DOLAR 7,8175
EURO 9,3509
ALTIN 448,82
BIST 1.329
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cts 14°C
Paz 15°C
Pts 15°C
Sal 8°C

Bölgesel Amatör Lig 10. Hafta Maç Bülteni

Bölgesel Amatör Lig 10. Hafta Maç Bülteni
21.11.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Lig 10. hafta maç bültenine aşağı bölümden ulaşabilirsiniz. 9. Gruptaki Maltepespor – TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı 23 Kasım 2019 Cumartesi günü 14.00’da oynanırken, diğer tüm maçlar 24 Kasım 2019 Pazar günü 14.00’da oynanacak.

23 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı
14:00 Maltepespor – TKİ Tavşanlı Linyitspor (Maltepe Başıbüyük Stadı)

24 Kasım 209 Pazar Maç Programı

9. Grup
14:00 Vefa – Gülbahçespor (Şenlikköy)
14:00 Bursa Zaferspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Atıcılar-3)
14:00 Hendekspor – Yeşilköyspor (Hendek Atatürk)
14:00 Belediye Kütahyaspor – Bozüyük Vitraspor (Halil Akkaş)
14:00 Bursa Yıldırımspor – Yenişehir Belediyespor (Minareli Çavuş)
14:00 Pamukova 1968 Spor – Arifiye Kalaycıspor (Pamukova Atatürk)

10. Grup
14:00 Küçükyalı Yelkenspor – Sultangazispor (Kubilay Köse)
14:00 Bucaspor – İzmirspor (Buca Eski İlçe Stadı(Seyircisiz)
14:00 Bağcılarspor – Beşyüzevlerspor (Mahmutbey )
14:00 Gebzespor – Yalovaspor (Alaettin Kurt)
14:00 Çiğli Belediyespor – İlimtepe Kullar 1975 Spor (Çiğli Atatürk)
14:00 Yalova Kadıköyspor – Torbalıspor ( Hersekzade Ahmetpaşa)
14:00 Çayırovaspor – Atlasspor (Çayırova Kuştepe)

11. Grup
14:00 Alibeyköyspor – Çengelköyspor (Alibeyköy)
14:00 Vizespor – Lüleburgazspor (Vize)
14:00 Tekirdağspor – Ortaköyspor (Namık Kemal)
14:00 Arnavutköy Belediyespor – Karamürselspor (Bolluca)
14:00 Bigaspor – Uzunköprüspor (İlyas Bayram)
14:00 Başiskele Doğantepespor – Bozcaadaspor (Şehit Ömer Halisdemir)
14:00 Edirnespor – Çerkezköy 1911 Doğanspor (25 Kasım Stadı)

AmatorLig.Net

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!