DOLAR 13,6053
EURO 15,3536
ALTIN 801,21
BIST 1.951,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Az Bulutlu
İstanbul
5°C
Az Bulutlu
Per 7°C
Cum 7°C
Cts 6°C
Paz 8°C

BAL’da ilk hafta maçları açıklandı

22.09.2016
A+
A-

2016-2017 sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) maçları 24 ve 25 Eylül 2016 tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlıyor.

BAL müsabakaları; 13 takımlı 10, 12 takımlı 1  ve 14 takımlı 1 grupta olmak üzere toplamda 12 grupta, 156 takımın katılımıyla 79 ilde oynanacak.

Grup maçları sonunda birincisi olan 12 takımın oynayacağı play-off müsabakalarının ardından 9 takım, Spor Toto 3.Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

10. Grup
15.00 Çengelköy – Serdivanspor (Beylerbeyi 75. Yıl) – Cumartesi
15.00 Sakarya Karapınarspor – Yalovaspor (Sapanca Atatürk) – Cumartesi
15.00 Altınova Belediyespor-Ataşehir Çamoluk (Yalova Altınova Hersekzade Ahmet Paşa) – Cumartesi
15.00 Sapanca Gençlikspor – Zaferspor (Sapanca Atatürk)
15.00 Gürsu Belediyespor – Mudanyaspor (Atıcılar 3 Nolu Çim)
15.00 Nilüfer Erdemlispor – Erokspor (Fethiye Nilüfer)

11. Grup
18.00 Eskişehir Yunusemrespor – Kurtluşspor (Eskişehir Atatürk) – Cumartesi
15.00 Beyköy Belediyespor – Modafen (Kaynaşlı)
15.00 Kozlu Belediyespor – Pursaklar Belediyespor (Kozlu İlçe)
15.00 Bartınspor – Bağcılar Spor (Çaycuma)
15.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor – Geredespor (Alemdağ)
15.00 Keçiören Belediyesi Bağlumspor – Karadeniz Ereğli Belediyespor (Bağlum Bld. Stadı)
15.00 Zeytinburnu 1957 – Akçakoca (Merkezefendi)

12. Grup
15.00 Sultangazi – Kırklareli Yıldırımspor (Cebeci)
15.00 Tunaspor – Ergene Velimeşe (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Gebzespor – Körfez Belediye Hereke Yıldız (Gebze Alaettin Kurt)
15.00 Uzunköprüspor – Edirnespor (Ergene Şehir Stadı)
15.00 Çorluspor 1947 – Bozüyük Vitra (General Basri Saran)
15.00 Çayırovaspor – Kartal Bulvar (Çayırova Aksaköy)

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!