Dolar 32,5122
Euro 34,9050
Altın 2.405,77
BİST 10.391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
30°C
Hafif Yağmurlu
Cum 26°C
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C

BAL 2. Grup transfer raporu

A+
A-
20.02.2017

Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’da mücadele eden 13 takım ara transfer dönemini boş geçirmedi. Ligde şampiyonluk ve kümede kalma savaşı veren takımlar toplam 56 futbolcuyu kadrosuna katarken 29 futbolcu ile de yollar ayrıldı.

Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’da şampiyonluk mücadelesi veren Adıyamanspor 1954 SK 6, Yeşilyurt Belediyespor 2, Karaköprü Belediyespor 6 ve Araban Belediyespor 4 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Transfer Şampiyonu = K.Maraş Sakaryaspor
Ligde 6 puan ile son sırada bulunan Maraş temsilcisi ara transfer dönemini hızlı geçirdi. K.maraş Sakaryaspor ara transfer döneminde 8 futbolcuyu kadrosuna katarken 1 futbolcu ilede yollar ayrıldı.

Sakin takımlar
BAL 2.Grup’da ara transfer dönemini sakin geçiren takım İnönü Üniversitesi oldu. Malatya ekibi transfer döneminde 1 futbolcuyu kadrosuna kattı. Malatya Yeşilyurtspor 2 Elazığ DSİ Spor’da 2 oyuncuyu kadrosuna kattı.




Gelenler Gidenler
Adıyaman 1954 SK
Gelenler
Uğurcan Bekçi (Kocaeli Güneşspor), Ömer Faruk Orhan (Gaziantepspor U18), Burak Mete (Nevşehirspor), Oğuzhan Afşin (Eğirdirspor), Muhammet Mumcu (Çarşambaspor), Bünyamin Demir (Çengelköyspor A.Ş)

Gidenler
Erhan Özdil (Ş.urfa 11 Nisan), Oğuz Başaran (Ergene Velimeşespor), Yusuf Kaymaz (Bahçecikspor), Vedat Aydın (Cizrespor), Furkan Çalışır (Araklı 1961 SK)

Malatya Yeşilyurtspor
Gelenler
Melik Balkaş (Gaziemir Gençlikspor), Özgür Dükme (Sarıkamış Belediyespor)

Gidenler
Erdal Küçükkara (Nevşehirspor), Raif Durak (Elazığ Yolspor)

Karaköprü Belediyespor
Gelenler
Ali Mesut (Ş.urfa 11 Nisanspor), Cafer Elek (Isparta Davrazspor), Doğan Cankurtaran (Ladik Belediyespor), Yunus Aydın (Ladik Belediyespor), Semih Ekmen (Elaziz Belediyespor), Uğur Özdavar (12 Bingölspor)

Gidenler
Sercan Özdem (Ş.urfa 11 Nisanspor), Süleyman Can (Ş.urfa 11 Nisanspor), İbrahim Taşkıran (Ş.urfa 11 Nisanspor), Sedat Şahin (Bağcılarspor)

Araban Belediyespor
Gelenler
Aytunç Öden (Kurtuluşspor), Ümit Başak (Ş.urfa 11 Nisanspor), Oğuz Kaan Hösük (Maltepespor), Gökmen Öztürk (Gaziantepspor U19)

1920 Maraşspor
Gelenler
Emrah Bıdık (Adana BŞBld), Süleyman Köse (Ceyhanspor), Enes Filiz (İnönü Üniversitesi), Furkan Aktaş (Feriköyspor)

Gidenler
Erdem Kaba (Pazarcık Aksuspor), Tufan Fuat Gül (Küçüklerspor), Fevzi Sığındım (K.maraş Sakaryaspor), Mehmet Enes Besnili (K.maraş Sakaryaspor), Aziz Alacacı (K.maraş Fidanspor), Yunus Emre Altınalana (K.maraş Sakaryaspor)

İnönü Üniversitesi
Gelenler
Miraç Ölmez (Malatya Aile Sos.Pol.)

Gidenler
Enes Filiz (1920 Maraşspor)

Şehitkamil Belediyespor
Gelenler
Nevres Demir (Gaziantep BBSK U21), Mustafa Maden (K.maraş Fidanspor), Doğan Ekinci (62 Pertekspor), Aydın İnanç (Eğirdirspor)

Şanlıurfa 11 Nisanspor
Gelenler
Süleyman Can (Karaköprü Bld), Erhan Özdil (Adıyaman 1954 SK), Sercan Özdem (Karaköprü Bld), İbrahim Taşkıran (Karaköprü Bld), Sadettin Özer (Bucak Bld Oğuzhanspor)

Gidenler
Ali Mesut (Karaköprü Bld), Ümit Başak (Araban Belediyespor)

Elazığ Yolspor
Gelenler
Ufuk Yalçınkaya (Elazığ DSİ), Raif Durak (Malatya Yeşilyurt Bld), Hıdır Ali Yıldız (Paluspor), Ersen Kantarcıoğlu (Kovancılarspor), Çağlar Demir (Sivas Demirspor)

Gidenler
Kadir Can (62 Pertekspor)

62 Pertekspor
Gelenler
Mehmet Şerif Karadaş (Selçuk Efes Spor), Erdem Akbaş (Rızaiye Gençlik), Cengiz Tiltay (Ovacık Bld Ulaş), N.Z. Aristide (Trabzon İdmanocağı), Kadir Can (Elazığ Yolspor)

Gidenler
Doğan Ekinci (Şehit Kamil Bld), Emre Asan (Gürsü Bld)




Kahramanmaraş Fidanspor
Gelenler
Aziz Alacacı (1920 Maraşspor), Ömer Uluer (Kuşadası Esnafspor), Samer Mslmani (Gemlikspor), Erkam Kılınç (Uzunköprüspor)

Gidenler
Mustafa Maden (Şehitkamil Bld), Mehmet Temiz (Ayvalıkgücü Belediyespor), Ahmet Furkan Hastürk (Pamukkalespor), Vedat Daşcı (K.maraş Sakaryaspor)

Elazığ DSİ
Gelenler
Umut Can İnce (Yeniköyspor), Taha Esmeray (Sivas Demirspor)

Gidenler
Ufuk Yalçınkaya (Elazığ Yolspor)

Kahramanmaraş Sakaryaspor
Gelenler
Tayfun Özen (Kahramanmaraşspor U19), Fevzi Sığındım (1920 Maraşspor), Yunus Emre Şan (Kümbetspor), Mehmet Enes Besnili (1920 Maraşspor), Muhammed Sezgin (Kahramanmaraşspor U19), Adem Kabaağaç (K.maraş Gençlerbirliği), Yunus Emre Altınalana (1920 Maraşspor), Vedat Daşcı (K.maraş Sakaryaspor)

Gidenler
Musa Öztürk (Kurtalanspor)

Emre Kürkçü


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!