Dolar 32,5245
Euro 34,8905
Altın 2.435,28
BİST 9.752,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

BAL 24 Ocak Pazar Sonuçları

A+
A-
24.01.2016

Bölgesel Amatör Lig’de 8. 11. ve 12. Gruplar’da oynanan karşılaşmaların sonuçları haberimizin devamındadır.

8. GRUP
13.30 Halide Edip Adıvar SK-Paşabahçe (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) – Salı
13.30 Akçakocaspor-Leventspor (Akçakoca İlçe) – Kardan dolayı ertelendi
13.30 Kilimli Belediyespor-Karadinz Ereğli Belediyespor (Kilimli Ahmet Şerifoğlu) – Kardan dolayı ertelendi
13.30 Bartınspor-Beyköy Belediyespor (Bartın Atatürk) – Kardan dolayı ertelendi
13.30 Dikilitaş-Vefa (Çilekli) – Salı
13.30 Kocaalispor-Yeniçağa (Kocaali İlçe) – Salı
13.30 Karasuspor-Serdivanspor (Karasu İlçe) – Salı

11. GRUP
13.30 Alemdağ-Beşyüzevlerspor (Alemdağ) – Salı
13.30 Mudanyaspor-Sultangazispor (Mudanya İlçe) 1-0
13.30 Karabiga Belediyesi Gençlik ve Spor-Çanakkale FK (Şehit Selahattin Uz Stadı) – Çanakkale FK ligden çekildi
13.30 Büyükçekmece Belediyespor-Yalovaspor (Büyükçekmece Atatürk) 5-1
13.30 Elmasbahçelerspor-Kestel Belediyespor (Atıcılar 3 Nolu Çim) 3-1
13.30 Altınova Belediyespor-Gemlikspor (Altınova Hersekzade Ahmet Paşa) – Salı

12. GRUP
13.30 Kocaelispor-Gebzespor (İsmetpaşa) 2-0
13.30 Bayrampaşa Tuna-Ergene Velimeşe (Bayrampaşa Bld.) 1-0
13.30 Edirnespor-Arnvutköy Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 1-0
13.30 Kocaeli Demir-İstanbul Güngören (Derine Belediyespor Çim) –Kardan dolayı ertelendi
13.30 Çorluspor 1947-Körfez Belediyesi Hereke Yıldız (General Basri Saran) 1-2
13.30 Lüleburgaz-Babaeskispor (8 Kasım Stadı) – Salı

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!