DOLAR 7,4166
EURO 9,0543
ALTIN 442,25
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
14°C
Sağanak Yağışlı
Sal 15°C
Çar 6°C
Per 4°C
Cum 11°C

BAL 5. Hafta Programı ve Hakemler

19.10.2018
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde, 2018-2019 sezonunun beşinci haftasında İstanbul takımların yer aldığı 9, 10 ve 11. Gruplara ait müsabaka programı ve maçları yönetecek Hakemler belli oldu.

9.Grup
Cumartesi 15.00 Maltepespor-Bornova Yeşilovaspor: Zeynep İrem Sengir
15.00 Gaziosmanpaşaspor-Kütahyaspor: Engin Uğur
15.00 Belediye Derincespor-Çayırovaspor: Bahadır İleri
15.00 Aliağa Futbol A.Ş-Bozüyük Vitraspor Şevket Can Arslan (seyircisiz)
15.00 Kütahya Çamlıcaspor-Vefa: Şevket Teker
15.00 Kocaeli Büyükderbent-Sultangazispor: Taner Tuncer
15.00 TKİ Tavşanlı Linyit-Başiskele Doğantepespor: Barış Esa

10.Grup
Cumartesi 15.00 Küçükyalı Yelkenspor-Kaynaşlı Belediyespor: Erkan Yegin
15.00 Karasuspor-Beşyüzevlerspor: Veysel Karani Özkan
15.00 Çilimli Belediyespor-Beylerbeyispor: Burak Akyel
15.00 KDZ. Ereğli Belediyespor-Serdivanspor: Ali Can Özışık
15.00 Bartınspor-Hendekspor: Oktay Koçak
15.001877 Alemdağspor-Devrek Belediyespor: Taner Güz



 11.Grup
15.00 Tekirdağspor-Yeşilköyspor: Volkan Kırbaş
15.00 Edirnespor-Modafenspor: Göksu Furkan Güngör
15.00 Çanakkale Adaspor-Çanakkale Dardanelspor SK: Neslihan Muratdağı
15.00 Lüleburgaz İstasyonspor-Kırklareli Kavaklıspor: Fikret Hakan Abay
15.00 Çerkezköy 1911 Doğanspor-Bigaspor: Abdurrahim Gargi
15.00 Çengelköyspor-Çorluspor 1947: Kadir Özgöde
15.00 Kartalspor-Uzunköprüspor: Mete Aylıoğlu

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!