Dolar 33,0515
Euro 36,0452
Altın 2.562,47
BİST 11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
32°C
Parçalı Bulutlu
Sal 33°C
Çar 34°C
Per 33°C
Cum 32°C

Bölgesel Amatör Lig 11 Mart Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
11.03.2018

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 22. Haftada oynanacak maçlarının canlı skorlarına aşağı bölümde ulaşabilirsiniz. Maçlar tamamlandıktan hemen sonra puan durumları eklenecektir.

Gittiğiniz maçlardan canlı skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379’a WhatsApp ya da SMS ile mesaj gönderebilirsiniz.

11 Mart 2018 Pazar Maç Programı
9. Grup
14.00 Kartalspor 1-2 Şile Yıldızspor (Kubilay Köse)(Dün oynandı)
14.00 Çayırovaspor 0-1 Derince Belediyespor (Aksaköy)
14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor 4-1 Havran Fatih Bld. (Hüsnü Uğural)
14.00 Modafenspor 1-3 Çiğli Belediyespor (Alemdağ)
14.00 Bornova Yeşilovaspor 2-0  Balya Belediyespor (Yusuf Tırpancı)
14.00 Alaşehir Belediyespor 0-1 Somaspor (Aleşehir)

10. Grup
14.00 Beyköy Belediyespor 2-3 Alibeyköyspor (Beyköy)
14.00 Yeşilköyspor 2-1 Kaynaşlı Belediyespor (Bakırköy 1 Nolu)
14.00 Feriköyspor 1-0 Çengelköyspor (Feriköy)
14.00 Anadolu Üniversitesispor 2-0 Tavşanlı Moymulspor (AÜ BESYO Sahası)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor 2-0 Dumlupınar Üniversitesispor (Tavşanlı Ada)
14.00 Bozüyük Vitraspor 2-0 Eskişehir Kurtuluşspor (Bazüyük)
–.– Kütahyaspor (BAY)




11. Grup
14.00 Kartal Bulvarspor 0-4 Beylerbeyispor (Kubilay Köse)
14.00 Maltepespor 3-0 Beylikdüzüspor (Hasan Polat)
14.00 Bursa Zaferspor 0-1 Kestel Belediyespor (Atıcılar 3 Nolu)
14.00 Nilüfer Erdemlispor 2-1 İnegöl Kurtuluşspor (Fethiye Nilüfer)
14.00 Karasuspor – Sapanca Gençlikspor (Karasu) (Pazartesi)
14.00 Adapazarıspor – Başiskele Doğantepespor (Karaman) (Pazartesi)
–.– Gebzespor 3-0 Derincespor (Hükmen)

 

12. Grup
14.00 Yalova Kadıköyspor 2-1 Çıksalınspor (Yalova Amatör 1)
14.00 Gaziosmanpaşaspor 2-0 Altınova Belediyespor (Yıldıztabya)
14.00 Sultangazispor 2-1 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor (Cebeci Spor Kompleksi)
14.00 Uzunköprüspor 2-0 Çorluspor 1947 (Ergene)
14.00 Çerkezköy 1911 3-2 Yeni Çanspor (Mustafa Uğraş)
14.00 Lüleburgazspor 1-5 Edirnespor (8 Kasım)
–.– Bigaspor (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!