DOLAR 8,3468
EURO 10,0245
ALTIN 477,31
BIST 1.415
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

Bölgesel Amatör Lig 15 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

15.10.2017
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligde 4. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla tamamlanacak. 9, 10, 11 ve 12. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

15 Ekim 2014 Pazar Maç Programı

9. Grup
15.00 Modafenspor 1-0 Balya Belediyespor (Alemdağ) dün
15.00 Havran Fatih Belediyespor 0-2 Belediye Derincespor (Kocaseyit)
15.00 Çayırovaspor 1-2 Alaşehir Belediyespor (Çayırova)
15.00 Ayvalıgücü Belediyespor 0-0 Bornova Yeşilovaspor (Hüsnü Uğural)
15.00 Çiğli Belediyespor 0-0 Şile Yıldızspor (Çiğli Bld. Atatürk)
15.00 Yunus Emre Belediyespor 0-0 Somaspor (Ertuğrul Dilek)
— . — Kartalspor (BAY)

 

10. Grup
15.00 Çengelköyspor 2-0 Kaynaşlı Belediyespor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
15.00 Feriköyspor 4-2 TKİ Tavşanlı Linyitspor (Feriköy)
15.00 Yeşilköyspor 1-1 Bozüyük Vitraspor (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 Tavşanlı Moymulspor 1-2 Alibeyköyspor (Tavşanlı Ada)
15.00 Kütahyaspor 0-1 Kurtuluşspor (Dumlupınar)
15.00 Anadolu Üniversitesi 1-0 Dumlupınar Üniversitesi (AÜ BESYO)



11. Grup
15.00 Kartal Bulvarspor 1-0 Sapanca Gençlikspor (Bulvar)
15.00 Maltepespor 3-0 Adapazarıspor (Hasan Polat)
15.00 Kestel Belediyespor 1-3 Beylerbeyispor (Kestel)
15.00 Derincespor 1-2 Beylikdüzüspor (17 Ağustos)
15.00 Gebzespor 1-0  Nilüfer Erdemlispor (Alaettin Kurt)
15.00 Zaferspor 3-1 İnegöl Kurtuluşspor (Atıcılar 3)
15.00 Karasuspor 0-3 Başiskele Doğantepespor (Karasu)

 

12. Grup
15.00 Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor 0-1 Altınova Belediyespor (Alemdağ)
15.00 Sultangazispor 0-0 Çerkezköy 1911 (İBB Cebeci)
15.00 Gaziosmanpaşaspor 3-1 Lüleburgazspor (Yıldıztabya)
15.00 Çorluspor 1947 1-0 Çıksalınspor (General Basri Saran)
15.00 Uzunköprüspor 5-1 Yeni Çanspor (Uzunköprü Ergene)
15.00 Bigaspor 1-0 Edirnespor (18 Eylül)
— . — Yalova Kadıköyspor (BAY)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!