DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
ALTIN 485,73
BIST 1.423
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Cts 29°C
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 29°C

Bölgesel Amatör Lig 11. Hafta Maç Bülteni

27.11.2019
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde 11. hafta maçları açıklandı. 9. Gruptaki Atlasspor – Çiğli Belediyespor maçı 30 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 14.00’da oynanırken diğer tüm maçlar 1 Aralık 2019 Pazar günü 14.00’da oynanacak.

30 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı

10. Grup
14:00 Atlasspor – Çiğli Belediyespor (Mimar Kubilay Köse)

 

1 Aralık 2019 Pazar Maç Programı

9. Grup
14:00 Gülbahçespor – Maltepespor (Atıcılar-3 Sahası)
14:00 Arifiye Kalaycıspor – Vefa (Arifiye)
14:00 Yenişehir Belediyespor – Pamukova 1968 Spor (Yenişehir)
14:00 Bozüyük Vitraspor – Bursa Yıldırımspor (Bozüyük)
14:00 Yeşilköyspor – Belediye Kütahyaspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Hendekspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor – Bursa Zaferspor (Tavşanlı Ada)

10. Grup
14:00 İlimtepe Kullar 1975 Spor – Gebzespor (Kullar)
14:00 Yalovaspor – Bağcılarspor (Hersekzade Ahmetpaşa)(Seyircisiz)
14:00 Beşyüzevlerspor – Bucaspor (İBB Bayrampaşa)
14:00 İzmirspor – Küçükyalı Yelkenspor (Balçova)
14:00 Sultangazispor – Yalova Kadıköyspor (Cebeci)
14:00 Torbalıspor – Çayırovaspor (7 Eylül)(Seyircisiz)

11. Grup
14:00 Çerkezköy 1911 Doğanspor – Bigaspor (Mustafa Uğraş)
14:00 Uzunköprüspor – Arnavutköy Belediyespor (Uzunköprü Ergene)
14:00 Karamürselspor – Tekirdağspor (Karamürsel)
14:00 Ortaköyspor – Vizespor (Yusuf Tunaoğlu)
14:00 Lüleburgazspor – Alibeyköyspor (8 Kasım)
14:00 Çengelköyspor – Başiskele Doğantepespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
14:00 Bozcaadaspor – Edirnespor (20 Eylül)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!