Kaan Kuloğlu

Alt Yapılarda Yılın En Başarılı Takımları Ödülünü alanlar
1. Alibeyköy Parsellerspor
2. Altınovaspor
3. Bağlarbaşıspor
4. Çeliktepespor
5. Dudulluspor
6. İkitellispor
7. Zara Ekinlispor
8. Sultangazispor

Yılın En Başarılı Genç Oyuncuları Ödülünü alanlar
1. Şakir Kiyak (Erokspor)
2. Fatih Hüseyin Salım (Çeliktepespor)
3. Umut Uysal (Modafen FK)
4. Umut Aydın (Gazi Mahallesispor)
5. Abdülkadir Tür (Esenlerspor)
6. Ufuk Özcan (Çekmeköyspor)
7. Mehmet Aykut Yellice (Osmaniye İstiklalspor)

Futbola Katkı Ödülü alanlar
Türk Futboluna katkılarından dolayı Rıza Çavuşoğlu, Fatih Vatan Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Manisa Soma Zaferspor Başkanı Hakan Arslancan, İBB Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep, Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Adnan Yener, Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Emin Yavuz’a ödülleri takdim edildi.

Amatör Futbola Katkı Ödülü alanlar
1. Yetkin Etkin (SSPP-Amatör Küme-TRT Spor)
2. İsmet Özay
3. İlhan Erdem
4. Süleyman Aydın
5. İsmail Ongün
6. Orhan Budak

AmatorLig.Net Sitesi ödülleri
1. Yetkin Karakaş
2. Elvan Arslan
3. Kenan Demircioğlu
4. Haydar Uzun
5. Hakan Cantez

Yılın spor adamı: Osman Savaş
Fuat Özcan özel ödülü: Hakan Arslancan
En iyi proje ödülü: İBB Futbol Akademi Kampı Yetenek Avı

En iyi statlar: İstanbul Büyükşehir Belediye Stadı, Beyoğlu Stadı, Sarıgazi Stadı
1. Amatör Lig en centilmen takım: Reşitpaşa
Bölgesel Amatör Ligin en iyi takımı: Halide edip Adıvar
Bölgesel Amatör Ligin en başarılı teknik direkötörü: Adnan Toros (HEASK)
Süper Amatör Ligin en başarılı teknik direktörü: Metin Kaygın (Erokspor)
Özel ödüller: Gökhan Ceylan (Fatih Kulüpler Birliği Başkanı), Servet Çoban (Ataşehir Çamolukspor), Hasan Ozan Girgin (Modafen)
Fair-Play ödülü: Fatih Vatanspor yönetim kurulu
Süper Amatör Lig Şampiyonları: Erokspor, Modafen, Ataşehir Çamoluk ve Çekmeköyspor.

Ödül töreniyle ilgili tüm fotoğraflar için Tıklayınız

 

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!