Dolar 33,0619
Euro 36,0560
Altın 2.563,77
BİST 11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
32°C
Parçalı Bulutlu
Sal 33°C
Çar 34°C
Per 33°C
Cum 32°C

BAL takımlarının ZTK programı belli oldu

A+
A-
01.09.2015

Ziraat Türkiye Kupası Eleme Turları –  Ön Eleme 

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Misafir Takım Hakemler
02.09.2015
15:30
ARHAVİ İLÇE STADI ARHAVİ SPOR SERHAT ARDAHAN SPOR (H) MURAT KASAP
(Y) ERHAN TUNA
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) HASAN HACISALİHOĞLU
02.09.2015
15:30
IĞDIR KIŞLA SEMT STADI IĞDIR ARAS SPOR SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR (H) ADEM KORKMAZ
(Y) RAUF TÜRKMEN
(Y) OZAN ANDAÇ GÖRAL
(D) MUHAMMED SEVİM
02.09.2015
15:30
KIZILTEPE İLÇE KIZILTEPE FIRAT SPOR MUŞ DEMİR SPOR (H) ERHAN KUTLU
(Y) MEHMET YILMAZ ÇALIŞIR
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) NASİH KARAÇALİ
02.09.2015
15:30
YÜKSEKOVA İLÇE YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR KURTALAN SPOR (H) SERKAN PINAR
(Y) YAKUP ERDOĞAN
(Y) YUSUF SİYAHTAŞ
(D) OKAN İNCİLİ
02.09.2015
15:30
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (H) ABİDİN YİLDİRİM
(Y) MEHMET YAĞMUR
(Y) CÜNEYT NARLAYAN
(D) ALİ YAKUT
02.09.2015
15:30
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) VOLKAN DOĞAN
(Y) EREN ÖZÇELİK
(Y) ALİ BAYKARA
(D) UMUTHAN TUNÇ
02.09.2015
15:30
ADIYAMAN ATATÜRK ADIYAMAN 1954 SPOR KİLİS BLD.SPOR (H) ALKAN ALTAN
(Y) MEHMET ÇİLELİ
(Y) OKAN GÜLDAL
(D) SALİH KARABUDAK
02.09.2015
16:00
SİNOP DOKUZOĞLU STADI SİNOPSPOR ÇANKIRI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR (H) DENİZ YATGIN
(Y) İHSAN KORHAN BAŞER
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK
(D) AYDIN ŞAHİN
02.09.2015
16:00
KIRIKKALE FİKRET KARABUDAK TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR YENİ AMASYA SPOR (H) ALİM KANDEMİR
(Y) KEMAL HATTATİOĞLU
(Y) FİKRET MERİH KILIÇ
(D) AHMET ULU
02.09.2015
16:00
YOZGAT BOZOK STADI YOZGATSPOR 1959 FK YEŞİL KIRŞEHİR SPOR (H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) EKREM SEYMENOĞLU
(Y) HASAN ERDOĞAN
(D) EGEMEN ARTUN
02.09.2015
16:00
DAĞILGAN STADI AKSARAY 1989 SPOR NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK (H) NİYAZİ TOKCAN
(Y) SONER ÖZÇELİK
(Y) FEYYAZ BÜLGEN
(D) AHMET EKEN
02.09.2015
16:00
EĞİRDİR İLÇE STADI EĞİRDİR SPOR UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş (H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) OSMAN TERYAKİ
(Y) YUNUS TERYAKİ
(D) BAHADIR BAŞALI
02.09.2015
16:00
KEMAL KAYNAŞ KARAMAN BELEDİYESPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR (H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(Y) HASAN BOSTAN
(D) CENGİZHAN ÖZTÜRK
02.09.2015
16:30
EDİRNE 25 KASIM EDİRNESPOR BARTINSPOR (H) MUZAFFER HOŞSOY
(Y) AYKUT ÇALIŞKAN
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) ÖZGÜR ERDOĞAN
02.09.2015
16:30
HERSEKZADE AHMET PAŞA STADI ALTINOVA BELEDİYESPOR BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ SPOR (H) MEHMET CAN ÖZKAN
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(Y) VOLKAN ÖZCAN
(D) BARIŞ ESA

tff.org

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!