DOLAR 7,4281
EURO 9,0039
ALTIN 416,61
BIST 1.469
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
15°C
Parçalı Bulutlu
Cts 12°C
Paz 9°C
Pts 8°C
Sal 7°C

BAL Baraj maçları sonuçları

BAL Baraj maçları sonuçları
11.05.2018
A+
A-

2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig Play Out Karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyledir.

4 Nisan Çarşamba
Siirt İl Özel İdare
5-1 Eruh Gençlik

7 Nisan Cumartesi
Erciş GK 1-0 Van Birlik Gençlik
1955 Batmanspor 1-0 Batman TEİAŞ

8 Nisan Pazar
Yüksekova Belediyespor 1-0 Hakkari Zap
Derikspor 0-1 Mardin Büyükşehir Belediye
1960 Silopi 2-0 Şehrinuh

12 Nisan Perşembe
15.00 Ceyhanspor 2-1 Seyhan Bld. (Adana 5 Ocak)
15.00 Bağlar Bld. 1-0 Mezopotamya Spor (Seyrantepe)


13 Nisan Cuma
15.00 7 Mart Kadirli Demirspor 1-0 Tüysüzspor (7 Ocak)
15.30 Siverek Bld. 0-0 (uz.0-0 pen.3-4) Şanlıurfa Büyükşehir Bld. (Şanlıurfa 11 Nisan)

14 Nisan Cumartesi
13.00 Bahcecikspor 0-0 (uz.0-1) Haçka (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Kelkit Belediye Hürriyet 1-0 Torul Bld. Gençlik (Gümüşhane Yenişehir)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyit 1-0 Kütahya Seramik (Dumlupınar)
15.00 Ortaca Bld. 2-1 Yeni Milas (Muğla Atatürk)

15 Nisan Pazar
14.00 Muşspor 0-3 h Muş Menderes(Muş Şehir) Muşspor sahaya çıkmadı
15.00 Sinopspor 5-0 Gerze Belediyespor (Sinop Dokuzoğlu)
15.00 Uzunköprüspor  4-0  Tuncaspor (Edirne 25 Kasım)
15.00 Turhalspor 3-2 Niksar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 68 Aksaray Belediyespor 3-0 Sultanhanıspor (Dağılgan Stadı)
15.00 1074 Çankırıspor 2-1 Kurşunlu Belediyespor (Çankırı Atatürk)
15.00 Kilis Bld. 6-0 79 Kilis (7 Aralık)
15.00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 (uz.0-1) Salihli Belediyespor (Mümin Özkasap)
15.00 Şuhut Belediye Hisar 2-1 Emirdağ (Zafer)
15.00 Akşehir 1-1 (uz.1-1 pen.6-5) Saiteli Kadınhanı Belediye (Konya Merkez)
15.00 Türk Metal Kırıkkale 2-1 Türk Metal 1963 (Kırıkkale)
15.00 Devrek Belediyespor  1-1 (uz.1-1 pen.8-7) Alaplı Belediye (Kemal Köksal)
15.00 Çayelispor 2-2 (uz.2-2 pen.4-2) Ardeşengücü (Derepazarı)
15.00 Bartınspor 3-1 Amasraspor (Bartın Atatürk)
15.00 Yozgatspor 1959  2-1  Sorgun Belediyespor (Yozgat Bozok)
15.00 İnönü Üniversitesi 1-1 (uz.1-1 pen.2-4) Pütürge Belediyespor (Malatya Yeşiltepe)
15.00 62 Pertek 14-1 Y.Hozatspor (Tunceli Atatürk)
15.00 Çal Belediyespor 0-3 Tavas Birlikspor (Denizli Atatürk)
15.30 Yeni Amasya 5-0 Merzifon (12 Haziran)
15.30 Kastamonu Özel İdare 2-1 Taşköprü (Kastamonu Gazi)
15.30 Talasgücü Belediyespor 3-0 Yahyalıspor (Kayseri Atatürk)
16.00 Bucak Belediye Oğuzhan 2-1 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üni. (Burdur Gazi Atatürk)
16.00 Çarşambaspor 2-0 Termespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
17.00 Isparta Davraz 2-0 Keçiborlu Belediye (Isparta Atatürk)
19.00 Medcem Silifke Belediyespor 1-0 Mersin Büyükşehir Bld. Meski (Mersin)


17 Nisan Salı
15.00 Kuşadası 3-1 Yıldızspor (Adnan Menderes)
18.00 Kurtuluşspor 2-1 Çiftelerspor (Eskişehir Yeni Stadyum)
19.00 Yeniçağa 1-1 (uz. 1-1 pen.3-1) Göynük Belediyespor (Bolu Atatürk)
19.00 Yakutiyespor 4-1 Erzurum Harb-İş (Kazım Karabekir)

18 Nisan Çarşamba
14.00 Kars 36 0-2 Sarıkamış Gençler Birliği (Kafkas)
16.00 Adapazarı 1-2 Hendek (Yeni Sakarya)

21 Nisan Cumartesi
15.00 Bozüyük Vitra 1-1 (uz.2-1) 1308 Osmaneli Belediye (Bilecik Edebali)
15.00 Görelespor 1-0 1957 Espiye (Giresun Atatürk)
20.00 Karaman Belediyespor 8-0 S.Hacı Gençlik (Kemal Kaynaş)


22 Nisan Pazar
13.00 Şarkışla Belediyespor 6-1 Kangal Termikspor (Cumhuriyet Üni.)
15.00 Çorluspor 1947 1-0 Kapaklıspor (Namık Kemal)
15.00 Iğdır Aras 1-0 76 Iğdır Belediyespor (Iğdır Merkez)
16.00 Şehit Kamil Bld. 0-1 Ankas İstiklal (Şehit Kamil İlçe Stadı)

28 Nisan Cumartesi
13.30 Serhat Ardahan 4-0 Ardahanspor (Halil Efendi)
15.00 Çayırova 4-1 Kartepe Suadiye (İzmit İsmetpaşa)

29 Nisan Pazar
15.00 Başiskele Doğantepespor 3-2 Kocaeli Nusretiyespor (Derince Çim)
16.30 Manavgat Belediyespor 1-0 Kestel Belediyespor (Antalya Stadyumu)

30 Nisan Pazartesi
15.00 Ünye 1957 4-0 Kumruspor (Ordu 19 Eylül)

3 Mayıs 2018 Perşembe
16.00 Bornova Yeşilovaspor 2-2(uz.2-2 pen.5-4) Bayındırspor

4 Mayıs 2018 Cuma
15.00 Beylerbeyispor 0-0 (uz.0-0 pen.5-4) Ataşehir Çamolukspor (Vefa)
15.00 Kartalspor 2-1 İFA (Avcılar Atatürk)
15.00 Sultangazi 3-0 Büyüçekmece Belediyespor (Esenyurt Belediye Turgut Özal)
15.00 Yeşilköyspor 1-0 Leventspor (Esenler İBB)

6 Mayıs 2018 Pazar
15.00 Yalova Kadıköy 2-2 (uz.2-2 pen.5-4) Yalovaspor (Yalova Atatürk)
16.00 Torbalıspor 0-1 İzmirspor (İzmir Atatürk)

8 Mayıs 2018 Salı
13.00 K. Yıldırımspor 4-1 Sekeranspor (Bingöl Şehir)



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!