Dolar 32,5093
Euro 34,9403
Altın 2.433,27
BİST 9.781,31
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

Bölgesel Amatör Lig 16 Aralık 2018 Pazar Canlı Skorları

A+
A-
16.12.2018

Bölgesel Amatör Ligde, 2018-2019 sezonunun 14. haftasında İstanbul takımların da yer aldığı 9, 10 ve 11. Gruplara ait canlı maç skorları haberimizin devamındadır.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0532 790 17 35 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

9.Grup
14.00 Kütahya Çamlıca 1-2 Belediye Derince (Halil Akkaş)
14.00 Kocaeli Büyükderbent 1-2 Gaziosmanpaşa (Derbent)
14.00 Bozüyük Vitra 2-1 Maltepe (Bozüyük
14.00 Sultangazi 1-0 TKİ Tavşanlı Linyit (İBB Cebeci)
14.00 Vefa 2-1 Başiskele Doğantepe (İBB Şenlikköy)
14.00 Çayırova 2-0 Bornova Yeşilovaspor (Kuştepe)
14.00 Aliağaspor 2-1 Kütahyaspor (Aliağa Petkim)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
10.Grup
14.00 1877 Alemdağspor 3-0 Bursa Zafer (Alemdağ)
14.00 Küçükyalı Yelkenspor 0-1 KDZ Ereğli Belediyespor (Maltepe Hasan Doğan)
14.00 Hendekspor 2-1 Çilimli Belediyespor (Hendek Atatürk)
14.00 Kaynaşlı Belediyespor 1-2 Karasu (Kaynaşlı)
14.00 Devrek Belediyespor 1-3 Beşyüzevler (Devrek)
14.00 Bartınspor 0-2 Serdivan (Bartın Atatürk)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
11.Grup
14.00 Çengelköyspor 8-1 Lüleburgaz İstasyonspor (M. Hanifi Dilmaç)
14.00 Kartal 2-1 Biga Adaspor (Bulvar Kubilay Köse)
14.00 Biga 0-1 Edirnespor (İlyas Bayram)
14.00 Uzunköprü 0-4 Tekirdağ (Ergene)
14.00 Çorluspor 1947 0-1 Yeşilköyspor (General Basri Saran)
14.00 Kavaklıspor 1-2 Modafenspor (Naim Süleymanoğlu)
14.00 Çerkezköy 1911 Doğan 0-4 Çanakkale Dardanel (Mustafa Uğraş)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!